.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

zachodniopomorskie (Z) - Kto śmigał dziś po Szczecinie?

agata89 - Pon 15 Kwi, 2013
Temat postu: Kto śmigał dziś po Szczecinie?
Przyznawać się, bez bicia :P

Czy to któryś z forumowiczów jechał dzisiaj na rondzie Kołłątaja czerwonym Gs-em w okolicach godziny 18 / albo później, po 19 wzdłuż al. Wyzwolenia? :)

:)

demondemidi - Wto 16 Kwi, 2013

Ja latałem ale nie o takiej porze :P poza tym mojej nie poznasz jako GS :P
muminek - Wto 16 Kwi, 2013

a jak nawet to co? :p

ja w poniedziałek latałem ale niebieskim GSem :wstyd:

ziomek4000 - Wto 16 Kwi, 2013

ja w niedzielę traskę zrobiłem i jutro na wały jadę na 17. ale ja nie jeżdżę GS więc i tak nikt nie pozna jak nie przeczyta napisu pod tablicą.
agata89 - Wto 16 Kwi, 2013

No tak, jak jakieś jajko śmignie po Szczecinie, to na tablicę trzeba patrzeć :P Dzisiaj wieczorem na Wałach też jakaś grupka stała :)

A odnośnie czerwonego Gs-a, to chętnie przybiłabym pjonę Panu kierowcy :) Podobnie jak ja, ledwo sięgał nogami do ziemi, więc na pewno wie ile niska osoba musi się w czasie jazdy nagimnastykować :super:

ziomek4000 - Wto 16 Kwi, 2013

agata89 napisał/a:
jak jakieś jajko śmignie po Szczecinie,


na jajka nie patrz bo ja imbrykiem jeżdżę :P

wolf - Sro 17 Kwi, 2013

ziomek4000 napisał/a:
agata89 napisał/a:
jak jakieś jajko śmignie po Szczecinie,


na jajka nie patrz bo ja imbrykiem jeżdżę :P


Właśnie, nie patrz na jajka tylko na "imbryk"... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

agata89 - Sro 17 Kwi, 2013

wolf napisał/a:
Właśnie, nie patrz na jajka tylko na "imbryk"... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Dobra, nie będę więcej jajek wypatrywać :zawstydzony:

Ale godzinę temu znów miałam przyjemność Gs-a minąć :P
Srebrna F-ka z czerwonym motywem na owiewce na Placu Rodła śmigała :D

muminek - Sro 17 Kwi, 2013

a ja żem dzisiaj Fke widzial niebieską koło Basenu Górniczego i nakeda niebieskiego koło Golisza przy Liroy Merlin :D ktoś stad? ; >

a sie porobiło tych GSow :D

agata89 - Czw 18 Kwi, 2013

Cytat:
a sie porobiło tych GSow :D


Racja,powychodzili z ukrycia :P

Dzisiaj przed 14 koło Galaxy kolejny GS :) (żółta strzała, kierowca i plecaczek) :)

Krzychu92 - Wto 23 Kwi, 2013

Na zoltym to najpradopodobniej ja z dziewczyna :) w czwartek odbieralem ja z okolic domu marynarza i lecialem w kierunku kaskady :P

edit: wtedy okolo 12:40 widzialem Pania na niebiesko bialej efce przy Heliosie na krzywego. (kiedys jeszcze jak byla zaparkowana na Sikorskiego vis a vis wydz. elektrycznego ZUT)

muminek - Wto 23 Kwi, 2013

moze jakis zlot zachodniopomorski?:D

edit:
dobra - przeczytalem poprzedni temat:)

Krzychu92 - Wto 30 Kwi, 2013

Zglosi sie posiadacz ladnej niebiesko-bialej Fki k5 badz k6 stojacej przy szpitalu na Unii Lubelskiej? Widziana przed momentem :] (ZS 28**)
demondemidi - Nie 05 Maj, 2013

Dziś ok 19 czerwono czarny widziany i witany na pl Szarych Szeregów a chwilę później czarny witany na wojska rejony unii lubelskiej...
muminek - Pon 06 Maj, 2013

tooooo nie jaaa :(
Krzychu92 - Sro 08 Maj, 2013

Wczoraj o 17-30 widziany czarny przedliftowy gs500, skręcał w stronę tesco i biedronki przed Molo jadąc od strony Auchan :) Chwilę później przed 18 widziany kolejny czarny przedliftowy, na przeciwko wydziału humanistycznego US na krakowskiej przy rondzie uniwersyteckim ;d szofer w bialym kasku. Ktoś z tej dwojki moze jest na forum?
muminek - Wto 04 Cze, 2013

kto dzisiaj po 14 stał granatowym (?) GSem pod Santorini koło Bramy Portowej? : >
agata89 - Pią 07 Cze, 2013

Wczoraj z kolei (6.06) widziany czarny GS (tył chyba czarno - czerwony) na Rayskiego (na skręcie w lewo w stronę Galaxy) a niedawno inny czarny mustang zaparkowany pod fontanną koło Pleciugi :)

Może tym razem ktoś z forum? :)

Kolejny GS (chyba bo widziany z daleka :D ) stał dzisiaj pod Oxygenem :)
Albo tak mało GS-owców na forum, albo się boją przyznać :P

ziomek4000 - Sob 08 Cze, 2013

dziś koło 20 na budziszyńskiej za pętlą widziana żółta po lifcie. przyznać się kto to.
Blue - Nie 17 Sie, 2014

Cześć wszystkim,
dzisiaj widziałem czarnego GSa z białymi felgami, wydawało mi się że był malowany na matowo, ulica obotrycka koło Leroy Merlin, godzina 19:00, moja okolica :D

siulkilulki - Wto 19 Sie, 2014

Blue, jak matowy czarny z białymi felami to mój. Akurat wtedy wieczorkiem zapuściłem się w te odległe zakątki Szczecina :P
Blue - Sro 20 Sie, 2014

O proszę, ja akurat robiłem zakupy we freshu koło skrzyżowania i widziałem jak przeleciałeś :D z jakich okolic jesteś?
siulkilulki - Sro 20 Sie, 2014

Gumieńce moje rewiry!
Blue - Czw 28 Sie, 2014

Dzis koło 9:50 przed wejściem do Galaxy zaparkowalem obok :D . Czarny gs, białe fele, chyba akcesoryjna czarna szybka, pod tablica podpis Harry86 lub Harry88, nie pamiętam. Przyznać się, kto to?
Emwu96 - Czw 28 Sie, 2014

taaa Harreg'o też ostatnio widziałem zaparkowanego obok zegara słonecznego zaraz przy ul. Placu Zolnierza
Blue - Pią 29 Sie, 2014

Dzis o 11:40 przy Leclerc koło Warcisława niebiesko-szmaragdowy GS, okrągłe lusterka, czarny silnik i rama. Wlawcicielu jesli to czytasz, przyznaj sie :D
muminek - Sob 30 Sie, 2014

o, to możliwe, że ja, bo ostatnio tam pracowalem w Lecrercu :p i akurat wczoraj bylem motorkiem w pracy :) wszystko sie zgadza oprocz tego "szmaragdowego". ale jak ZST to ja :D
Blue - Sob 30 Sie, 2014

Możliwe, a czy sprzedajesz swojego? http://allegro.pl/suzuki-...4563373175.html
bo ten tutaj wygląda identycznie :D

muminek - Nie 31 Sie, 2014

tak :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group