.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

dolnośląskie (D) - Witam Wszystkich.

paula.dolny_sl - Czw 11 Kwi, 2013
Temat postu: Witam Wszystkich.
Witam, jestem z Wałbrzycha może znajdzie się ktoś chętny do wspolnych wycieczek :P . Pozdrawiam P.
Bonzo - Czw 11 Kwi, 2013

Może być Ciężko kogoś na Dolnym Śląsku do jazdy znaleźć:P
paula.dolny_sl - Czw 11 Kwi, 2013

Bonzo, heheheh no nie wątpie :)
Bonzo - Czw 11 Kwi, 2013

Popatrz sobie jak wygląda aktywność w tym dziale, to dużo mówi:P

Ja mogę sie w sezonie gdzieś wybrać w tamte strony na jakiś obiazd. Koło Ślęży np. podobne odległości z Wałbrzycha i ode mnie.

Irys - Czw 11 Kwi, 2013

To enigmatyczne "ONA" w temacie, ma przyciągać kolegów jak muchy do Twojego tematu? :oczami: Niezły marketing - łapać się panowie! ;) Powodzenia.
nemo22 - Czw 11 Kwi, 2013

to co nas na dolnym śląsku tak mało gdzie to wszystko się chowa

A tak apropo wyjazdów to wybieram się do Wambierzyc i będę przez Wałbrzych jechał jeśli się piszesz na wyjazd o zapraszam

Pozdrawiam
TM

paula.dolny_sl - Pią 12 Kwi, 2013

Irys, wolę zaznaczyć swoją przynależność a wabić, taka jest różnica.

[ Dodano: Pią 12 Kwi, 2013 ]
nemo22, jasne, z milą chęcią jak by co to gadu 8457031 pozdrawiam

[ Dodano: Pią 12 Kwi, 2013 ]
Bonzo, no to z chęcią też się dołączę :)

oggy - Pią 03 Maj, 2013

Cześć wszystkim z Wrocławia :)
Mam nadzieje juz niedługo zdać prawo jazdy kat. A i planuję zakup GS-ki :)
Może znajdzie się więcej chętnych do wspólnego pojeżdżenia :)
Lewa :)

paula.dolny_sl - Pią 03 Maj, 2013

oggy, cześć :) życzę powodzenia bo teraz chyba prawko to nieco bardziej skomplikowana sprawa. Pozdrowionka i do zobaczenia :) :):)
oggy - Sro 08 Maj, 2013

paula.dolny_sl napisał/a:
oggy, cześć :) życzę powodzenia bo teraz chyba prawko to nieco bardziej skomplikowana sprawa. Pozdrowionka i do zobaczenia :) :):)


Cześć :) No nie jest łatwo ale nie poddaje się :) Dziś po 9 godzinach przesiadłam się na GS 500 i było cuuuuuuuuuuudownie! Tak się przyjemnoe prowadzi ten motocykl, nie mogę się doczekać mojego :)

Czy ktoś z Was leci do Złotego Stoku w sobotę?

Bonzo - Czw 09 Maj, 2013

Aaa mnie ciągną z forum CBR, ale chyba pogoda będzie marna. Jak zobaczysz gdzieś jakąś żółtą plamę to pewnie ja :)
Izbalca - Sob 19 Kwi, 2014

Witam, jestem z okolic Legnicy :)
W razie czego jestem chętny na jakieś przejażdżki.
Pozdrawiam :)

paula.dolny_sl - Wto 22 Kwi, 2014
Temat postu: :)
witam, witam :)

to co, kiedy umawiamy się na jakąś przejażdżkę?

Pozdrawiam
Paula

morus12 - Sob 26 Kwi, 2014

jutro ;]
Izbalca - Sob 26 Kwi, 2014

W razie czego jestem za :-)
Zechowany - Sob 26 Kwi, 2014

Ostrów wita Dolny śląsk ;)
paula.dolny_sl - Pon 28 Kwi, 2014
Temat postu: :)
coś nie wyszło z tym "jutro" :P jak by ktoś był w okolicach Świdnicy to dać znać na maila: paulina.walbrzych@wp.pl ewentualnie gadu: 8457031 :) to chętnie się gdzieś wybiorę.
Pozdrawiam P.

morus12 - Pon 28 Kwi, 2014

Wyszło tylko zapomniałem dać znać ;)
Może i dobrze bo miałem pożar na moto i 2h postój na autostradzie.

paula.dolny_sl - Pon 28 Kwi, 2014
Temat postu: ...
o kurcze . . .
omaddo - Nie 25 Maj, 2014

Hej, jak Wam idzie to wspólne latanie? Chętnie bym się przyłączył.
morus12 - Pon 26 Maj, 2014

Niech każdy daje znać jak gdzieś jedzie.
omaddo - Pon 26 Maj, 2014

W najbliższym czasie planowałem dość luźno, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie (i jeśli pogoda dopisze, a wygląda, że tak), przejechać się na zaporę w Plichowicach. Nie znam terenu, ale kumpel mówił, że ładne widoki no i jazdy tak na około jeden bak GSa.
betasza - Pon 26 Maj, 2014

Od lipca też się piszę na wspólne wypady ;)
PiKAndyz - Sro 28 Maj, 2014

Hej, ja też chętnie polatam :)
omaddo - Sro 28 Maj, 2014

To co myślicie o Zaporze Plichowickiej w sobotę (2014-05-31)? Jeśli będzie pogoda, pewnie się bujnę.
morus12 - Sro 28 Maj, 2014

Ja odpadam, będę w Lipsku na targach. Niedziela bardziej mi pasuje.
omaddo - Sro 28 Maj, 2014

Niedziele mam zwykle zajęte, wyjazdy takie dłuższe to raczej w soboty. Ale spoko, dogadam, nie teraz to kiedy indziej.
PiKAndyz - Czw 29 Maj, 2014

Ja wyjeżdżam... Oby pogoda dopisała!
paula.dolny_sl - Czw 29 Maj, 2014
Temat postu: :)
PiKAndyz napisał/a:
Ja wyjeżdżam... Oby pogoda dopisała!


Kolega w niedziele reflektuje na jakieś wypady po okolicach ?

[ Dodano: Czw 29 Maj, 2014 ]
omaddo napisał/a:
To co myślicie o Zaporze Plichowickiej w sobotę (2014-05-31)? Jeśli będzie pogoda, pewnie się bujnę.


coś czuję że pogody nie będzie . . . aleee jeśli będzie, to ja z chęcią pisze się na wypad.
Ktoś już coś myślał nad miejscem zbiórki ?

Pozdrawiam

Paulina

omaddo - Czw 29 Maj, 2014

Trzeba nadzieję mieć :) Jak będzie pogoda to się będzie można zgadać co do szczegółów.
paula.dolny_sl - Pią 30 Maj, 2014

właśnie oglądałam prognozy, kiszka, kiszka i jeszcze raz kiszka :/
omaddo - Pią 30 Maj, 2014

Ja patrzyłem i sobota wygladala obiecująco. Cieplej niż dzisiaj i bez deszczu.
PiKAndyz - Pią 30 Maj, 2014

Mnie nie będzie przez weekend ten i następny... będę musiał dzisiaj i w przyszłym tygodniu najeździć na zapas.
omaddo - Pią 30 Maj, 2014

Powodzenia. Pogoda dzisiaj jest w sam raz.

[ Dodano: Pią 30 Maj, 2014 ]
Dobra, wg prognoz które przeglądałem, jutro ma być niezła pogoda. Zatem wybieram się na poszukiwanie zapory plichowickiej (poszukiwania, bo jak pisałem nie znam terenu :) ). Najprawdopodobniej startuję miedzy 9 a 10 (jeszcze się okaże), nie polecę autostradą, więc pewnie przez Świdnicę, Bolków i Jelenią, komu po drodze niech da znać.

omaddo - Nie 01 Cze, 2014

Mnie się wycieczka udała, trasa fajna, dużo łuków, trochę mało miejsc do wyprzedzania. Zapora jak zapora, ale zawsze coś nowego do pooglądania. Może następnym razem będzie nas więcej.
paula.dolny_sl - Pon 02 Cze, 2014

Ja niestety niedziela w szkole. Jeden zasrany wpis i pół dnia stracone.
Następnym razem obiecuje poprawę. Jak by ciom to proszę też o znaka też na kom, szybciej się zbiorę (509 673 701 Paulina).

Pozdrawiam

omaddo - Pon 02 Cze, 2014

Jeśli o mnie chodzi, to pewnie znowu coś na sobotę sobie wymyślę (jeśli pogoda itd). Jak nie wymyślę, to może ktoś coś zaproponuje, a jak i to nie, to i tak będę jeździł :) bez celu.
paula.dolny_sl - Wto 03 Cze, 2014

Panie i Panowie :) :):) na niedzielę planujemy mały wypadzik ..... no więc tak, 08.06.2014 r. godzina 10:00 start Świdnica ul. Esperantystów (Orlen ). Trasa - Wałbrzych - Mieroszów - przez Kochanów - Krzeszów - Kamienna Góra - Świebodzice. Oczywiscie w trakcie jakiś postój kawusie czy cokolwiek tam kto chce :) . Jak ktoś chętny dać znać :) :):) ja osobiście nie mogę się już doczekać :)
paula.dolny_sl - Sro 04 Cze, 2014
Temat postu: :)
Pojawiły się inne opcje trasy na niedzielę - albo Kletno i kawka w Pubie Biker's choice albo wycieczka przez Czechy. Pisać ktooooo chętny, mało jest okazji żeby się spotkać i pośmigać.
PiKAndyz - Pią 06 Cze, 2014

Plany mi się posypały i mogę jechać nawet teraz:)
Jutro motocykliści z Wrocławia jadą na Onkoigrzyska, kibicować dzieciom z rakiem na Stadionie Olimpijskim. Zbiórka w sobotę na stacji koło akademików (kredki i ołówka) o 11:40, potem razem jadą na Stadion. Wystarczy się pokazać, narobić szumu i zobaczyć uśmiechy dzieciaków.
W niedzielę spokojna jazda z milenijnego na maślice - LINK
Być może pojawię się na którymś z eventów, a może z kimś pojadę w trasę - na razie mam za małe doświadczenie, więc jeżdżę wolno i na krótkich odcinkach - na swoim GSie zrobiłem dopiero 250 km. Jak komuś nie przeszkadza, niech daje znać. A szaleć będziemy razem później :)

paula.dolny_sl - Sob 07 Cze, 2014

to zapraszam na 10:00 do Świdnicy, wyruszamy grupką, chyba do Kletna :) do Pubu Bikers Choice. Daj znać kolego czy się na to piszesz. Pozdrawiam Paulina
omaddo - Sob 07 Cze, 2014

Dajcie kiedyś znać jakbyście jechali w sobotę albo w tygodniu. Udanej wycieczki jutro.
PiKAndyz - Nie 08 Cze, 2014

Kurczę, zawsze docieram do wiadomości dopiero, kiedy już po ptakach...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group