.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - Moj pierwszy GS500 92r

GomesLDZ - Wto 09 Kwi, 2013
Temat postu: Moj pierwszy GS500 92r
Stękanie marudzenia szukanie i jest - mój własny pierwszy sprzęt :)
Kupiony od pewnej damy z łodzi zadbany i przy pierwszej wizycie zakurzony w trakcie zimowania wiec nie był pucowany przed sprzedażą :)
Stan techniczny jak i wizualny b. dobry jedynie przednia opona do wymiany z racji wieku oraz łożysko główki ramy bo ciężko chodzi :)
Dalsze plany to jedynie zmiana koloru :)
Banan jest wielki teraz tylko kurs > prawko i do zobaczenia na drodze :)













tmi - Wto 09 Kwi, 2013

Najpiękniejsze malowanie GS'a przed liftem!

GomesLDZ napisał/a:
Dalsze plany to jedynie zmiana koloru zmiana koloru

Buuu. Mogłeś sobie kupić coś innego zamiast psuć piękny oryginalny motocykl...

poldek171 - Wto 09 Kwi, 2013

Czyżby fiolecik :P ?
doctype - Wto 09 Kwi, 2013

Prezentuje się nieźle ;) Sam mam takiego samego tylko troszkę bardziej dotknęły go złoża rudy :) Kolor kolorem, może być, ale ja nie mogę przeżyć u siebie białych felg. Ciemne prezentują się zdecydowanie lepiej.
Piotras_5 - Wto 09 Kwi, 2013

tmi napisał/a:
Najpiękniejsze malowanie GS'a przed liftem!

GomesLDZ napisał/a:
Dalsze plany to jedynie zmiana koloru zmiana koloru

Buuu. Mogłeś sobie kupić coś innego zamiast psuć piękny oryginalny motocykl...


Dokładnie jak Tmi piszę, rzadko się trafia taki rocznik w oryginalnym malowaniu...
Gratulacje zakupu :)

GomesLDZ - Wto 09 Kwi, 2013

ale spokojnie :) robię plastidipem wiec nie będzie to inwazyjne :) maluje i sciagam kiedy chce :) wiec oryginał zachowany będzie :)
Pracuje w firmie reklamowej wiec mam dostęp do wszelakich udziwnień graficznych od stikerow do foli wylewanej i wcześniej wspomnianego plastidipu :) W moim przypadku bedzie to ciemny matowy OLIV :)

Exodus - Wto 09 Kwi, 2013

Ładna sztuka w dobrych rękach.. Powodzenia na prawku.. :)

PS: ile kosztuje zrobienie przykładowo baku w takim plastidipie?

GomesLDZ - Wto 09 Kwi, 2013

zależne to jest jaki kolor masz teraz i na jaki kolor chcesz zmienić cena do ustalenia.
matwierch - Wto 09 Kwi, 2013

KURDE PIĘKNOŚCI !! !!!!!!!!!!

najładniejsze malowanie Gs-a <3333 !! :D cudo :D

GomesLDZ - Wto 09 Kwi, 2013

Nie sądziłem, że aż takie zafascynowanie panuje jeśli chodzi o kolor :D
tmi - Wto 09 Kwi, 2013

Bo najlepsze są czarne, niebieskie i czerwone, a prawda jest taka jak z disco polo - wstyd się przyznać, że się lubi. Podobnie jest z żółtym - motocykle o takim kolorku najczęściej wygrywały zeszłoroczne edycje konkursów na moto miesiąca :)
GomesLDZ - Wto 09 Kwi, 2013

czekam na wannę do hydrografiki i będę kombinował :)
DaDa - Wto 09 Kwi, 2013

matwierch napisał/a:
KURDE PIĘKNOŚCI !! !!!!!!!!!!

najładniejsze malowanie Gs-a <3333 !! :D cudo :D


Odezwał się, ten co sobie kupił czarną hondę a GS'a sprzedał :suchy:
Już Cię nie przenocuję :P

olecki - Sro 10 Kwi, 2013

tmi napisał/a:
wstyd się przyznać, że się lubi


o przepraszam, ja sie przyznaje ;)

ładne to malowanie, graty :)

dymny - Sro 10 Kwi, 2013

GomesLDZ napisał/a:
Nie sądziłem, że aż takie zafascynowanie panuje jeśli chodzi o kolor :D


Ja nie podzielam tej różowej euforii. :cwaniak:
Powodzenia w zamianie koloru ;) Słuszna decyzja :ok: bo to jedno najbrzydszych malowan GSa ever :)

pawulon40 - Sro 10 Kwi, 2013

Witam kolegę z Łodzi , co do koloru to faktycznie nie dla faceta, GomesLDZ , jak zrobi się już ciepło, chętnie odwiedził bym cię w pracy na swoim moto i zobaczył jak to wszystko wygląda pod względem technologicznym :) szerokości i przyczepności i szybkiego zdania kat.A napisz do mnie , czy mogę cię odwiedzić w pracy, Powodzenia :) :moto:
GomesLDZ - Sro 10 Kwi, 2013

kolor zmienię tak czy siak ze względów i estetycznych i reklamowych samej technologi o kolorze zadecyduje pewnie aktualny humor :) Pawulon nie ma problemu aktualnie mam duzo roboty ale pracuje do 16stej w piatek pewnie przy dobrych warunkach bede robil pierwsze podrygi , jeszcze tylko auto szkole znajde a mysle miedzy Pałganem ktorego znasz a Delta ktora chwala ale cenowo zaporowo :)
Jaro500 - Nie 28 Kwi, 2013

Mam takiego samego GS-a, trochę go rudy z biegiem czasu ugryzł, ale są to drobne szczegóły. Mam go od października zeszłego roku i trochę przy nim popracowałem ( wymienione pierścienie, uszczelniacze itp. ) Wracając do tematu, jak już go "podrasujesz" plastidipem to pochwal się jak wyszło, moje białe felgi chętnie bym odnowił, tylko zastanawiam się, czy zostawić oryginał, czy zmienić na czerń.
pozdro z Wrocławia
Jaro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group