.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Technika jazdy - Suzuki Shell Moto Szkoła 2013

Dommin - Sro 27 Mar, 2013
Temat postu: Suzuki Shell Moto Szkoła 2013
Cena kursu to 150 zł. Zajęcia odbywają się w 6-12 osobowych grupach w soboty lub w niedziele na terenie całego kraju i mają charakter jednodniowego szkolenia, według następującego planu:

• 10.00-10.15 rozpoczęcie szkolenia
• 10.15-11.00 część teoretyczna szkolenia
• 11.00-14.00 pierwsza część praktycznego szkolenia
• 14.00-14.40 przerwa na lunch
• 14.40- 18.00 druga część praktycznego szkolenia
• 18.00 zakończenie szkolenia i wręczenie certyfikatów Suzuki Shell Moto Szkoła





http://www.suzuki-moto.pl...13&news=sms2013

GSadmirer - Sro 27 Mar, 2013

najs
ktoś się pisze na Poznan?

yaszczi - Sro 27 Mar, 2013

ja
Piotras_5 - Sro 27 Mar, 2013

Ja też chętnie, kwestia jest tylko kiedy :) No i raczej od zera do bohatera? :D
yaszczi - Sro 27 Mar, 2013

26.05.2013 masz w linku napisane :wstyd:
Piotras_5 - Sro 27 Mar, 2013

:facepalm: for me xD
No to czemu nie :P Dwie grupy tam są czy tylko 2 instruktorów? Jak to dokładnie działa, ktoś z Was był? ;)

GSadmirer - Sro 27 Mar, 2013

yaszczi Ty nie mozesz, "tylko dla posiadaczy motocykli Suzuki" :zalamany:

jutro obdzownie do tych dwóch gentelmenów i zobacze o co ho, bo na mapce są te same lokalizacje i data też :|

Rage - Sro 27 Mar, 2013

a ktoś się wybiera na suzuki moto szkołę do Ułęża, tylko ze 19.05?
yaszczi - Sro 27 Mar, 2013

GSadmirer, pozaklejam napisy naklejkami forumowymi, ktoś się kapnie?
GSadmirer - Sro 27 Mar, 2013

Z Twoim wdziękiem i poczuciem humoru urobisz ich :]

P.S. Zawsze możesz posmarować ;)

[ Dodano: Czw 28 Mar, 2013 ]
Rozmawiało dzisiaj zarówno z Wache oraz drugą osobą organizującą spot na nasz fyrtel.
Ogłoszenie wystawione w pon, od wto zbieraja chetnych, ja dostałem się jako ostatni dzisiaj... no ale jak tak mało osób mogą mieć to w sumie nie dziwota, że się błyskawicznie zapełnia.

Miało być od 6-12 osób, ale ostatecznie rozszerzyli do 15, tak jak w ostatnich latach, + 3 os. trzymają w rezerwie.

Z kolei druga osoba organizująca szkolenie w tym samym miejscu, bodajże firma z Gorzowa, ma jeszcze trochę wolnych miejsc (przynajmniej na 10 rano jeszcze były).
Popytałem się jeszcze o Ciebie Yaszczi i sorry Winnetou, jedyna opcja to pożyczenie sprzętu od kumpla z logiem Sandacza (ewentualnie fake naklejka :hyhy: ) uśmiechnij się do Macha, jeśli Ci b.zależy

Impreza na lotnisku w Bednarach. Raczej się uda wystartować też jakąś zorganizowaną grupą. Szkolenie od godz.10, więc wstępnie grupa ustawia się o 8:30 przy salonie Suzuki ul. Poznańska 10

Wzieli tylko imię i nazwisko + nr tel oraz podali nr konta w mejlu na który należy wpłacić 150PLN

My advice: HURRY

yaszczi - Czw 28 Mar, 2013

GSadmirer napisał/a:
sorry Winnetou
fuck
zachciało się fortepianu japońskiego

mocar - Czw 28 Mar, 2013

Rage, Ja jestem raczej chętny. Tylko czy warto? Może brał już ktoś udział w takim szkoleniu i może podzielić się swoimi wrażeniami?
bombki - Czw 28 Mar, 2013

mocar napisał/a:
Rage, Ja jestem raczej chętny. Tylko czy warto? Może brał już ktoś udział w takim szkoleniu i może podzielić się swoimi wrażeniami?

Ja brałem udział w 2011 i naprawdę mile wspominam.
Jasne, że ktoś powie, że slalomy, pozycję itp. można ćwiczyć sobie samemu na placu. Według mnie jednak zupełnie inaczej to wygląda jak ktoś z boku na nas patrzy i daje nam rady.
Oczywiście nie oczekujmy cudów po jednym czy dwóch szkoleniach.
Mi to szkolenie pokazało jaki laik ze mnie i że mam przed sobą wiele lat zabawy na moto aby jakoś to ogarnąć- myślę że to cenna lekcja.
Na takim szkoleniu jesteśmy też w stanie przekraczać pewne granice i przesuwać "bariery" np. siły nacisku klamki hamulca, bądź pochylenia motocykla, co dla nowicjusza nie jest takie łatwe jak by się wydawało.
Podsumowując każdy wyciągnie z takich szkoleń dodatkową wiedzę i umiejętności.
Jak ja byłem na szkoleniu, byli ludzie którzy już wiele lat jeździli na motocyklach i przyjeżdżali na to szkolenie po któryś raz z rzędu.

Chętnie bym się wybrałł na Suzuki Moto Szkołę na drugi etap, ale mam ten sam problem co Yaszczi ;)

mocar - Czw 28 Mar, 2013

bombki napisał/a:
Jasne, że ktoś powie, że slalomy, pozycję itp. można ćwiczyć sobie samemu na placu. Według mnie jednak zupełnie inaczej to wygląda jak ktoś z boku na nas patrzy i daje nam rady.
Oczywiście nie oczekujmy cudów po jednym czy dwóch szkoleniach.
Mi to szkolenie pokazało jaki laik ze mnie i że mam przed sobą wiele lat zabawy na moto aby jakoś to ogarnąć- myślę że to cenna lekcja.


Właśnie tego oczekuje od takiego szkolenia, mogę sobie ćwiczyć na placu ale mogę w tym robić jakiś błąd o którym nie wiem że go robię i chodzi o to by ktoś mi o tym powiedział.

Rage, Zapisałeś się już, czy dopiero zamierzasz?

Rage - Czw 28 Mar, 2013

mocar napisał/a:


Rage, Zapisałeś się już, czy dopiero zamierzasz?


Jeszcze nie, dopiero mam zamiar, w przyszłym miesiącu to zrobię, po wypłacie ;) gdyż nie wiem czy zapłacić od razu trzeba czy można po jakimś czasie.

GSadmirer - Nie 31 Mar, 2013

Rage napisał/a:
Jeszcze nie, dopiero mam zamiar, w przyszłym miesiącu to zrobię, po wypłacie ;) gdyż nie wiem czy zapłacić od razu trzeba czy można po jakimś czasie.

ich odpowiedź:
"jak najszybciej" :P

bombki - Nie 31 Mar, 2013

z tego co kojarzę to pierwszeństwo mają Ci co płacą, więc nie ma sensu zwlekać
tk81 - Pon 01 Kwi, 2013

Witam,
ja zapisałem się do Ułęża 28.04. Jadę z Warszawy, jak ktoś też jedzie to możemy polecieć razem.
Tomek

lencol - Pon 01 Kwi, 2013

yaszczi napisał/a:
GSadmirer napisał/a:
sorry Winnetou
fuck
zachciało się fortepianu japońskiego

Zawsze lepiej niż maszyna włókiennicza :rotfl:

betasza - Sro 03 Kwi, 2013

Zapisałam się na 19V, ktoś się wybiera?
betasza - Pon 08 Kwi, 2013

no i niestety nie jadę :(
Rage - Pon 08 Kwi, 2013

oj a czemu to? szkoda.. ja w tym tygodniu zapisze się na 19.V, mam nadzieje ze nic nieprzewidzianego mi nie wyskoczy ;/
betasza - Pon 08 Kwi, 2013

No właśnie nieprzewidziane wyskoczyło... strasznie żałuję, że nie jadę :(
Może złapię jakieś godzinki na doszkalaniu na Bemowie, albo jakoś tak
Powodzenia

maxow88 - Nie 14 Kwi, 2013

A ja niestety muszę czekac do 09.06.13... tyle czasu... akurat musiałą się pogoda zwalić i odwołali w tychach.. Czy ktoś wybiera się z Kato w danym terminie??
dunja - Pon 15 Kwi, 2013

Rage napisał/a:
oj a czemu to? szkoda.. ja w tym tygodniu zapisze się na 19.V, mam nadzieje ze nic nieprzewidzianego mi nie wyskoczy ;/


będę :hyhy:

booster27 - Wto 16 Kwi, 2013

Ja może pojadę na 22 czerwca do białego, ktoś coś ?
groch - Sro 17 Kwi, 2013

Ktoś się wybiera z Wrocławia?
dunja - Pon 20 Maj, 2013

byłam :hyhy:

i wygrałam wyścig na najwolniejszą jazdę.
mówcie do mnie

miszczu ! :rotfl:

GSadmirer - Pon 20 Maj, 2013

o miszczyni :padam:

jakie tam "konkurencje" były?

co było najfajniejsze/najtrudniejsze?

dunja - Pon 20 Maj, 2013

GSadmirer napisał/a:
o miszczyni :padam:

jakie tam "konkurencje" były?

co było najfajniejsze/najtrudniejsze?


Z technik zasadniczo były podstawy.
1. slalom
2. osemka
3. zawracanie
4. jazda po łuku
5. hamowanie awaryjne
6. hamowanie awaryjne w łuku

tyle pamiętma
na koniec był dłuższy fajny tor techniczny do przejechania.

Z konkurencji to był właśnie tylko wyścig, wygrywał ten, co dotarł do mety OSTATNI no i oczywiście się nie podparł. Wyścig był rozgrywany w dwóch kategoriach - Panowie i Panie :)

Także ten :)

Andy - Pon 20 Maj, 2013

O Monia congratulations!!! Byłem rok temu i w konkurencji najwolniejszej jazdy odpadłem w półfinale :( W tym roku w końcu zrobili szkołę trochę bliżej mnie tzn. w Białymstoku, niestety już nie spełniam wymogów :zalamany:
dunja - Wto 21 Maj, 2013

W zeszłym roku odpadłam w pierwszym wyścigu :)
Trochę się przyznam, ze konkurencja Pań była nieco słabiej obstawiona niż konkurencja Panów, gdyż było nas tylko cztery :)
ale tytuł miszczowski to tytuł miszczowski :)

Za rok planuje dotrzeć do finału kategorii open :oczami:

W przyszłym roku nie przegap !

GSadmirer - Pon 03 Cze, 2013

b.dobrze wspominam szkolenie :] i mogę szczerze polecić
zbiórka:


szef szkolenia:


po całym dniu:

Grzechu16 - Pon 03 Cze, 2013

Nasłuchałem się o tym tyle dobrego na zlocie i też mnie naszła ochota na taki "kurs". Ale teraz są dwie opcje: 1. Kupić Suzuki, 2. Zaleźć Yamaha Shell Moto Szkoła hehe :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group