.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Sprzęty użytkowników - w końcu mój gs

nomen - Sob 10 Maj, 2008
Temat postu: w końcu mój gs
Witam, od dwóch dni jestem szczęśliwą posiadaczką "nowego" gs'a. Skoro można się tutaj tak chwalić to skorzystam z okazji ;) .
Motorek nie ma jeszcze swojego albumu, ale podaję link do poprzedniego właściciela.

http://www.fotosik.pl/pok...b5ef69cc93.html

pozdrawiam

Grzechu16 - Sob 10 Maj, 2008

oo kolejna GSka z akcesoryjnymi owiewkami:) ładnie wygląda ale prosimy o więcej zdjęć !! ! :) i jakieś "głębsze" info o moto :D (i o Tobie) :) pozdrawiam !
nomen - Sob 10 Maj, 2008

Zdjęcia dodam jak tylko go trochę "odpicuję".
rocznik 91'
przebieg 29 k km?? (motor przywieziony z holandii i Pan sprzedający zarzekał się, że licznik nie był kręcony)
Po dwóch dniach niezbyt intensywnej eksploatacji mogę stwierdzić, że jest w niezłym stanie. Wymaga wymiany uszczelniaczy na lagach i lampki od obrotomierza ;) Mam nadzieję, że nie zmienię zdania na temat jego stanu technicznego w najbliższej przyszłości. A tak poza tym, to uwielbiam go ;)

Grzechu16 - Sob 10 Maj, 2008

to mi się podoba ! "uwielbiam go" xD mój rocznik:) (w sęsie GSa hehe)
w takim razie bezpiecznego śmigania bezawaryjnego i pociechy ze sprzęta:) dobra daje sie innym wypowiedziec juz nie pisze;P

pootietang - Sob 10 Maj, 2008

no to mi się podoba, coraz więcej płci pięknej na moto śmiga :hyhy: ładna sunia :)
leon - Nie 11 Maj, 2008

Rocznik '91? Niemożliwe! ;)

WITAM!

GSadmirer - Nie 11 Maj, 2008

sprzecik troche dziwnie wyglada. Na samym poczatku myslalem ze to F`ka :orany:
dobra dobra juz nic nie bede pisal ze AD'91 i 27 tyś.km... ;) wiadomo ze holendrzy wola czas spedzac na paleniu :P

Plaster - Nie 11 Maj, 2008

ha! ha! najpierw siedza i jaraja w coffee shop'ach a pozniej leca przekrecic kilka licznikow i tak co wieczor :rotfl: :rotfl:
nomen - Nie 11 Maj, 2008

GSadmirer napisał/a:
sprzecik troche dziwnie wyglada. Na samym poczatku myslalem ze to F`ka :orany:
dobra dobra juz nic nie bede pisal ze AD'91 i 27 tyś.km... ;) wiadomo ze holendrzy wola czas spedzac na paleniu :P


Dlaczego wygląda dziwnie?

Przebieg przyjęłam do wiadomości, żeby nie było, że szukam dziury w całym, ale podchodzę do niego z dystansem tzn. nie załamię się kiedy okaże się, że jednak jest cofany.

Grzechu16 - Nie 11 Maj, 2008

no i prawidłowo :) czekamy na więcej fotek najlepiej razem z właścicielką :) pozdrawiam
jankees - Nie 11 Maj, 2008

Dokładnie czekamy na fotki ;) z właścicielką GS-ika :D A co do moto do fajniutki tylko widzę lekkie braki w owiewkach na dole.
kubik1988elk - Nie 11 Maj, 2008

Hmm... motocykl bajera :D pewnie właścicielka też niczego sobie;p Prosimy o foteczki :hyhy: :hyhy: :hyhy:
raszek - Nie 11 Maj, 2008

Witamy
piekne moto czekamy na fotki nie tylko Suzi

k2 - Nie 11 Maj, 2008

Witam pięknie.
To miłe zobaczyć wśród nas kobietę ;) :D

Plaster - Nie 11 Maj, 2008

tak jest chcemy fotki, fotki, fotki :hyhy: :hyhy:
ps. oczywiscie GS-a ;)

hubertgontarz - Pon 12 Maj, 2008

Licznik bankowo cofany.
Uszczelniacze koszt nieduży. Gorzej z kapturkami.
U mnie kapturki były i są w opłakanym stanie, dlatego w Suzuki Panowie skasowali mnie 142 zł za 2 kapturki. Nie ma jak Suzuki. Uszczelniaczy szukaj w Larssonie.

Pozdrawiam. Dbaj o GS-a.

nomen - Pon 12 Maj, 2008

hubertgontarz napisał/a:
Licznik bankowo cofany.
Uszczelniacze koszt nieduży. Gorzej z kapturkami.
U mnie kapturki były i są w opłakanym stanie, dlatego w Suzuki Panowie skasowali mnie 142 zł za 2 kapturki. Nie ma jak Suzuki. Uszczelniaczy szukaj w Larssonie.

Pozdrawiam. Dbaj o GS-a.


W larssonie uszczelniacze + kapturki = ok 60 zł. Można przełknąć. Licznik....no cóż, może był cofany, ale żeby od razu bankowo? Wolę nie myśleć, że ten przemiły pan, od którego kupowałam gs'a mógł sobie kalać usta nieprawdą ;) .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group