.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

łódzkie (E) - Nalepki klubowe GS500E

pawulon40 - Czw 24 Sty, 2013
Temat postu: Nalepki klubowe GS500E
Witama wszystkich mam pytanie czy ktoś z klubowiczów ma do sprzedania nalepki klubowe lub wie od kogo można je kupić Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Grzechu16 - Czw 24 Sty, 2013

http://www.forum.gs500.pl...=10141&start=45
polecam napisać tutaj

panbodzio - Sob 26 Sty, 2013

naklejek jeszcze jest troche wiec mozna zamawiac
pawulon40 - Nie 27 Sty, 2013

Dzięki za info zamówiłem dzisiaj wieczorkiem Pozdrawiam Grzechu16 i panbodzio :)
pawulon40 - Sro 06 Lut, 2013

zamówić można kasę wysłałem 31 styczna 2013 panbodzio ? zobaczymy czy jest rzetelny pisze ze kasy nie dostał chyba że nasza poczta polska dostarczy mu na konto latem!!!!!! Kocham Pocztę Polską :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:
danny - Sro 06 Lut, 2013

No wysylka kasy poczta polska trwa wieki.
Grzechu16 - Sro 06 Lut, 2013

Na jakimś forum na szybko znalazłem informację, gdzie koleś pisał, że nigdy mu wcześniej pieniądze przesłane Pocztą Polską nie dotarły szybciej niż 4-5 dni.
Piotras_5 - Sro 06 Lut, 2013

Pawulon spokojnie, co jak co, ale bodzio to Cię w życiu nie oszuka ;) Cierpliwości.
panbodzio - Sro 06 Lut, 2013

Cytat:
zamówić można kasę wysłałem 31 styczna 2013 panbodzio ? zobaczymy czy jest rzetelny pisze ze kasy nie dostał chyba że nasza poczta polska dostarczy mu na konto latem!!!!!! Kocham Pocztę Polską :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: :zly:


maila z info o braku przelewu wyslalem w weekend bo moglem wtedy nadac naklejki, natomiast wplate zaksiegowano na moim koncie 4.02.2013 o godz. 14:15

jak pisalem w temacie naklejkowym nadaje z opoznieniem poniewaz pracuje w delegacji i teraz nastapi to nie predzej jak 9.02.2013

pawulon40 - Czw 07 Lut, 2013

spoko wszystko jest oki czekam na przesyłkę a kasa już do bodzia dotarła teraz czekam na lepy i cóż klejenie ;) :P :) ale i tak pozdrawiam,, niezawodną '' Pocztę Polską dzis do Suzi dostałem lustereczka z Allegro okrągłe nie hińczyki Hiszpania naprawde klasa wykonanie sferyczne Pozdrawiam :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group