.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Naklejki przy kontrolkach

m - Sob 24 Lis, 2012
Temat postu: Naklejki przy kontrolkach
Czy można gdzies dostac naklejki pod kontrolki?? (olej, luz, kierunki, długie) bo u mnie czesci nie ma a czesc jest w napisach po opcojezycznemu.

Czy jestem skazany na samodruk i kombinacje z przyklejeniem??

Machu - Sob 24 Lis, 2012
Temat postu: Re: Naklejki przy kontrolkach
Tez szukałem kiedyś jak malowałem okular i nie znalazłem "oryginalnych". Nie chciało mi się bawić w naklejki i jeżdżę bez, 4 kontrolki w różnych kolorach jeszcze ogarniam żeby pamiętać :D
m napisał/a:
opcojezycznemu.

:przestraszony:

m - Sob 24 Lis, 2012

Opcojezycznemu:

pod kontrolką kierunków mam napis "turn"
pod długimi "high beam"

reszty opisów brak.

Da sie jezdzic bo sa w sumie tylko 4 ale mimo wszystko ładnie wyglada z oznaczeniami. Bede kombinował

PrixPL - Sob 24 Lis, 2012

A pomęczyć się i wykleić taśmą malarską i pomalować czymś nie dało by rady ?
affectpct - Sob 24 Lis, 2012

no tak to raczej nie co najwyżej opcja wydrukować na papierze wyciąć żyletką równo i malnąć sprayem ale ciężko może to być
m - Nie 25 Lis, 2012

No bede musiał jakos pokombinowac. z tą tasmą to nie taki zły pomysł
elcia - Wto 15 Lip, 2014

Jak mowa o kontrolkach to chciałam się zapytać jak wygląda lub nazywa się część, która utrzymuje żarówki od kontrolek tak że skierowane są do góry. Nie mam tego czegoś i żarówki wiszą w dół i tym samym nie wiem kiedy mam luz :D może ktoś mi pomoże. Chociaż zdjęcie to sama coś stworze :)
Wilk - Wto 15 Lip, 2014

Chodzi o coś takiego?




elcia - Wto 15 Lip, 2014

Tak, właśnie to. Ja mam chyba inne żarówki. Co mogę z tym zrobić żeby działało jak należy?
SALWA - Sro 16 Lip, 2014

Ja wziąłem stary licznik samochodowy i wyciaem te prostokaty co trzymają kontrolki, wkleilem w licznik gs i działa...generalnie zagary mam w stanie lekko pół średnim ale doprowadzenia do normalności w najbliższym czasie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group