.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Powitania - WITAM Wszystkich ! ;]

Tytexo - Nie 09 Wrz, 2007
Temat postu: WITAM Wszystkich ! ;]
Witam, mam na imię Marcin, wczoraj skończyłem 21 lat :] i od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś motorkiem, pierwszym dorosłym motorkiem. Po obczajeniu rynku motocyklowego padło na GS500, motocykl mam zamiar kupić na początku przyszłego roku, obecnie robię sobie prawko na motocykl (za Elkę służy mi właśnie GS500 :D :D:D). Na forum natrafiłem przypadkiem - fajna sprawa.
Oby przygoda z motocyklami już niedługo zaczęła się i dla mnie jak najprędzej. POZDRAWIAM. Tytexo

Grzechu16 - Nie 09 Wrz, 2007

Witamy 50-tego uzytkownika forum!:):):) fajnie ze wpadles:) a jak trafiles na forum? odrazu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin;] No to zycze udanego zakupu GSa:) ps. moj kumpel ma na sprzedaz GSa za 4 koła z hakiem: http://www.fotka.pl/profil/SAFIO/ takiego jak na jego profilu:)
cygan - Nie 09 Wrz, 2007

WITAJ i wszystkiego NAJ.....!
50-ty Hohoho.(50 gs-ek ,100 cylindrów,400 zworów)już jakaś moc jest !! !

Tytexo - Nie 09 Wrz, 2007

Adres forum znalazłem w komentarzach pod filmikiem na youtube.com , forum może ma za małą reklame ale wszystko się da zrobić. Interesuje mnie model GSa tak po 1996 ponieważ wtedy były już dostępne silniki malowane na srebrno - a to mi się bardzo podoba, chodź starszym konkretnym GSem też bym nie pogardził ale to narwazie wszystko plany, myślę że styczeń-luty, przeglądał bym już pod kątem zakupu. 8)
satrion - Nie 09 Wrz, 2007

Witamy na forum. po pierwsze wszystkiego najlepszego. a co do moto to wrazie czego może ja będę swojego gsa sprzedawał decyzję podejmę myślę że niedługo. wrazie czego na PW zapraszam
BenitoMusolini - Pon 10 Wrz, 2007

Siemka!!! Witam na forum.....
FoX - Wto 11 Wrz, 2007

siemka... a Ja jeździłem na Hondzie Dominator 400, instruktor za mną na GS'ie, druga jazda, a instruktor do mnie przeciągnij go na biegach na tej wylotówce :) Honda fajna, nawet myślałem, że ją od niego kupie, bo nietypowa amerykańska pojemność jak na ten model, ale moto jednak za wysokie.. nie to co GS'ka :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group