.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Tuning i akcesoria - Nowy bak paliwa?

shadelady - Pon 08 Paź, 2012
Temat postu: Nowy bak paliwa?
Hejo!
Słuchajcie..poradźcie mi....okazało się, że mój bak jest pożerany :zdziwko: rdzą od środka...
przez zimę bedę reanimować go chemią...ale obawiam się, że będę musiała kupić nowy... :znudzony: orientujecie się..jakie to są koszty? No i gdzie szukać? co radzicie? pozdrawiam

ziomek4000 - Pon 08 Paź, 2012

www.netbiker.pl u Sławka na pewno znajdziesz ładny zbiornik.
shadelady - Pon 08 Paź, 2012

:) thx
Ciapek - Nie 21 Kwi, 2013

Ja mam też skorodowany bak od środka,ale nic sie nie odrywa nie pływa w paliwie więc nie ruszam tego,4000 km zrobiłem i jak narazie nic sie nie stało.
RedShadow - Pon 22 Kwi, 2013

Środek odrdzewiający, nakrętki do baku i trzęsiemy. Jak nie pomoże to jak napisał ziomek4000 trzeba szukać na netbiker.pl.
wolf - Pon 22 Kwi, 2013

RedShadow napisał/a:
Środek odrdzewiający, nakrętki do baku i trzęsiemy. Jak nie pomoże to jak napisał ziomek4000 trzeba szukać na netbiker.pl.


Wszystko w temacie :)

misiorek - Pon 22 Kwi, 2013

sam tego nie robiłem, ale tak jak koledzy wyżej napisali: nakrętki, śruty do środka i jazd. Zanim to zrobisz, policz dokładnie, ile wrzucasz do środka nakrętek :D
ziomek4000 - Pon 22 Kwi, 2013

tylko nie za duże te nakrętki bo jak będziesz energicznie trząsł to zrobisz sobie pełno wgniotek od środka. ja gdy czyściłem zbiornik od WSK to najpierw go porządnie wysuszyłem a później rozbite szkło do środka i tak kilka razy, później kilka razy wypłukałem benzyną ekstrakcyjną i jest gites.
Machu - Pon 22 Kwi, 2013

ziomek4000 napisał/a:
rozbite szkło do środka


Też słyszałem właśnie o tej metodzie, nakrętki chyba faktycznie zbyt inwazyjne mogą być.

lencol - Wto 23 Kwi, 2013

Ja podobną metodą czyściłem bak w MZ ale zamiast metalu i szkła wrzuciłem garść kamyszków około 1 cm średnicy i też wyszło super:)
kempes - Wto 23 Kwi, 2013

Jeśli macie możliwość to polecam czyszczenie strumieniem elektrokorundu, a później płukanie odpowiednimi środkami chemicznymi w celu zabezpieczenia. Po kilku minutach bak wygląda jak nowy :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group