.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Ogólnie o Gs 500 - GS w październikowym ŚWIECIE MOTOCYKLI

yaszczi - Czw 20 Wrz, 2012
Temat postu: GS w październikowym ŚWIECIE MOTOCYKLI



panbodzio - Czw 20 Wrz, 2012

wlasnie mi przypomniales ze trzeba kiosk odwiedzic ;)
yaszczi - Czw 20 Wrz, 2012

ja chyba sobie zaprenumeruje, bo zakup aktualnego motocykla, świata motocykli i motormanii w jednym kiosku graniczy z cudem
RedShadow - Czw 20 Wrz, 2012

Zawsze mnie rozwalają te ich orientacyjne ceny, 1,5tys. różnicy między 96 a 99r. :wstyd:
panbodzio - Czw 20 Wrz, 2012

yaszczi napisał/a:
bo zakup aktualnego motocykla, świata motocykli i motormanii w jednym kiosku graniczy z cudem


taki kiosk nazywaja empik :P

RedShadow podawane ceny uzywek w SM zawsze mnie bawily

Piotras_5 - Czw 20 Wrz, 2012

W ogóle co wszystkie czasopisma ostatnio się rzuciły na tego GSa? o.O? Ktoś mi to wytłumaczy?
RedShadow - Czw 20 Wrz, 2012

Idzie A2, a GS będzie jednym z niewielu "poważnych" moto które się na to załapią więc zainteresowanie wzrośnie.
Turos - Czw 20 Wrz, 2012

ja zapytam czy innych "500" nie opisywali? :) Generalnie zauważam powrót do normalności czyli producenci zauważyli, że w kraju nad Wisłą rynek chce mieć motocykle zwinne i niezbyt skomplikowane, do miasta. Czyli właśnie GS, CBF, ER-5, teraz jest nowa NC-700. Też macie takie wrażenie?
odobno ma wyjść nowa CBR500 i CB500, to o czymś chyba świadczy.

Piotras_5 - Czw 20 Wrz, 2012

Turos napisał/a:
Generalnie zauważam powrót do normalności czyli producenci zauważyli, że w kraju nad Wisłą rynek chce mieć motocykle zwinne i niezbyt skomplikowane, do miasta.


Raczej w ogóle nie chodzi o Polskę to raz, a dwa, żadne tam skomplikowania tylko najnormalniej w świecie ekonomia - jak najniższe spalanie....

panbodzio - Czw 20 Wrz, 2012

Turos napisał/a:
odobno ma wyjść nowa CBR500 i CB500, to o czymś chyba świadczy.

jakies tam przecieki sa. a jesli rynek przyjmie cb500 to inni producenci nie pozostana bezczynni - w tym suzuki ;)

Turos - Czw 20 Wrz, 2012

No i to mi pasuje :) znów będzie kilka modeli rożnych producentów i kilka fajnych miejskich motocykli :)
tiarek - Czw 20 Wrz, 2012

kurde od tygodnia sie zabieralem do zeskanowania wam tego, az w koncu mnie uprzedzono ;d

im wiecej 500ek tym lepiej. takie zacne moto, a takie niedoceniane :<

yaszczi - Czw 20 Wrz, 2012

panbodzio napisał/a:
taki kiosk nazywaja empik :P


nigdy nie mam po drodze :P

sebas_bdg - Sob 22 Wrz, 2012

Szkoda, że w artykule nie ma jednej wymienionej wady, mianowicie chodzi o rdze :P
lukasz_wu - Sob 22 Wrz, 2012

sebas_bdg napisał/a:
Szkoda, że w artykule nie ma jednej wymienionej wady, mianowicie chodzi o rdze :P


Nie ma w podsumowaniu "tabelkowym" ale w samym artykule (ostatnie zdania akapitu "Na długie trasy", str2) jest:

"Warto zwrócić uwagę na korozję, która w GS 500E/F ma niestety spore pole do popisu. (...) Rdza obecna jest w wielu punktach ramy i na układzie wydechowym"

Pozdrawiam :]

freedek - Czw 14 Lut, 2013

Moja zuzia na zdjęciu! :D Zaraz przeczytam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group