.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Kogo dziś widziałem/am?

skazawisla1 - Sob 15 Wrz, 2012
Temat postu: Właściciel niebieskiego GS-A
Witam, wczoraj i przez parę dni widziałam niebieskiego GS-a w Krakowie przy Makro Zakopianka rejestrację (chyba) KMY , czy jest tu właściciel? też jeżdże na GS-ie i tam pracuje ;]
lomax - Sob 15 Wrz, 2012
Temat postu: Kogo dziś widziałem/am?
Założyłem temat aby było miejsce do namierzania się dla małopolan ;)
emarytea - Sro 26 Wrz, 2012

czarne owiewkowe gs 500f. Na AWF w Krakowie kolo 10-11:) któż to?:)
meg_nh - Czw 27 Wrz, 2012

to ja to ja to ja:D wygrałam coś? :D
;P

emarytea - Czw 27 Wrz, 2012

tak myślałam, że to Ty ;) może się kiedyś spotkamy pod Bronkiem :D
meg_nh - Czw 27 Wrz, 2012

hehe, pewnie tak :) mnie tylko zastanawia co bede robic z kaskiem podczas całego dnia na uczelni^^
meg_nh - Pią 12 Paź, 2012

Czarny GSF z malowaniem bodajże 2004 r :) Mineliśmy sie na stella saweckiego dzisiaj koło godziny 11 , kto sie do niego przyzna? ;p
Jake - Pią 12 Paź, 2012

a kto parkuje pod AGHem niebieską Fką 2004 zdaje sie?
kamax2 - Pią 12 Paź, 2012

Jake napisał/a:
a kto parkuje pod AGHem niebieską Fką 2004 zdaje sie?


ja, jeśli masz na myśli tą pod B5 ;)

bercik - Nie 21 Paź, 2012

Dziś ok 17 w Iwanowicach GS E z czarną owiewką. Ktoś od nas? :)
Hellik - Pon 22 Paź, 2012

a jaki kolor GS-a ;]
bercik - Pon 22 Paź, 2012

Hellik po Twoim zdjęciu profilowym widzę że to chyba Ty. ;) Jeszcze mi powiedz że masz kask z otwieraną szczęką to będę na 100% że to Ty :hyhy:
emarytea - Pią 26 Paź, 2012

pomarańczowy GS z przerobionym siedzeniem i zaje**ście brzmiącym tłumikiem ! widziany ostatnio na AGH. Któż to? i co to za tłumik?! :)
yaszczi - Pią 26 Paź, 2012

emarytea, czyżby GS Rob7ona z Bodzia kufrem? w chwili obecnej w posiadaniu kolegi Jake http://www.forum.gs500.pl...r=asc&start=585

z tego co widzę to wydech Monti

emarytea - Pią 26 Paź, 2012

to właśnie ten- pięknie brzmi :)
dzięki!

kiler - Pią 26 Paź, 2012

Ja też go już widziałem kilka razy w Krakowie ;)
Exodus - Czw 17 Sty, 2013

Dziś - czarny GS - przekrzywiona szybka - Mackiewicza, tuż przy Opolskiej - kierowca odwiedzał sklep monopolowy nazwą nawiązującą do tematyki kosmicznej.. Przyznać się kogo suszyło?!
Jake - Sro 13 Lut, 2013

emarytea napisał/a:
pomarańczowy GS z przerobionym siedzeniem i zaje**ście brzmiącym tłumikiem ! widziany ostatnio na AGH. Któż to? i co to za tłumik?! :)


podziękować :P . Przyznaje się i potwierdzam - Montii wyjebiaszczy.
A dlaczego Twojego GS nie widziano jeszcze pod AGH, co ?? ?

Pozdrawiam!

meg_nh - Nie 17 Lut, 2013

czarny GS z pasażerem widziany wczoraj kolo 20 na rondzie od strony dworzec główny wschód, Kto jest taki niezniszczalny albo steskniony? :)
W każdym razie dziekuje za poprawe humoru, od razu usmiech pojawił mi sie na twarzy :)

emarytea - Nie 17 Lut, 2013

Jake, ja na AGH bywam stosunkowo rzadko i czysto towarzysko ;) ale w oko, a dokładniej w ucho wpadł mi wtedy Twój GS :D już niedługo sezon więc do zobaczenia/usłyszenia gdzieś w Krakowie :) !
leon - Wto 26 Lut, 2013

Kto dziś zapychał czarnego GS500E do ASO Suzuki w Krakowie? Sprzęt padł na trasie, czy to jakaś zaplanowana akcja serwisowa? ;) Od razu dodam, że pchającego widziałem z pracy i nie miałem jak go zapytać, ani jak mu pomóc.
Exodus - Wto 12 Mar, 2013

Żółta eFka detected!
Dziś, godz. 12:12, ul. Zwierzyniecka
Biegiem się przyznawać kto to śmiga uciekając przed śniegiem?


// edit
I kolejny.. Czarny GS widziany wczoraj (31.03.2013) wieczorem pod pierzynką ze śniegu na ul. Węgierskiej.. Kto tak 'dba' o niego?

skazawisla1 - Pon 13 Maj, 2013

czerwony GSe w niedziele na Kijowskiej pod WSZiB:)
leon - Czw 16 Maj, 2013

Czarny GS 500E na krakowskich blachach widziany w Wieliczce chwilę po 20tej. Kierownik w czarnej kurtce, pasażer w krótkich spodenkach. :hyhy:
Exodus - Sob 18 Maj, 2013

Dziś, 19:15, al. 29 listopada w kierunku wylotu z Krakowa, czarny GS500E z kierownikiem w czarnym kasku.. Tuż za nim na ciemnozielonej Kawie (?) drugi motocyklista..
kiler - Sob 18 Maj, 2013

A ja dzis widziałem czerwonego Gsa, kierownik w czerwonej skórze około godziny 13:40. Stałem na przystanku Kawiory. ;)
Vankel - Nie 19 Maj, 2013

Ja dziś zczaiłem czarną przedliftową GS500E na rynku w Nowym Targu (pewnie na lodach ktoś był :P ) na myślenickich blachach :)
kon7rad - Sro 22 Maj, 2013

Witam aa kogo ja miałem okazję dzisiaj zobaczyć?godzina ranna koło świtu-maxa w Tarnowie. Piękne pomarańczowe malowanie. Czyj to pojazd?;)
leon - Czw 23 Maj, 2013

Bordowy GS z kufrem, oparciem doczepionym do kufra i bordowymi paskami na felgach widziany właśnie w okolicy BP na Kamieńskiego. Kierownik w czarnej kurtce, jeansach i biało czarno-pomarańczowym-kasku. :)
Exodus - Czw 23 Maj, 2013

Witam leon :)
Do zobaczenia na grillu :)

A ja dziś upolowałem czarnego GSa z fioletowymi naklejkami, około 16:10 przy ul. Wiślickiej..

lucas070707 - Pią 14 Cze, 2013

kon7rad napisał/a:
Witam aa kogo ja miałem okazję dzisiaj zobaczyć?godzina ranna koło świtu-maxa w Tarnowie. Piękne pomarańczowe malowanie. Czyj to pojazd?;)


Dzisiaj widziałem takiego pod bydynkiem C Tarnowskiej PWSZ. Ktoś z forum? Przyznać się :)

kamax2 - Nie 16 Cze, 2013

kogo spotkałem dziś na trasie w Wielmoży? niebieska F'ka 04 :)
brat Grubego - Pon 17 Cze, 2013

Czy jest tu gosc, z ktorym codziennie rano sie mijam w drodze do pracy na Jozefa? Przedliftowy GS.
andrzej608 - Pią 21 Cze, 2013

Goniłem dzisiaj na lipskiej czerwonego przedliftowego gs-a tak około 19 30, za sterami kierownik i rudowłosa pasażerka może ktoś z forum???
yezozwierz - Czw 04 Lip, 2013

We wtorek widziałem u siebie na wiosce, w BUKOWNIE, kierował się na jaworzno czarny GS500 w owiewkach fivestars, ktoś wie kto to może być? Około godziny 18:00, a kwadrans wcześniej w Jaworznie na grunwaldzkiej koło mc'donalda na światłach stał zielony gs500 z kufrem tylnym i szybką owiewką :) niech się ktoś przyzna :P
Vankel - Czw 15 Sie, 2013

Dziś w miejscowości Tylmanowa, ja stałem na poboczu a z przeciwka leciał ktoś na czarnym przedliftowym GS na KLIfornijskich blachach. Podniosłem łapke i odmachał. Ktos z forum? :P
Vankel - Nie 25 Sie, 2013

Dziś dzień obfitował w spotkanie całych dwóch gesek. I prawdopodobnie miałem przyjemność zostać wyprzedzonym (potem oddałem:P) przez efke z malowaniem z 2005r. przed patelnią na Rdzawce. Strzelam że to była meg_nh?. Oraz druga gieesia czerwona przedliftowa (ładnie zostałem objechany przez tego kogoś na słynnym zakręcie na patelni. Jednak dalej nie umiem skręcać :wstyd: )
krzychu12342 - Wto 27 Sie, 2013
Temat postu: .
Kogo wczoraj mijałem za skrzyżowaniem słoneczna/starodąbrowska? Jechał czarny przedliftowy GS, z pleczakiem, w kierunku ronda na słonecznej. :)
poli - Czw 29 Sie, 2013

Vankel napisał/a:
Dziś dzień obfitował w spotkanie całych dwóch gesek. I prawdopodobnie miałem przyjemność zostać wyprzedzonym (potem oddałem:P) przez efke z malowaniem z 2005r. przed patelnią na Rdzawce. Strzelam że to była meg_nh?. Oraz druga gieesia czerwona przedliftowa (ładnie zostałem objechany przez tego kogoś na słynnym zakręcie na patelni. Jednak dalej nie umiem skręcać :wstyd: )

Tak, to była Meg ;) i nie przesadzaj, nie wyszedł mi ten zakręt... trochę już zmęczenie wchodziło po całym dniu jazdy :kwasny: . Wracaliśmy z objazdówki dookoła Tatr. Pogoda do jazdy była bardzo fajna, chociaż miejscami asfalt śliski był. Tak czy inaczej świetny wyjazd był ;) .

meg_nh - Pią 30 Sie, 2013

Vankel wybacz że Cie puściłam tak bez walki :P ale jak Poli pisze, zmęczenie (moja pierwsza wyprawa ponad 420km w ciagu jednego dnia) no i zakrety w doł nie sa moją mocną stroną, zdecydowanie wole jechac w drugą strone ^^
brat Grubego - Pią 30 Sie, 2013

meg_nh napisał/a:
no i zakrety w doł nie sa moją mocną stroną, zdecydowanie wole jechac w drugą strone ^^


Mam to samo. Czuje niepokoj jak wlatuje w winkiel z gorki.

Vankel - Pią 30 Sie, 2013

420 km to ładnie, jak się nauczę dobrze łapać te winkle to tez pomyśle o takich dystansach :P . W każdym bądź razie miło było lecieć kawałeczek pomiędzy Gieeskami ;)
meg_nh - Sob 31 Sie, 2013

ze mna zawsze jest miło lecieć ^^
Krt - Sob 31 Sie, 2013

mój błąd nie ten region niechcący, może ktoś usunąć posta ??
Vankel - Nie 01 Wrz, 2013

meg_nh napisał/a:
ze mna zawsze jest miło lecieć ^^

Dlatego pasuje sie styknąć na jakieś krótsze/dłuższe latanko :hyhy:

yezozwierz - Pon 02 Wrz, 2013

A ja przy weekendziku polatałem z kolegą z Krakowa, ciężko było nadążyć za nim :P

CBR 1000 i pół mniejszy GS :P


Uploaded with ImageShack.us

wemes - Pon 02 Wrz, 2013

O ile się nie mylę... dziś o 14:19 mignął mi się niebieski gs na skrzyżowaniu Zdrowej z Prądnicką. Właściciel ubrany w czarno-czerwono-białą skórzaną kurtkę. Pierwsze cyfry rejestracji to 96...
brat Grubego - Wto 03 Wrz, 2013

yezozwierz napisał/a:
A ja przy weekendziku polatałem z kolegą z Krakowa, ciężko było nadążyć za nim :P

CBR 1000 i pół mniejszy GS :P


no nie zartuj! litrowa cebra za GSem nie nadazales? :P

krzychu12342 - Wto 10 Wrz, 2013
Temat postu: .
Mijałem dzisiaj kolo 18 niebieskiego GS-a w Niedomicach. Jest ten ktoś na forum? :)
bercik - Pon 23 Wrz, 2013

Kto się przyzna do niebieskiego GS moknącego na deszczu na os. Szkolnym? :)
Exodus - Wto 22 Paź, 2013

Czerwony GS z zamontowanym IXILem.. Dziś na Czerwonych Makach w okolicach 13.. Przyznawać się!
yezozwierz - Sob 26 Paź, 2013

Dzis godzina ok 16:30 trasa DK94, fioletowy gs na bialych kolach w miejscowosci Przeginia, jechal w strone Olkusza i nie odpowiedzial na przywitanie :p
kon7rad - Wto 29 Paź, 2013

Witam,widziałem ostatnio Bordowego GSa w okolicach Świtu(Tarnów). Kto to?Jesteś tutaj?
cupkinson - Nie 02 Mar, 2014

ostatnio po Tarnowie jeździ co raz wiecej GS'ow, szkoda ze nikt z ich uzytkownikow nie chce zawitac do nas na forum
kon7rad - Sob 08 Mar, 2014

cupkinson zapraszam na moto tarnów :) ja jestem z tarnowa i się z tym nie kryje :)
matrok - Pią 28 Mar, 2014

Wczoraj i w srode ok 8:30-9:00 rano widzialem niebieskiego gs500f z kufrem na Pasterniku kierujacego sie w strone Krk.
Vankel - Nie 06 Kwi, 2014

Dziś ok 16.30 jakiś osobnik/osobniczka na gs500f w malowaniu z 2006 się "plątała" razem z większym moto po Nowym Targu, najprawdopodobniej na rej. KNT ale pewny nie jestem bo z dosyć dużej odległości widziałem :P . Próbowałem potem znaleźć tę parę ale zanim założyłem kask i rękawice, to gdzieś mi znikli w jakiejś uliczce :P
leon - Pią 11 Kwi, 2014

Kogo dziś ustrzeliłem na dniach otwartych w Centrum Motocyklowym Rider w Krakowie? :)







yezozwierz - Czw 24 Kwi, 2014

Dziś tj 24.04.14 Trzebinia, stacja Orlen naprzeciwko marketu Majster godziny przedpołudniowe :P Ktoś od nas? Tankował a potem pojechał w stronę chrzanowa.


Wojtass - Nie 18 Maj, 2014

lucas070707 napisał/a:
kon7rad napisał/a:
Witam aa kogo ja miałem okazję dzisiaj zobaczyć?godzina ranna koło świtu-maxa w Tarnowie. Piękne pomarańczowe malowanie. Czyj to pojazd?;)


Dzisiaj widziałem takiego pod bydynkiem C Tarnowskiej PWSZ. Ktoś z forum? Przyznać się :)


heheh :) to ja jestem :)

gacek778 - Czw 22 Maj, 2014

Przyznać się kto dziś oglądał zabytkowe fury na parkingu obok krakowskiej Plazy? :hyhy:
Widziałem co najmniej 2 GSy .

kiler - Czw 22 Maj, 2014

Ja byłem :D Ja też widziałem dwa GSy, jeden starszy na blachach KOL, a drugi czerwony niedaleko mojego stał. Za tydzień można się umowić . ;)
yezozwierz - Pią 23 Maj, 2014

A ja widzialem jakas dlugowlosa kierowniczkę na gs, jechałem za nia kawalek autem z chrzanowa do trzebini tak okolo 10:45 ;) ktos z naszych? Tablice KCH.
leon - Pią 23 Maj, 2014

W tamtych okolicach urzęduje Kasia - Fuksja z Forum Grupy Południe. Nie wiem, czy tu też jest zarejestrowana. GS chyba fioletowawy z rej właśnie KCH 45. :)
gacek778 - Pią 23 Maj, 2014

kiler napisał/a:
Ja byłem :D Ja też widziałem dwa GSy, jeden starszy na blachach KOL, a drugi czerwony niedaleko mojego stał. Za tydzień można się umowić . ;)

Czerwony to ja, widziałem jak odjeżdżałeś :P
Ciekawe kto z Olkusza przyjechał zielonym.

kiler - Sro 28 Maj, 2014

Jutro też jest KKN pod Plaza?
Qbol - Sob 07 Cze, 2014

Widziałem dzisiaj czarną suzę na Sądeckich blachach w Krakowie pod budynkiem Wyższej Szkoły Europejskiej (lub też liceum) na Studenckiej. Ktoś od nas ? :)
Vankel - Nie 08 Cze, 2014

8.06 Zauważono jakieś 5 Suz, (przedliftowe) 3 na rej. KTT, jedna na KMY i ostatnia zwróciła na mnie uwagę, ładnie wyglądająca:


Miejsce: zlot w Miętustwie.

Vankel - Pon 28 Lip, 2014

Niedziela, wyczajone 2 GS-y. Okolice godziny 12 na wysokości kościoła na Chabówce 2 osobniki na niebieskiej F-ce z kufrem.
Drugi, jakaś 12.15, chyba czarny przedliftowy na wysokości firmy blachotrapez, 2 os leciały w stronę rabki.

Przyznawać się :]

Exodus - Pon 28 Lip, 2014

Z kim się przed chwilą witałem przy rondzie Polsadu? Czarno-srebrna Fka, kierownik w kasku z blendą.. :-)
JayDee - Pon 28 Lip, 2014

Dziś jechał jasnoniebieski GS przez ulicę Balicką, w stronę pętli w Bronowicach, przy Rydla. Któże to był? ;)
bercik - Pon 04 Sie, 2014

W niedzielę przy stadionie Wandy Kraków stał czarny przedliftowy GS. Kto jest fanem czarnego sportu? :) Pozdrawiam.
yezozwierz - Pią 08 Sie, 2014

Dziś istny urodzaj!

Najpierw w Sułoszowej koło kościoła minąłem się z GS500, jako że byłem na winklu to nie przyuważyłem koloru ani tablic wiadomo, jedynie rzuciły mi się w oczy czarne kubki :P

Potem za Skałą w stronę Cianowic - na stacji benzynowej (kiedyś tam było BP) GS500 Five Star w kolorze zielonkawym się tankował a ja śmigałem drogą.

Potem Michałowice ulica Leśna, z górki chyba w dwie osoby na czerwonym GS ;)

Ktoś z forum się trafił czy wolni strzelce :P ?

jasiek525 - Pon 15 Wrz, 2014

Dziś na nowohuckiej między 16 a 17 jechał ze mną gs500 prawdopodobnie malowanie z rocznika 2003, ktoś z forum? :)
skazawisla1 - Pon 15 Wrz, 2014
Temat postu: ?
Dziś czarny GS z zielonymi naklejkami na felgach:) w Skawinie:)kto to?
jarekq1990 - Wto 24 Lut, 2015

gacek778 napisał/a:
kiler napisał/a:
Ja byłem :D Ja też widziałem dwa GSy, jeden starszy na blachach KOL, a drugi czerwony niedaleko mojego stał. Za tydzień można się umowić . ;)

Czerwony to ja, widziałem jak odjeżdżałeś :P
Ciekawe kto z Olkusza przyjechał zielonym.


troche odgrzewam kotleta ale to byłem raczej ja :) wtedy na forum mnie nie było :) jeśli stałem koło lanosów z boku "koło płota" to ja :)

koc115 - Pon 16 Mar, 2015

Czarny GS500F z srebrnymi naklejkami, zauważony dzisiaj o 11,10 na skrzyżowaniu Grzegórzecka-Blich (Hala Targowa). Stał na światłach, po czym skręcił w prawo w ul. Blich. Motocyklista ubrany na czarno + kamizelka odblaskowa + biały kask. Przyznać się kto to :) Mam zdjęcie, więc nic się nie ukryje :)


EDIT: Taki wysyp motocyklistów dzisiaj był i na ulicy Grzegórzeckiej widziałem później jeszcze GS500 seledynową około godziny 18:10

Vankel - Sob 27 Cze, 2015

Odświeżę lekko temat.

Sobota lekko po południu przy parkingu pod Cichą Wodą (droga w strone Szczawnicy) stał poliftowy GS golas na rej KBR.

Ktoś się przyznaje? :P

skazawisla1 - Sro 01 Lip, 2015

czarny GS (biały kask) śmigał o 19 w Skawinie dziś z CBRką i jakimś chopperem:)
Vankel - Wto 28 Lip, 2015

No to przyznawać się kto smigał w niedzielę o godzinie 16.00 przy wylocie z Łopusznej w kierunku Szczawnicy? Czarna Fka z 2004 roku. Kierownik w zielonej odblaskowej koszulce.
Vankel - Wto 03 Maj, 2016

02.05 Msza motocyklowa w Ludźmierzu Kilka GS-ów w tym jeden pomarańczowy przedliftowy z paskami na kołach dosiadany przez kierowniczkę - w Ogrodzie stałem 3 moto za tobą a potem przy wyjeżdżaniu prawie się zrównaliśmy :P

Potem Niedzica Zamek na parkingu przy drodze GS Five stars niebieski.

No to się przyznawać jak ktoś czyta forum :P

xalor - Pią 20 Sty, 2017

Dziś z rana na Salwatorze śmignął mi czerwony GS przy-6. Exodus to Ty? Szacunek.
Exodus - Pią 20 Sty, 2017

Przyznaję się bez bicia, że to nie ja.. Pomimo, że kusi.. :P
Daro90 - Sob 21 Sty, 2017

może jakiś nowy co kupił GSa :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group