.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Promowanie Forum GS500 - Forumowe koszulki - edycja 2012 vol. 1

Irys - Czw 06 Wrz, 2012
Temat postu: Forumowe koszulki - edycja 2012 vol. 1
Szanowni.
W tym roku koszulek jeszcze nie organizowałam, więc najwyższy czas, bo nowych użytkowników trochę przybyło ;)

W chwili obecnej szukam rzetelnego i sprawnego producenta, który mógłby takie zamówienie dla nas wykonać.

I tu pytanie pierwsze do Was: czy macie może znajomą firmę która tego typu zleceniami się zajmuje? Może ktoś z Waszych znajomych kto nie zrobi nas w bambuko jak producenci z zeszłej edycji?

Pytanie drugie: planowo koszulki będą takie jak z zeszłorocznych edycji (wersja A i B). Białe lub czarne. Może mimo to, ktoś ma pomysł na "urozmaicenie" tegorocznej edycji? Pomysły proszę podsyłać na maila - wszystko jest do przemyślenia.

Jak tylko wyklarują się jakieś zasady i ustalenia, ruszę z zapisami.

Pozdrawiam,
I.

yaszczi - Czw 06 Wrz, 2012

ja mam dobrego, solidnego i sprawdzonego producenta - mój dobry znajomy,
w piątek wieczorem będę mieć więcej czasu to można pogadać o szczegółach.

Irys - Czw 06 Wrz, 2012

yaszczi, podeślij mi proszę kontakt do tej osoby. Ja już dalej będę działała. Z doświadczenia wiem, że rozmowa przez osoby trzecie skutkuje tragediami ;)
yaszczi - Czw 06 Wrz, 2012

PW
claudii - Czw 06 Wrz, 2012

koszulki będą w kroju damskim i męskim, czy zwykłe worki?
Piotras_5 - Czw 06 Wrz, 2012

Worki po kartoflach !!

Btw. Mam 2 koszulki z "Irysowej" edycji i nie mogą narzekać, wiadomo, że nic wieczne nie jest, ale jeśli ktoś się zastanawia to polecam :)

yaszczi - Czw 06 Wrz, 2012

claudi napisał/a:
koszulki będą w kroju damskim i męskim, czy zwykłe worki?


jeśli Irys wybierze producenta, którego poleciłem to krój damski będzie baaardzo kobiecy ;)

Borek - Czw 06 Wrz, 2012

Oby tym razem się udało. 3mam kciuki :)
squarek - Czw 06 Wrz, 2012

O, edycja 2012, ja jeszcze czekam na zamówioną koszulkę z poprzedniej edycji :P
Irys - Czw 06 Wrz, 2012

Koszulki będą damskie i męskie. Możliwe że też będą koszulki polo.

squarek, chyba dostałeś zwrot kasy? Więc nie masz co czekać na koszulkę z zeszłego roku, chyba że jeszcze raz się przypomnisz panom z koszulkowa :P

Proszę bez spamu w temacie...

kempes - Czw 06 Wrz, 2012

Czy marka koszulek będzie taka sama jak w poprzedniej edycji?
Co do ich jakości nie mam zastrzeżeń, ale zdziwiła mnie trochę ich zawyżona rozmiarówka :P .

studi - Czw 06 Wrz, 2012

kempes, jak można mówić o marce, kiedy nie wiadomo jeszcze kto je zrobi i do jakich marek ma dostęp.
kempes - Pią 07 Wrz, 2012

Nie orientuję się za bardzo w tym temacie, ale myślałem, że taki nadruk większość firm zrobi na każdej koszulce którą się dostarczy. Chyba, że zwyczajowo jest to usługa łączona: my zrobimy nadruki pod warunkiem, że kupi pan/pani u nas koszulki do tych nadruków.
Irys - Pią 07 Wrz, 2012

kempes, z całym szacunkiem, ale ja nie mam czasu rozdrabniać się na tyle pierdół, jak kupowanie dodatkowo koszulek we własnym zakresie i dopiero dostarczania ich do producenta nadruków ;)
Tak więc rodzaj koszulki jak i rodzaj nadruku będzie zależał od wybranego producenta. Przy zastrzeżeniu, że jakość nie będzie gorsza niż zeszłoroczna.

yaszczi - Pią 07 Wrz, 2012

imo w 2010 była lepsza jakość niż w 2011
studi - Pią 07 Wrz, 2012

yaszczi napisał/a:
2010 była lepsza jakość

Wydaje mi się, że w 2010 był ten sam producent co i kamizelek i że ani rozmiarówka nie pokrywała się, ani z jakością nie było zbyt dobrze, bo niektórym wąsy odchodziły, ale może się mylę.

dunja - Pią 07 Wrz, 2012

studi napisał/a:
bo niektórym wąsy odchodziły


jak to wąsy odchodziły :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

Piotras_5 - Pią 07 Wrz, 2012

Miało się obyć bez spamu - prośba Irys, jak widać powyżej 100% powagi tematu.

:facepalm:

Machu - Pią 07 Wrz, 2012

dunja napisał/a:

jak to wąsy odchodziły :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:

Chodzi chyba o tą część logo po bokach, na naklejkach też się urywało.
Na polo bym się pisał. Irys wiesz może czy to byłby haft wówczas czy sito?

Piotras jedyny post nie związany z tematem to Twój.

dunja - Pią 07 Wrz, 2012

Machu napisał/a:

Chodzi chyba o tą część logo po bokach, na naklejkach też się urywało.
Na polo bym się pisał.


A dzięki za wyjaśnienie :)

Jakby były polo to ja też bym była chętna.
A tak patrząc za okno i aurę to tak się zastanawiam czy jakieś bluzy czy polary nie wchodziłyby w grę?
Zamiast naklejki z logo można by zrobić naszywkę z logo.
Fajnie to wygląda.
Jak bym na taką bluzę/polar byłabym na 100% chętna.

Irys - Pią 07 Wrz, 2012

Podowiadywać się mogę i to zrobię. Ale obawiam się, że polar/bluza byłaby po za możliwościami finansowymi niektórych forumowiczów (pomijając fakt, że GSa większość szybko zmienia i nie będzie im potrzebny tego typu gadget ;)) .

Polo byłoby (wstępnie) z nadrukiem sito. Haft też będzie drogą zabawą (??)...

yaszczi - Pią 07 Wrz, 2012

Irys napisał/a:
będzie im potrzebny tego typu gadget
na zloty :D
Irys - Pią 07 Wrz, 2012

Takich osób, które mimo zmiany moto przyjeżdżają na Zloty jest może 20 ;) Z czego pewnie tylko połowa będzie chciała tego typu polar. A cena produkcji polara z haftem dla 10 osób będzie prawdopodobnie wyyyssssooooookaaaaaaa ;)
mocar - Pią 07 Wrz, 2012

dunja napisał/a:

Jakby były polo to ja też bym była chętna.
A tak patrząc za okno i aurę to tak się zastanawiam czy jakieś bluzy czy polary nie wchodziłyby w grę?
Zamiast naklejki z logo można by zrobić naszywkę z logo.
Fajnie to wygląda.
Jak bym na taką bluzę/polar byłabym na 100% chętna.


:ok:


Ogólnie myślę że nie ma sensu robić wszystko aby było jak najtaniej, ja wolałbym żeby było to zrobione lepiej i z lepszych materiałów za większą kasę. Wtedy nawet jak zmienię moto to koszulka zostanie na pamiątkę, a tak jakaś szmatka się z tego tylko zrobi po jakimś czasie...

dunja - Pią 07 Wrz, 2012

Irys napisał/a:
Takich osób, które mimo zmiany moto przyjeżdżają na Zloty jest może 20 ;)


Na ostatnim zlocie z tego co pamiętam to na 50 moto 13 to było gs'y.
Czyli - robiąc pewne przekształcenia matematyczne - na 50 osób 37 przyjechało na zlot mimo zmiany moto :)

Czyli jeśli dobrze liczę 74%.

yaszczi - Pią 07 Wrz, 2012

zawsze można podpytać ile za bluzę, polar itp. jeśli ktoś bardzo chce to zapłaci więcej :)
także proponowałbym koszulki standardowo i ewentualnie propozycję z bluzami polarami itp ;)

Irys - Pią 07 Wrz, 2012

dunja napisał/a:
Czyli jeśli dobrze liczę 74%.
Zawstydziłaś mnie :wstyd: Idę popłakać w kąciku.
dunja - Pią 07 Wrz, 2012

yaszczi napisał/a:
zawsze można podpytać ile za bluzę, polar itp. jeśli ktoś bardzo chce to zapłaci więcej :)
także proponowałbym koszulki standardowo i ewentualnie propozycję z bluzami polarami itp ;)


To może ankietka ?
Dałoby to jakiś pogląd na sprawę.
Ja na serio bardzo bym chciała bluzę/polar z logo forum.
Jakby się znalazło parę chętnych to może?

danny - Pią 07 Wrz, 2012

Mialem nie spamowac w tym temacie, aczkolwiek sam byłbym chętny na bluze :)
Machu - Pią 07 Wrz, 2012

Jak ankietka to da nam tylko poglądzik :rotfl:

Ale popieram pomysł, trzeba by się tylko dowiedzieć ile minimum trzeba zamówić.

Irys napisał/a:
Zawstydziłaś mnie :wstyd: Idę popłakać w kąciku.

Możesz tu nie spamować? Zero powagi, na prawdę.

squarek - Pią 07 Wrz, 2012

Ktoś chce bluzę, majtki, skarpetki z logo forum? Wystarczy pójść do zakładu który zajmuje się nadrukami na ubraniach i po problemie. Tanie może to nie jest ale zawsze będzie się miało indywidualny gadżet. :)
tholin85 - Pią 07 Wrz, 2012

w puszczykowe robią tanie hafty:) liczą od sztuki
Grzechu16 - Sob 08 Wrz, 2012

Bliżej nam do zimy niż do lata więc ja też byłbym za przeprowadzeniem ankiety ile osób +/- zdecydowałoby się na powiedzmy taki polar.
Nie znam się za bardzo na tych gramaturach ale na allegro jest trochę takich ofert polaru czy bezrękawnika z nadrukiem i aż takie drogie to nie jest:

http://allegro.pl/5szt-po...2577810970.html
http://allegro.pl/xl-pola...2574495496.html
http://allegro.pl/5szt-po...2577811009.html

bonk - Nie 09 Wrz, 2012

Siemka!

A odnośnie samego wzoru- a gdyby tak a plecy oprócz logo forum wrzucić jeszcze jakąś grafikę z naszym motocyklem? Nie mam bladego pojęcia o obsłudze PS więc ciężko będzie mi coś konkretnego pokazać :P Popytam po znajomych, może ktoś podjąłby się przerobienia zdjęcia GSa na odpowiednią grafikę, np w jednym kolorze?

Irys - Nie 09 Wrz, 2012

bonk, taki pomysł już był w zeszłym roku. Problem w tym, że wersji GSa masz co najmniej 4 (przed i poliftowe E, F, FiveStars...) i podejrzewam że każdy chciałby mieć "swoje" moto na koszulce. A to już jest o wiele więcej roboty dla mnie (nie ukrywam) i dla producenta, żeby do nicka i wersji koszulki, dobrać odpowiedni wzór moto. Takie indywidualne koszulki, raczej chyba nie wypalą jako zamówienie krupowe.

Dla przykładu: ja koszulkę GSa będę znowu chciała, ale że na GSie już nie jeżdżę to wolałabym samą nazwę forum i logo ;)

Ale próbujcie. Wszystko do rozważenia.

yaszczi - Nie 09 Wrz, 2012

kiedyś zrobilem grafiki z 3 wersjami GS'a wystarczy dorobić five stars ;) jak co służę pomocą.








wolf - Nie 09 Wrz, 2012

Najlepiej w wersji Golden Disco ;) A tak na serio pomysł z bluzą super :)
Japon189 - Pon 10 Wrz, 2012

Na koszulkę się pisze na 100%.
A co do polaru to zależy co tam wymyślicie i jak on będzie wyglądał.

sting126 - Pon 10 Wrz, 2012

Już gdzieś pisałem, chyba w temacie o zeszłorocznej edycji koszulek, że swego czasu zamawiałem koszulkę polo z haftowanym logo tutaj . Koszt (chyba 2 lata temu) 30 zl, koszulka bardzo dobrej jakości, nie zniszczyła się. No i ten haft wcale nie wychodzi tak drogo, a zawsze wyglada ładniej i jest trwalszy niż sito.
Irys - Pon 10 Wrz, 2012

Wszystko ładnie i kolorowo, ale znajdźcie mi w takim razie firmę, która wykona zamówienie na zwykłe koszulki z nadrukiem, polo, bluzy i polary (z haftem). Rozdrabnianie się na kilka producentów będzie dla mnie nie do ogarnięcia przy jednorazowym zamówieniu - dodatkowo rzetelną, szybką i taką która nie ściągnie z nas nie wiadomo jakich pieniędzy.
dunja - Pon 10 Wrz, 2012

Tutaj

http://www.sklep.e-haft.pl/

mają polary, koszulki polo i t-shirty.
Tylko nie mają nadruków ale można wszędzie machnąć hafcik, że tak powiem.

Irys - Pon 10 Wrz, 2012

Haft na zwykłej koszulce nie będzie miał sensu moim zdaniem. Nawet koszulka 200gr będzie za kiepska do tego typu haftu.
dunja, znasz tą firmę czy ograniczyłaś się do wyszukania w googlu? ;) Bo tak to i jak mogę. Tyle że wolałabym sprawdzoną firmę.

dunja - Pon 10 Wrz, 2012

Firma robiła polary i naszywki dla forum virago.
Widziałam efekt końcowy i wygladało ok.

kempes - Pon 10 Wrz, 2012

Irys napisał/a:
Haft na zwykłej koszulce nie będzie miał sensu moim zdaniem. Nawet koszulka 200gr będzie za kiepska do tego typu haftu.


Nie zgadzam się. Z innego forum zamawiałem koszulki Promostars 200gr, na których były wykonywane hafty i efekt jest super.

Irys - Pon 10 Wrz, 2012

Mam inne spostrzeżenia i doświadczenia, ale kłócić się nie będę ;)
Napisałam do 3-4 firm w sprawie zamówienia - zobaczymy co da się zrobić.

Grzechu16 - Pon 10 Wrz, 2012

Irys napisał/a:
Napisałam do 3-4 firm w sprawie zamówienia - zobaczymy co da się zrobić.

W sprawie zwykłych t-shirtów czy ogólnie o haft na koszukach polo, polarach itp?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group