.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

małopolskie (K) - Wspólne latanie małopolan (i nie tylko :) )

banan - Nie 02 Wrz, 2012
Temat postu: Wspólne latanie małopolan (i nie tylko :) )
Witam! Jak już niektórym z Naszego małego małopolskiego półświatka GSów wspominałem planuję niedługo taką trasę:
http://goo.gl/maps/N1Enx
Maszyna stoi ciągle w warsztacie ale jeżeli wszystko się uda powinienem odebrać ją przed piątkiem. Liczę, że nie będę podróżował samotnie :] Wstępny termin:
Start - Piątek ok. 18.00 Lukoil przy Opolskiej (dokładnie na mapce)
Planowane przystanki: Pieskowa Skała, MC w Olkuszu i jakaś stacja w Trzebinii
Mile widziane aparaty kamery i co tam jeszcze.
Pisać kto chętny i komu pasuje. Oczywiście mini wycieczkę warunkuję pogodą i stanem sprzętu, prędkości przelotowe oczywiście rozsądne.

Pozdrawiam

wymiatacz - Pon 03 Wrz, 2012

Witam Cię kolego, jestem z olkusza więc w dzień wyjazdu moge was ugościć w MC w Olkuszu.
Jak coś to daj znać to troche was odprowadze :)
Może zboczymy troche z kursu i pokażę Ci pare miejc nieopodal Olkusza :)
jak coś to mój nr:
500-452-250

banan - Pon 03 Wrz, 2012

Witaj! Jestem jak najbardziej za - myślę, że reszta też nie będzie miała nic przeciwko. Mapka jak najbardziej podlega modyfikacjom. Dogadamy się ok Piątku.
juby - Pon 03 Wrz, 2012

Ja jestem chętny :D z tym że jeśli chodzi o godzinę startu to bardziej odpowiadałaby mnie 19... niestety raczej wcześniej nie urwę sie z pracy :/
Rob7on - Pon 03 Wrz, 2012

Co do trasy, proponowałbym zamienić 79 na 44, trochę więcej winklów i przyjemności z jazdy. Gdybyś w trasę ruszył odwrotnie to z chęcią się przyłączę tzn pierw 79 (44) do Trzebini a później na Olkusz. Niestety w takiej sytuacji najpóźniej musiałbyś ruszyć o 18 aby za widoku pokonać Skałe żeby w pełni cieszyć się z winklów które tam są. Co do stacji w Trzebini to proponuję odwiedzić Statoil na Kościuszki lub Rafinerię Trzebinia na Kruczkowskiego (najtańsze paliwo w naszym powiecie).
meg_nh - Pon 03 Wrz, 2012

hej, fajna oferta ależ mi znowu pasowałoby wyjechać wczesniej niż 18-19, nie nadaje sie jeszcze do jazdy noca ;/
wiktor - Wto 04 Wrz, 2012

Jeśli nie pójdę w góry to dołączę.

Gocha, pojedziesz za moim oczo*** kombinezonem i dasz radę :D

banan - Wto 04 Wrz, 2012

Juby na 18 się napewno nie wyrobisz? Słońce zachodzi ok 19.30 więc to by była taka optymalna godzina. Rob7on pokonuję te winkle często, za każdym razem czerpiąc radość z tych magicznych 9 km ;) Co do tej zmiany na 44 - mógłbyś podesłać trasę na mapce - jakoś nie mogę sobie poradzić z lokalizacją hehe :)
gucia - Wto 04 Wrz, 2012

Cześć
Jeśli tylko nie zgubicie mnie po drodze chętnie dołączę:)

banan - Wto 04 Wrz, 2012

Nic się nie martw - tak jak napisałem tempo będzie rozsądne, nikt nikogo nie przyciska z prędkością :) Dopiero w czwartek się dowiem czy maszyna będzie gotowa dlatego, ponieważ istnieje ryzyko, że będę mógł się nie pojawić czy ktoś podejmie się poprowadzenia wycieczki ewentualnie w zastępstwie ?
juby - Sro 05 Wrz, 2012

banan będzie mi strasznie ciężko wyorbić się na 18.. :/ ale skoro nie da rady później to postaram się coś wymyślić... dam odpowiedź jutro :)
banan - Czw 06 Wrz, 2012

Narazie z mojej strony niestety wycieczka stoi pod znakiem zapytania (ciągle nie wiem czy uda mi się odebrać motocykl :/ ). Ale mam nadzieję, że jakby co mimo wszystko pojedziecie bo trasa przyjemna. Byle by tylko padać przestało..
wymiatacz - Czw 06 Wrz, 2012

Też mam taką nadzieje.. chciałem wam pokazać największą pustynie w europie która jest 20 kil od olkusza :P
banan - Czw 06 Wrz, 2012

No i dupa :/ Motocykl prawdopodobnie nie będzie gotowy przed poniedziałkiem ;/ Mimo to zachęcam wszystkich do udziału w wycieczce. Pustynie błędowską zobaczyć warto - liczę na obszerną foto-relację :) . Jeżeli ktoś ma czas i chciałby sobie zrobić trochę dłuższą wycieczkę to warto się podpiąć w sobotę pod tą organizowaną przez śląskie. Pogoda ma być idealna - eh załamałem się :/
juby - Czw 06 Wrz, 2012

przykro mi banan :/ ale wiesz.. co sie odwlecze.. :) co do jutra no ja nadal jestem chętny i od godziny 19 w pełni dostępny, nie wiem jak reszta :)
wiktor - Czw 06 Wrz, 2012

Mnie nie będzie, idę w góry.
gucia - Czw 06 Wrz, 2012

Jak dla mnie 19 to trochę za późno, o 20 robi się ciemno, a ja jeszcze kiepsko sobie wtedy radzę, może następnym razem..
wymiatacz - Czw 06 Wrz, 2012

Gucia jak chcesz to moge Ci pokazać pustynie jak byś się zdecydowała.
Mnie też odpowiada godzinka poobiednia np 17 ?
Mała wycieczka, dojedziesz oprowadze Cię i potem troche odprowadze :)
Wieczorem koło 19,20 mam impreze więc też musze siętroche spieszyć....


Piekne plany kurde a dupa z tego wszystiego wyszła....
Pisze się ktoś na małe latanie na pustynie po obiedzie ? 16-17 ?

fishe - Czw 06 Wrz, 2012

Czesc, przepraszam ze tak pozno ale troche dluzej mnie przytrzymaly pewne sprawy, i nie mialem czasu zagladnac na forum.

W kazdym razie jezeli decydujecie sie na tą pustynie to ja tez jestem chętny. Godzina 16-17 jak najbardziej odpowiada.

Dajcie tylko znac skad lecimy.

gucia - Czw 06 Wrz, 2012

Niestety już umówiłam się na jutro i nie za bardzo mogę odwołać, więc ja odpadam:(
fishe - Czw 06 Wrz, 2012

To zawsze można przełozyc na nast tydzien jak zbierzemy sie w wieksza ekipe :)
banan - Czw 06 Wrz, 2012

Przełożyć albo powtórzyć - ja mam nadzieję, że już na 100 % będę miał sprzęt na chodzie
wymiatacz - Czw 06 Wrz, 2012

Fishe jak chcesz to możemy się ustawić jutro ( piątek ) na g 16 na MC w olkuszu... strzelimy jakaś kawke popołudniową i podskoczymy na punkt widokowy na pustynie a potem poprowadze Cię trasą widokową zpowrotem do olkusza i dobijesz sobie do domu. Cała wycieczka nie potrwa więcej niż 2h :)
fishe - Pią 07 Wrz, 2012

nie ma problemu, pogoda ładna.
MC na Czesława Niemena tak ?

wymiatacz - Pią 07 Wrz, 2012

MC w OLKUSZU na ulicy RABSZTYŃSKIEJ koło CAREFOUR'A ...


Tu masz mapke :)

http://maps.google.pl/map...&via=1&t=m&z=15

Jak dojedziesz do głównego skrzyżowania w Olkuszu po prawej stronie jest MC... na pewno wiesz przecież gdzie :P

fishe - Pią 07 Wrz, 2012

Ok to w takim razie o 16 na MC
wymiatacz - Pią 07 Wrz, 2012

ok nie ma sprawy. Do zobaczenia. wszystkich chetnych tez xapraszam ;)

[ Dodano: Pią 07 Wrz, 2012 ]
Dzięki za latanko.
Mam nadzieje że się podobało :)
do następnego razu :)

meg_nh - Nie 30 Wrz, 2012

10:00 wyjazd z BPB w strone ogrodzieńca, ktoś chetny?? :)
Jake - Nie 30 Wrz, 2012

troche późno to napisałaś hehe

a byliby chętni na wyjazd całodniowy lub 2-dniowy w najbliższy weekend, jeżeli by pogoda by dopisała (może to być ostatnie ładny weekend w tym sezonie!)??

Myślałem nad kierunkiem Słowacja, blisko granicy, ale jestem też otwarty na inne propozycje. Nocleg jakieś domki, namiot? W zależności od chęci i ilości osób ;) . Tak, żeby też zejść z moto i coś zobaczyć może.

Pozdrawiam.

pawell12344 - Wto 02 Paź, 2012

Jake, pokazałbyś wstępną trasę i cel.
Jake - Wto 02 Paź, 2012

przykładowa trasa, wszystko do uzgodnienia tak jak wspominałem.

1. sb. rano do Popradu - 150km - tam np. relaks w aquaparku wieczorem,
2. niedz. rano zobaczyć największy zamek w Środkowej Europie w Spiskim Hradzie (44km), robienie fotek itp.
3. popłd. powrót tą samą trasą lub jeżeli chcemy urozmaicić np. taką jak na mapie, 200km (niemalże tyle samo)

Myślałem też , aby pojechać do Tatralandii, lepszy aquapark, ale nie wiem, czy są jeszcze jakieś atrakcje w pobliżu na następny dzień.

pawell12344 - Czw 04 Paź, 2012

Zapomniałem dodać że w moim przypadku wchodzi jednodniowy wypad,a poza tym na sobotę rano mam już inne plany.
Hellik - Pon 22 Paź, 2012


weekendowe latnie :) na koniec sezonu :) pozdrawiam LwG :padam:

meg_nh - Nie 04 Lis, 2012

Hej , ktoś chetny na latanie ?? :D
Vankel - Sro 25 Wrz, 2013

Dobra może odświeżę temat, bo go mocny kurz pokrył. :rotfl:

Ktoś chętny na latanko w najbliższą niedzielę (29.09) na limanowskich winklach?
Obiekt: trasa górska przełęcz pod Ostrą w Starej Wsi koło Limanowej.

Plan: zaliczyć parę podjazdów, następnie można zjechać do Limanowej na jakiś posiłek, a po pokrzepieniu jeśli komuś by było mało winkli, to można lecieć na przełęcz Knurowską, bądź udać się na Kasinę Wielką, Wiśniową do Dobczyc i na Myślenice.
Taki miałbym plan dnia, lecz to kwestia jeszcze dogadania na miejscu :) .

A, że zapowiada się piękna niedziela więc zachęcam do przyjazdu, kto tam nie ma konkretnych planów ;) . Ja zamierzam dotrzeć na przełęcz w godzinach wczesnopopołudniowych. Jeśli będą chętni to ustalimy konkretną godzinę i miejsce zbiórki ;) .

Jakby ktoś nie wiedział o jakie trasy chodzi to filmiki do wglądu :P
Pod Ostrą
Knurowska

Jake - Sro 25 Wrz, 2013

Polecam Vankela jako kompana i przewodnika na moto tripy!

W ogóle pozdrawiam i oto obiecane foty z wycieczki sprzed paru postów :D (myślałem o uploadzie przynajmniej raz na tydz. od tego czasu haha, ale tak już mam, że nie znosze takich rzeczy robić :P )

Vankel - Sro 25 Wrz, 2013

O widze, że zmotywowałem Jake'a na wstawienie fot :P
Pozdrawiam i liczę, że się kiedyś jeszcze stykniemy ;)

Jake - Sro 25 Wrz, 2013

To jeszcze mały gratis na konkretne zmobilizowanie do moto tripów wszelkiego rodzaju ;)
Do zobaczenia na trasie.

Vankel - Sob 28 Wrz, 2013

Jeżeliby ktoś jednak miał chęć się pojawić w Starej Wsi to będę tam między godziną 13-14.
leon - Nie 29 Wrz, 2013

Większość po Mnikowie będzie dochodzić pewnie do siebie! :P
Vankel - Nie 29 Wrz, 2013

No faktycznie, bo żadnej gieeski na trasie nie było, tylko same sporty i turystyki :P
Vankel - Sob 02 Maj, 2015

Ktoś jutro chętny na jakąś małą/wielką ustawkę?
ludzikk - Pon 04 Maj, 2015

Daj znać po maturach, to może się gdzieś dalej wybiorę ;)
zwirek - Sro 13 Maj, 2015

Heja ludziska!

Ma ktoś ochotę dziś po 18 coś pośmigać? Bede startować z rejonów Zakopianki/Borku z Krakowa. Kierunek dowolny :P

Vankel - Czw 09 Lip, 2015

Ktoś reflektuje na niedzielny objazd Tatr od strony Słowacji?
Trasa przelotu do ustalenia przy spotkaniu :D

bjks88 - Pon 17 Sie, 2015

Śmiga jakaś ekipa wkoło Krakowa czy temat umarł całkowicie? ;)
Exodus - Sro 19 Sie, 2015

Ogólnie temat umarł.. Ale jak coś to można go wskrzesić konkretnymi osobami.. Widziałem, że koc115 coś działa w Krakowie, Qbol też kiedyś żył.. Mieliśmy przecież trenować i inne cuda.. :P
Vankel - Sro 19 Sie, 2015

Taa a jak ja sie odzywam żeby kogoś skrzyknąć na jakieś latanko to wtedy cisza :P
bjks88 - Sro 19 Sie, 2015

To co, na wczesne niedzielne popołudnie może byłby ktoś chętny? :)
Vankel - Sro 19 Sie, 2015

Nie wiem jak Was ale mnie ciągnie w najbliższą niedzielę odwiedzić Przełęcz pod Ostrą k/Limanowej :hyhy:
bjks88 - Czw 20 Sie, 2015

Ja bym się pisał jeżeli tylko pogoda dopisze :)
bjks88 - Pon 24 Sie, 2015

Może jakieś wspólne latanie wieczorem? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group