.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

śląskie (S) - Cotygodniowe spoty przy trasie 911 KOPIEC Piekary Śląskie

perLucjano - Wto 03 Lip, 2012
Temat postu: Cotygodniowe spoty przy trasie 911 KOPIEC Piekary Śląskie
Co Wy na taka miejscówkę( to na razie propozycja) która mieści się przy głównej trasie88 , dobry dojazd z okolic Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Ślaskiej, Piekar, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Swiętochłowic, po drodze są jeszcze mniejsze mieściny jak Wieszowa Grzybowice, Stare Tarnowice i okoliczne gminy itp ( nie brałem pod uwagę M1 w Zabrzu ze wzgledu na b. duży ruch, zloty aut tuningowych, wyścigi, parking zajęty przez tor kartingowy jak i częste wizyty miśków no w wiadomym celu ostudzenia zapału drifciarzy)

W prawdzie A4 i S1 w oddali ale to nie problem raz w tygodniu podskoczyć na parking przy markecie i pogadać zwłaszcza ze miejscówka pomieści sporo moto a i ostatnio powiększyła się przy rozbudowie o Castorame.

Co do dnia to SOBOTA byłaby optymalnym rozwiązaniem a godzina możne 18( to także propozycja ) wiec komentować i dodawać info z własnymi pomysłami co do CYKLICZNYCH SPOTÓW INTEGRACYJNYCH. ( tak myślałem jeszcze o dolnym parkingu AUCHAN przy Drogowej Trasie Średnicowej miejscówka koło NorAuto -od tej strony mało autek a i słonko nie będzie dokuczało:) )
Dodam ze obecność nie jest obowiązkowa, przyjeżdża ten kto chce i na ile chce i skąd chce.
Przez takie spoty można by się lepiej poznać z widzenia( kogo moto napotykamy i gdzie) a i wiedza wymieniana słowami okaże się równie pomocna jak ta zawarta w tematach na forum.

dembis - Wto 03 Lip, 2012

Siema! Próbowałem rozruszać trochę śląską ekipę GSa jakiś czas temu! Nawet polataliśmy z chłopakami po okolicach trochę ale jakoś temat ucichł :) Aczkolwiek ja zawsze chętnie sie zjawie jeśli praca pozwoli!
A swoją drogą jakaś licha na ta nasza śląska ekipa :/

miziel - Sro 04 Lip, 2012

no kurde GSów jak mrówków a na forum cisza ;p

Hmm w Gliwicach a Arenie jest duuużo miejsca też i chyba nikt tu nie robi spotów jest cisza i spokój ale z drugiej strony dla ludzie bardziej ze wschodu to kawałek drogi (to taka propozycja alternatywna), za niedługo myślę fajnym miejscem będzie Europa Centralna :P

Pomysł bardzo fajny, godzina chyba tez ale moim zdaniem 19 byłaby lepsza :) Ale to tez tylko sugestia.

Może by tak rozsłać wiadomości PW bądź email do wszystkich GSowców ze śląska aktywnych w tym roku? Tylko tu by potrzeba pomocy moda/ admina :)

pzdr

[ Dodano: Sro 04 Lip, 2012 ]
PS Chodzi o Plejadę czy jakoś tak?;p
Bo tam to wem, ze spoty TIRówek są :rotfl:

k2 - Czw 05 Lip, 2012

Próbowałem kiedyś zaproponować takie miejsce spotkań i ...... umarło :(
Proponowałem wtedy Kopiec w Piekarach (obwodnica Bytomia)
Pozostałe podane miejscówki też nie są złe. Auchan przy średnicówce ma ten plus że ma zadaszenie. Latem można się schować przed słońcem a czasem przed deszczem

perLucjano - Czw 05 Lip, 2012

Miejscówka przy Kopcu Wyzwolenia w Piekarach jest fajnym miejscem, przykładowo od Katowic leci się prosto jak po nitce drogą na Poznań i nie sposób nie trafić. Do tego nie trzeba błądzić po mieście ani szukać zaparkowanych GS-ek bo tam jest jeden duży parking. Ja na spokojnie mogę podskoczyć i w tą sobotę czyli 07/07 godzina 18( wstępnie ustalone) Kto będzie to zobaczymy czyli jakby były 2xGS to jak na 1 spot to już rewelka:)
miziel - Pią 06 Lip, 2012

To jak? KOPIEC, czy PLEJADA czy co?:) i o której ostatecznie? Być się postaram jeśli tylko nic mie nie wypadnie :)
dembis - Pią 06 Lip, 2012

Ja w ta sobote pracuję do 22 więc odpadam :) Ale następnym razem bede
koral - Pią 06 Lip, 2012

No ja w sobotę też nie obiecuje, ale postaram się być.

Pozdrawiam

Ps.: Czemu nie w Chudowie?

perLucjano - Pią 06 Lip, 2012

W sobotę 07/07 parking przy Kopcu Wyzwolenia
Taka padła propozycja wiec kto przyjedzie ten będzie a co do dalszych spotów i miejscówek można je zmienić, mamy 4 weekendy i można na przemian spotykać się w 4 rożnych miejscówkach
Odp. Na" Ps.: Czemu nie w Chudowie? "
Bez obrazy ale Chudów daleko i nie leży przy żadnej głównej drodze, chyba ze zaproponujesz ze robisz grilla (DDDużego) u siebie na podwórku( na placu) to możemy podskoczyć ale jak na razie to zamierzeniem jest ustalenie takiej miejscówki żeby ściągnęło jak najwięcej ludzi z okolicy a co jeszcze ważne aby nikt nie musiał szukać pytać i błądzić z GPS-ami.

koral - Pią 06 Lip, 2012

Cytat:
Bez obrazy ale Chudów to wieś licząca 1339 osób i nie leżąca przy żadnej głównej drodze, chyba ze zaproponujesz ze robisz grilla (DDDużego) u siebie na podwórku( na placu) to możemy podskoczyć


Co czwartek w Chudowie można spotkać sporą ilość GS, w tym też z forum i jakoś jednak ludzie potrafią trafić na miejsce i to bez grill-a.
Z ciekawości co ma moje podwórko (plac) do Chudowa? :znudzony:

Cytat:
ale jak na razie to zamierzeniem jest ustalenie takiej miejscówki żeby ściągnęło jak najwięcej ludzi z okolicy a co jeszcze ważne aby nikt nie musiał szukać pytać i błądzić z GPS-ami.


No na pewno i kopiec wyzwolenia jest takim miejscem? :rotfl:

Cytat:
W sobotę 07/07 parking przy Kopcu Wyzwolenia


18, czy 19 :kwasny:

Pozdrawiam

perLucjano - Pią 06 Lip, 2012

zdecydowanie 18 i tak się troszkę postoi i pogada wiec nie jest to sztywna godzina przyjedzie ktoś po 18 to z pewnością kogoś zastanie.

Co do Chudowa to tak jak napisałem BEZ URAZY ale mało kto wie ze w czw spotyka się tam grupka GS wiec napisz dokładne namiary miejscówki i wtedy to możne ktoś się zdecyduje podskoczyć.
Na Twój Plac na grilla oczywiście i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jeśli chciałbyś zorganizować grilla to my bierzemy kiełbaski prowiant picie i grillujemy:)

miziel - Pią 06 Lip, 2012

Ale myślałem, zę chyba każdy motocyklista, wie, ze co czw w chudowie jest zlot motocyklowy moto z całego śląska ;)

No jak mówi postaram się być, jak cona miejscu ugadamy miejscówkę ;p

Bobex - Sob 07 Lip, 2012

Ja dzisiaj akurat mam wesele kumpla, ale w przyszłym tygodniu można się pisać (o ile nie wyskoczę na zasłużony urlop :P ) :)
miziel - Sob 07 Lip, 2012

dzisiaj ja odpadam bo spotkanie rodzinne mam :/ ale za tydzień jestem obowiązkowo!:)
perLucjano - Sob 07 Lip, 2012

Spocik wypalił był był koral i pL czyli JA, ogołem pogaduchy o GS zmiany , rozwiązania projekty i z teraz to możne być tylko więcej GS-ek na sobotnich spontanspotach
DO tego 2 skromne fotki z komy w celu uwiecznienia ;)

koral - Nie 08 Lip, 2012

No mam nadzieje, że następnym razem będzie nas więcej :hyhy:

Pozdrawiam

miziel - Nie 08 Lip, 2012

jeśli tylko mi nic nie wypadnie to będę, a mam nadzieję, że nie :D
perLucjano - Nie 08 Lip, 2012
Temat postu: namiary na Kopiec w Piekarach Śląskich przy trasie na Poznań
klikając na poniższy link dowiemy się gdzie się kierować na miejscówkę w Piekarach
http://www.zumi.pl/namapi...d=&sId=&x=0&y=0
tutaj jest zaznaczona miejscówka czerwonym kółeczkiem, no i odnośnik czyli droga 911
http://www.fotosik.pl/sho...8f9a2a26c6c696e

koral - Sro 11 Lip, 2012

No a ja już wiem, że mnie raczej nie będzie w tą sobotę (no chyba, że uda mi się wyrwać na 1h z "pracy"), ale w następną to już na bank mnie nie będzie :hyhy: :wstyd:

Pozdrawiam

affectpct - Czw 12 Lip, 2012

witam będzie jechał ktoś z okolic zabrza bo sam nie trafie;p
Axen - Czw 12 Lip, 2012

ja :P a o której w sobotę? :D
affectpct - Pią 13 Lip, 2012

z tego co mi wiadomo to chłopaki zgadywali się na 18 axen jak możesz to wyslij mi na pw swoj numer tel.
perLucjano - Pią 13 Lip, 2012

Tak dokładnie na godz 18, parę postów wyżej namiary na miejscówkę mapka ZUMI to przy drodze 911 na Poznań. Na jutro sa zapowiadane przelotne opady ale oby sie meteorolodzy mylili :hyhy:
marios18 - Pią 13 Lip, 2012

Witam :)

Miło że w końcu coś się zaczyna u nas na śląsku coś dziać :))
Trzymam kciuki za pogodę jutrzejszą gdyż planuje się pojawić :)))
Pozdrawiam

Loter - Sob 14 Lip, 2012

Ekipo z Zabrza, mogę się z wami zabrać?
koral - Sob 14 Lip, 2012

Ludziska dajcie znać, czy będziecie bo pogoda nie nastraja (jestem właśnie w Piekarach puszką) trochę tu kropi. A jak mam z Piekarów/Piekar (?) jechać do Zabrza po moto i potem zaś wracać i potem zaś to samo bo muszę być puszką w Piekarach Śląskich ;) , a nikogo nie będzie to nie ma seansu dla mnie bo masa energii psu w ... :kwasny: ;) :wstyd:

Pozdrawiam

Loter - Sob 14 Lip, 2012

Ja niestety odpadam :(
affectpct - Sob 14 Lip, 2012

witam ja moge przyjechac nie problem :) jak ktoś z zabrza chętny na jazde to wysłać do mnie pw z numerem tel odzwonie.
fakt pogoda dziś nie bardzo
ps: jestem uzależniony od axen czy pojade bo drogi nie znam ;p

[ Dodano: Sob 14 Lip, 2012 ]
mnie nie będzie pogoda do kitu

perLucjano - Sob 14 Lip, 2012

Pogoda zniecheciła wietrznie :zalamany: do tego padało :kwasny: , za tydzien rezerwowac czas i glosic kot bedzie :)
miziel - Nie 15 Lip, 2012

Mnie dopadł weekend na wsi, nie amiłem jak nawet ;) Ale za to na zlocie bez moto bo bez ale byłem ;p

Póki co melduję się na sobotę :)

affectpct - Nie 15 Lip, 2012

dzis udało mi się posmigać z dwoma forumowiczami ;d więc może coś będzie ze zlotów;d
Axen - Pon 16 Lip, 2012

racja, może coś się ruszy tutaj w końcu :D :D
Dzięki za wczorajsze latanie :D



PS: affectpct- nie strasz nas następnym razem :D

miziel - Sob 21 Lip, 2012

Ktoś się dzisiaj melduje?
dembis - Sob 21 Lip, 2012

O której? Jak rozumiem ten Kopiec w Piekarach? Zjawie sie jak pogoda dopisze poznac nowe twarze bo widze z tych które znam nikt sie nie udziela :)
marios18 - Sob 21 Lip, 2012

Ja się melduje :))) Punkt oczywiście 18 :))
Ma być pochmurno lecz bez deszczów :)
trochę wietrznie niestety : / i póki co pogoda się trzyma :))

banan - Sob 21 Lip, 2012

Też bym wpadł ale kurde mam tam kawałek :/ zobaczę jak się wyrobie z czasem - nie mogliście wymyślić miejsca bliżej dąbrowy g ;) ?
perLucjano - Sob 21 Lip, 2012

Ja bede biała puszka to ze wzgledu na wymiane uszczelnienia popychacza sprzegla ktore mabyc w nastepnym tygodniu. Moto stoi z otwarta pokrywa i czeka na nastepna sobote:)
dembis - Sob 21 Lip, 2012

Ja za chwile wyjade ale czeka mnie jeszcze trasa! Do której tam siedzicie? Podejrzewam ze podjadę dopiero okolo 20!
Tak czy siak podjade zobaczyc :)

banan - Sob 21 Lip, 2012

Jeżeli będziecie do 20 to i ja na pewno bym się pojawił - zostawcie proszę tylko jakiś nr tel ;)
dembis - Sob 21 Lip, 2012

Pierwszy :P dzieki za spotkanie miło bylo poznać nowe gęby :) No a to "śląskie" to mnie szczerze załamuje! Jedziemy, jedziemy, bedziemy, bedziemy a jak przychodzi co do czego to mamy klops!:)
banan - Sob 21 Lip, 2012

Zapewne to dlatego, że za daleko od Dąbrowy G :D Również miło było poznać - do następnego !
miziel - Sob 21 Lip, 2012

kurde bo ja zawsze do 16 jestem przekonany, ze będe :P Po czym coś mi wypada i okazuje się, ze jednak nie :/
marios18 - Nie 22 Lip, 2012

Dobrze jest ale zawsze może być lepiej:)
Lepiej spotkać sie w troje niż we dwoje a było nas czworo :))))
Dodaje fotki :-)

P.S Nieźle wiało jak helikopter przywiało :))))

perLucjano - Nie 22 Lip, 2012

Takiej dodatkowej atrakcji jak lądowanie helikoptera to nikt się nie spodziewał, marios fajnie ze fote zapodałeś.
Szykować moto na następny spot, bo idzie się dowiedzieć czegoś ciekawego nie tylko przeglądając forum ;)

Bobex - Nie 22 Lip, 2012

No, w końcu powróciłem z urlopu i już się nie mogę doczekać żeby moto odpalić :D Może nawet i dzisiaj bym coś polatał jeszcze. A na przyszłym spotkaniu już obowiązkowo jestem :)
dembis - Nie 22 Lip, 2012

Bobex napisał/a:
No, w końcu powróciłem z urlopu i już się nie mogę doczekać żeby moto odpalić :D Może nawet i dzisiaj bym coś polatał jeszcze. A na przyszłym spotkaniu już obowiązkowo jestem :)
Coś długo miałes ten urlop:) No ale może coś sie ruszy! Chetnych zapraszam na FŚM i temat "Młodzi stażem motocykliści" tam sie coś dzieje!
Dzisiaj zaliczony Koniaków, Żabnica, Żywiec i 250 km do licznika :)

marios18 - Pon 23 Lip, 2012

Dodaje jeszcze dwie foteczki dla ucztowania zjazdu :)))
Liczymy wszyscy że z każdym tygodniem będzie nas więcej i uda się gdzieś razem polatać wspólnie prócz sobotnich spotkań :)))
Pozdrawiam Śląski i okolice :)))
Lewa w górę :))))

perLucjano - Pią 27 Lip, 2012

To już ostatnia sobota lipca- półmetek wakacji -czy ktoś planuje zahaczyć o kopiec
dembis - Sob 28 Lip, 2012

Ja mam dzisiaj obstawę wesela, ale jak sie wyrobię w normalnej godzinie to podjadę :) Mam nadzieję że tym razem zobaczę Cie na 2oo
koral - Sob 28 Lip, 2012

perLucjano napisał/a:
To już ostatnia sobota lipca- półmetek wakacji -czy ktoś planuje zahaczyć o kopiec


ja mam taki plan :hyhy: :hyhy:

Bobex - Sob 28 Lip, 2012

Ja też jadę obstawiać te wesele ;) Chyba, że i Wy się podłączycie, a po wszystkim gdzieś się jeszcze pojedzie ;) Jak się bawić to się bawić, drzwi wywalić nowe wstawić :D
koral - Sob 28 Lip, 2012

Byłem na miejscówce od 17:45 do 18:20 ... pusto... :wstyd:
perLucjano - Sob 28 Lip, 2012

ja po 18.30 bylem prędzej nie dało rady no tez nikogo.
dembis - Sob 28 Lip, 2012

Ja i kolega Bobex oraz kilka innych motocykli bylismy na miejscu troche po godz 19 po obstawianiu wesela i pusto :) Prócz stuningowanej meganki i sejczento:P nie bylo nic :)
Czyli to co mówiłem już kilkukrotnie śląsk leży i kwiczy :P

Bobex - Sob 28 Lip, 2012

Nie no w seicento disco było :P To nie ma tak, że nic nie było :P
koral - Nie 29 Lip, 2012

Cytat:
Czyli to co mówiłem już kilkukrotnie śląsk leży i kwiczy


:hyhy: Nie no, bez przesady! Po prostu nie zna się na zegarkach i tyle :przestraszony: ;)
Spoko! Wiem, że obstawialiście wesele

Myślę, że do takich sytuacji nie będzie dochodziło jak ludzie powymieniają między sobą numery telefonów i będą mogli się na spokojnie zgadać, a nie tak, że każdy jedzie prawie na ślepo ( a przynajmniej ja) :wstyd:


Pozdrawiam

Ps.: No bo jak leży i kwiczy jak było nas na spocie 4 + inne motocykle :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Japon189 - Czw 02 Sie, 2012

Ktoś się wybiera teraz w sobotę na Kopiec?
banan - Czw 02 Sie, 2012

Bardzo prawdopodobne, że ja będę :] a może jakaś zmiana miejsca :) ?
dembis - Czw 02 Sie, 2012

Ja teraz w sobote odpadam gdyż bedę w Wiśle ale może szanowni forumowicze GS sie ruszą gdzieś dalej? W niedziele duża grupa jedzie na pielgrzymkę motocyklistów na Gorę św Anny! Więcej tutaj zapraszam http://www.motocykle.slas...w-gora-sw-anny/

[ Dodano: Czw 02 Sie, 2012 ]
Pozatym że tutaj mało co się dzieje zapraszam wszytkich chetnych do tego tematu http://www.motocykle.slas...m-motocyklisci/ jest to temat załozony przeze mnie a że sam mam GSa więc w trasach predkosci przelotowe góra 140 km/h
Zapraszam

k2 - Czw 02 Sie, 2012

eee to to niefajne forum ..... :niepewny:
koral - Czw 02 Sie, 2012

dembis napisał/a:
Ja teraz w sobote odpadam gdyż bedę w Wiśle ale może szanowni forumowicze GS sie ruszą gdzieś dalej? W niedziele duża grupa jedzie na pielgrzymkę motocyklistów na Gorę św Anny! Więcej tutaj zapraszam http://www.motocykle.slas...w-gora-sw-anny/


No właśnie też PLANUJE :wstyd: się do was podpiąć. Widziałem, że ma jechać parę GS prędkości nie będą jakoś zwariowane, dystans też wydaje się nie daleki, to może ktoś jeszcze chętny z forum GS na wypad?

Pozdrawiam

dembis - Czw 02 Sie, 2012

k2 napisał/a:
eee to to niefajne forum ..... :niepewny:
to forum bardzo fajne tylko że tutaj jakos kiepsko sie umówić na jakieś dalsze latanie. A na FŚM nie mam tego problemu nawet z prędkościami Gsa :)
marios18 - Pią 03 Sie, 2012

Ja chętnie bym przyjechał w sobotę lecz nabawiłem się kontuzji.
Mam nadwyrężony bark i nie ma mowy o wskoczeniu na suzi :(
Nie mówiąc o codziennej egzystencji z niesprawną ręką :(
Lecz wszystkim obecnym i nieobecnych pozdrawiam i życzę przyczepności :))

Bobex - Pią 03 Sie, 2012

Ja niestety jutro odpadam bo siedzę w Krakowie do niedzieli. Wyjazd na górę Anny tutaj tez staje pod znakiem zapytania bo na 9 się na pewno nie wyrobię :/
banan - Pią 03 Sie, 2012

Wygląda na to że w tą sobotę nikogo nie będzie - no nic szkoda. Bobex co robisz w Krakowie :) ?
Bobex - Sob 04 Sie, 2012

Nawiedzam znajomego i zapewne zaliczamy jakąś imprezę, dwie, ewentualnie osiem :P
banan - Sob 04 Sie, 2012

Daj znać jak będziesz następnym razem - ja tam urzęduję bez przerwy :D
dembis - Sob 04 Sie, 2012

Banan a tak sobie myślę może kiedys jakiś większy spocik ekipy ze śląska z małopolskim? W końcu daleko nie mamy :)
banan - Sob 04 Sie, 2012

Bardzo fajny pomysł - no i ekipa się może większa zbierze :)
dembis - Sob 04 Sie, 2012

To poptyaj wśród małopolskich i coś sie ustali! Najlepiej zapewne weekend chociaż chciałbym sie pojawić na czwartkowym nocnym na Komorowskiego :) chociaż sprzet nie taki jak trzeba :)
marios18 - Sro 08 Sie, 2012

Witam :)
Z kolegą z osiedla planujemy w niedziele jechać do Żywca:)
Jak na razie to plan i mam pytanie czy ktoś jeszcze może będzie chętny??
Prędkość przelotowa 120km/h plus trasa widokowa czyli dodatkowe 15 km ale podobno warto :)
Cel przejażdżka, zwiedzanie i zabijanie czasu :))

perLucjano - Sob 11 Sie, 2012

marios18, jakie dziś plany , jak będziesz latał to zajrzyj na kopiec.
Pogoda w kratkę zachmurzenie duże, ale póki co temperatura sprzyja lataniu. Jak się utrzyma bez deszczu to będę :]

marios18 - Nie 12 Sie, 2012

Witam witam byłem lecz nikogo nie spotkałem z forumowiczów:/
Nie dziwie się bo pogoda w kratkę nawet mnie odgoniła przed wyciągnięciem motoru z garażu.
Premedytacja jednak wzięła w łeb.
Szczęście i nos nie zawiódł gdyż sam tam nie byłem.
Miło było poznać kolejnego użytkownika marki Suzuki :) Model Bandit ale marka Suzuki :)))

A teraz napisze szczerze co myślę.
Co tydzień zjawiają się różne osoby na naszym kopcu.
Jak byśmy zebrali wszystkich użytkowników którzy już zawitali na nasz mini zlocik to się szykuje niezła ekipa :))))

Jestem dobrej myśli
:ok:

diter - Pon 13 Sie, 2012

Szczęście i nos nie zawiódł gdyż sam tam nie byłem.
Miło było poznać kolejnego użytkownika marki Suzuki :) Model Bandit ale marka Suzuki :)))



nice to me too ;)

marios18 - Wto 14 Sie, 2012

Nice ;) Mee To :)

Ktoś ma jakiś pomysł na latanie w środę razem w grupie??
Nie musi być daleko ważne że grupowo i integracyj-nie :))
Dzień wolny kwestia celu i dogadania godziny:)

diter - Sro 15 Sie, 2012

nie ma chetnych ;) ale mozemy sie ustawic na kopcu po poludniu ;)
perLucjano - Sro 15 Sie, 2012

dziś dzień jakby weekendowy wiec możne 18 na kopcu.
diter - Sro 15 Sie, 2012

moze jeszcze ktos napisze :)
marios18 - Sro 15 Sie, 2012

Ok
To ja się też dopisuje i oczywiście jestem o 18 gdyż właśnie wróciłem z Pszczyny :)

koral - Sro 15 Sie, 2012

Przeczytałem dopiero o 18:45 :zalamany: Ogarnąłem się, wsiadłem na moto :orany: :zawstydzony: i 19:17 byłem na miejscu :wstyd: ale nikogo już nie zastałem :D :oczami: :oczami:

Był w ogóle ktoś? ;)

Pozdrawiam

perLucjano - Sro 15 Sie, 2012

koral, wszyscy punktualnie na 18 się zjechali czyli: ja,diter i marios18 potem polecieliśmy na coś orzeźwiającego .
Rynek w tarn górach okazal sie strzałem w 10 bo stały tam tez inne maszyny.
Dzieki za wypad i do soboty - oczywiście ten week są inne imprezy( jak motopark w Chorzowie, dni Radzionkowa itp w okolicy) także frekwencja na kopcu możne nie dopisać
A to filmik o ktorym była mowa JAZDA NA KRAWEDZI
http://www.youtube.com/watch?v=l0ybSCChCRI
fajny dokument

diter - Sro 15 Sie, 2012

zapisałem w zakładkach ;)

pzdr i do soboty ;)

Rob7on - Pią 17 Sie, 2012

Witam, jutro pogoda ma dopisać. Jako że mam wolną sobotę od pracy (od niepamiętnych czasów) planuję ją spędzić w siodle. Pytanie: planuje ktoś wpaść na kopiec? Nie byłem w tych rejonach więc z chęcią pojawie o wyznaczonej godzinie. W planach jest również wpaść do wesołego miasteczka więc zawsze można to jakoś połączyć jeśli będą chętni...
perLucjano - Sob 18 Sie, 2012

Tak jak co tydzień godz 18 parking przy KOPCU, ja i diter, będziemy.
Prędzej wybieramy się do Chorzowa
http://www.mmsilesia.pl/4...y?category=news
W Chorzowie chcemy obejść motocykle na polach marsowych zajrzeć do HALI KAPELUSZ , to wszystko w godz 14-16 żeby wrócić ogarnąć się i podskoczyć na KOPIEC.
Rob7on, zapraszamy Ciebie i tych którzy przeglądają temacik.

Japon189 - Sob 18 Sie, 2012

Ja się też chyba w końcu zmobilizuje i przyjadę. O ile się wyrobie.
Bobex - Sob 18 Sie, 2012

Ja planuję w większości dzisiaj siedzieć w parku, ale może i na kopcu się zjawię :P
siemadis - Sob 18 Sie, 2012

Byłem dziś w WPKiW - taki przejazd w grupie cos pięknego :)
P.S. Bobex czytaj PW, cały czas się do Ciebie dobijam

Alinda - Sob 18 Sie, 2012

witam, ja chętnie się wybiorę na takie spotkanie ale pierwszy warunek jaki muszę spełnić to zdać prawko. W pt mam egzamin i mam nadzieje ze mi pojdzie dobrze... A pozniej to muszę kogoś znaleźć do wspólnej drogi bo aż tak daleko to ja się jeszcze sama nie wypuszczam :P
perLucjano - Nie 19 Sie, 2012

marios18, wrzuc fotki ze spotu z 18/08 - pogoda dopisała były 3xGS500 ja Japon189, marios18,diter na suzuki bandit, do tego poznaliśmy kolege danieltg(z forum mototg) na czarnnej hondzie VRF800,
Alinda, serdecznie zapraszamy na KOPIEC , jak zdasz prawko to trzeba jeszcze cierpliwie poczekać od 10 do 14 dni - tak sie mozolą te urzędowe sprawy także sobaczymy się około połowy września :)

Alinda - Nie 19 Sie, 2012

tak wiem..jednak mam nadzieję że pogoda we wrześniu będzie jeszcze dopisywać i uda mi się na jakieś spotkanie z Wami. Tylko muszę jeszcze znaleźć towarzysza drogi bo po 1) nie orientuje się jeśli chodzi o drogi na śląsku a po 2) mam zero praktyki na dystans powyżej 5 km :P Ale to jeszcze jest trochę czasu tak więc nie wyprzedzajmy faktów :) Chyba że ktoś ma ochotę wpaść na kawkę do Jaworzna to zapraszam :)
Japon189 - Nie 19 Sie, 2012

Nie prowokuj bo następnego spota zrobimy w Jaworznie hehe
Alinda - Nie 19 Sie, 2012

spoko to ja sie pisze :D nawet naciagne fakt ze nie mam prawka jeszcze. a miejsce jest na fajne spotkanie ;)
marios18 - Nie 19 Sie, 2012

Witam witam :)
Już dodaje fotki ze spotu z 18/08 :)
Zdjęcia wyszły elegancko :))
PerLucjano jesteś w dwóch kadrach :)

Alinda jak będzie ciastko i kawa to można się skusić :) haha
Albo wycieczka forumowa:)

Jest jeszcze jeden ciekawy temat :)
Zawiązuje się nam stała ekipa powoli:)
Może jakiś wypad integracyjny bądź grill czy coś w tym stylu ??

Alinda - Pon 20 Sie, 2012

ja też chcę :( czekajcie aż zrobię prawko :P hehe
diter - Pon 20 Sie, 2012

osz TY. robiłeś foty po moim odjezdzie <foch> ;p
perLucjano - Pon 20 Sie, 2012

diter, ledwo co nam się przypomniało o upamiętnieniu spotu, mało tego MY sobie nie cyknęliśmy ani jednej foty z MOTO PARKU z Chorzowa :/ , ale będzie co pamiętać udział w paradzie był bezcennym przeżyciem - baaa dla Nas jako Świeżaków,
Na następna paradę 2013 trzeba się zorganizować i zrobić wyjazd piknikowy Pola Masowe maja wielkie połacie wiec i będzie się gdzie rozbić.

marios18 - Pon 20 Sie, 2012

Diter sorki ale perLucjano też robił fotkę gdyż śmiał się z mojego 4mega piksel-owego aparacika:) hahaha lecz chyba sie krepuje dodać forteczki z telefonu:P
perLucjano pokaż jakie białe kruki fotograficzne masz w telefonie :))

Parada jeszcze będzie na zakończenie sezonu :) Liczę że całą ekipą wspólnie się wybierzemy:)
Aha znalazłem linka tutaj na forum z nadzieja na pomysł krótkie wycieczki relaksacyjno-turystyczne po okolicy :)
http://www.palaceslaska.pl/

miziel - Wto 21 Sie, 2012

A ja cały czas zapraszam 1.09 do Gliwic na ArenaMotoShow ;) to w sobotę także jest ;P
marios18 - Wto 21 Sie, 2012

Witam :)

Zgadza się :) Czytałem na śląskim załącznik.
Pozwolę przypomnieć oto link
http://www.arena-gliwice....-wrzesnia-2012-

Ja nie chce jeszcze się wypowiadać o obecności gdyż nie wiem jak praca mi wyskoczy.
Wypowiem się w przyszłym tygodniu będę znał grafik jazd i zapotrzebowania w pracy.
Nie wiem jak inne osoby:)

diter - Sro 22 Sie, 2012

pewnie pojade ;)
Mjut - Sro 22 Sie, 2012

Ja też chyba się zjawie. Niestety puszką, moto jeszcze nie posiadam. :looka: Ale myślę, że ogarnę czas. Może nawet pierwszy raz zobaczę GSa na żywo :rotfl:
perLucjano - Czw 23 Sie, 2012

marios jak przestawiałem moto to tylko TY pstrykałeś fotki, a potem zajęła NAS wizyta kolegi który przyjechał czerwona XJ600. Wiec nie mam żadnych kruków, ale trzymam rękę na pulsie i następnym razem będą fotoski:)

Do 10 IX nie dotrzymam WAM towarzystwa, po tym terminie już do końca sezonu bede się włóczył tu i tam.

marios18 - Pią 24 Sie, 2012

perLucjano wiem :) trzeba przyznać ze fotki wyszły rewelacyjnie:)
Ale żeś mnie zasmucił że do 10 IX nie dotrzymasz NAM towarzystwa?? Naprawdę Szkoda:(

Aaa bym zapomniał :/ Teraz w sobotę nie ma mnie na zlocie przy kopcu.
Praca niestety i to jest ta siła wyższa :zalamany: :znudzony: :(

Liczę że ktoś fotki zapoda i frekwencja dopisze :rotfl: :)

Alinda - Pią 24 Sie, 2012

Zdałam egzamin :D :D teraz tylko czekać na wydanie prawka i będzie elegancior. :D możliwe że już we wrześniu dołączę do wspólnych spotkań :))
banan - Pią 24 Sie, 2012

Gratuluję - jak będę w okolicy wreszcie będę miał kogoś do towarzystwa w drodze na kopiec ;)
perLucjano - Pią 24 Sie, 2012

Alinda, GRATKI ;) , to 15wrz widzimy sie na kopcu do tej pory powinnas miec papier w rece :)
Twoja żółta OSA pomiedzy moja i banan, fanie sie bedzie komponowac na fotce do tego niebieski bandzior ditera i czerwona gs mario... bedzie sie działo :hyhy:

diter - Pią 24 Sie, 2012

15wrzesnia to pił do upadłego i wyrywał lachony w Turcji :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Japon189 - Pią 24 Sie, 2012

Ktoś planuje wpaść na Kopiec jutro czy nie ma chętnych?
koral - Pią 24 Sie, 2012

Moja Gs podczas ostatniej wyprawy na Czechy odmówiła współpracy i teraz czeka, albo na remont, albo na silnik :wstyd: :/ :/

Ewentualnie może, ktoś chętny na zakup Gs500 z padniętym silnikiem. Cena 2400 na oryginalnej feldze 2600 na feldze 4,5 cala --> :hyhy: :hyhy: Koszt naprawy w granicach 1000 pln

Alinda - Sob 25 Sie, 2012

no ba :D żółty zawsze dobrze wychodzi na zdjęciach. w urzędzie mam znajomego, który postara się popchać moje dokumenty aczkolwiek te 2tyg muszę przynajmniej czekac.. ale już bliżej jak dalej :D
diter - Sob 25 Sie, 2012

dzis planuje zaliczyc biesiade piwną wiec raczej odpadam ;)

[ Dodano: Sob 25 Sie, 2012 ]
Alinda, taki kanarek jest fajny ;)

banan - Sob 25 Sie, 2012

Sam miałem mieć takiego ;) Ale za daleko trzeba było jechać i został czarny - też piękny :P
dembis - Sob 25 Sie, 2012

Dla odmiany dzisiaj ja byłem od 17 30 do 18 30 i nie powiem co zastałem na kopcu :P
Na szczęście pogadałem z właścicielami samochodów marki BMW

Alinda - Nie 26 Sie, 2012

ja najprawdopodobniej w następną sobotę wpadnę. tzn jak będę miała z kim - bo kompletnie nie znam trasy i nie wiem gdzie ten kopiec jest. ( nawet nie próbujcie tłumaczyć :P ) powoli się rozkręcam w jeżdżeniu... a jak ktoś marudzi że za wolno to ja mówię, że nie wolno ale ekonomicznie :P
miziel - Nie 26 Sie, 2012

Ja usilnie próbuję Was namówić, aby tego 1września zamiast na kopiec śmignąć do Areny ew ugadać się wcześniej powiedzmy pod M1 i razem wjechać ;)
Alinda - Nie 26 Sie, 2012

no mnie to tam obojętne - dopiero będę Was poznawać więc miejsce nie ma większego znaczenia (byle by policja nie stała za często :P ).
pawell12344 - Nie 26 Sie, 2012

Chętnie wpadłbym na kopiec tylko sam za bardzo nie wiem gdzie to jest.
Alinda - Nie 26 Sie, 2012

ja myślę że to nie będzie problem i ktoś i mi i Tobie pawell12344, pomoże w dotarciu na pkt ;) słoneczko wyszło więc mykam guys polatać na żółtej bestii ;P
dembis - Nie 26 Sie, 2012

Alinda napisał/a:
ja myślę że to nie będzie problem i ktoś i mi i Tobie pawell12344, pomoże w dotarciu na pkt ;) słoneczko wyszło więc mykam guys polatać na żółtej bestii ;P
Mogę Was kiedyś poprowadzić do kopca nie ma problemu! Z kolei pawell12344 niedługo wybieram sie prawdopodobnie w Twoje strony http://www.motocykle.slas...o-po-raz-piaty/
diter - Nie 26 Sie, 2012

Z Zawiercia to wbijasz w siewierzu na autostradę a1, potem zjazd węzłem piekary i chwytasz kierunek swierklaniec. Przejeżdżasz moze z dwa km i widzisz kopiec po prawej stronie :-)
Z jaworzna jedziesz drogą 79 przez całe katowice na bytom i tez dojezdzasz do tej samej drogi na swierklaniec. Pzdr :-)

Axen - Pon 27 Sie, 2012

Alinda napisał/a:
ja najprawdopodobniej w następną sobotę wpadnę. tzn jak będę miała z kim - bo kompletnie nie znam trasy i nie wiem gdzie ten kopiec jest. ( nawet nie próbujcie tłumaczyć :P ) powoli się rozkręcam w jeżdżeniu... a jak ktoś marudzi że za wolno to ja mówię, że nie wolno ale ekonomicznie :P



ja może też się wybiorę w następny weekend także jak coś to daj znać i się ustawimy gdzieś na trasie :D

Alinda - Pon 27 Sie, 2012

fajnie Axen, tylko pytanie czy ktoś będzie na Kopcu czy większość się wybiera do Gliwic? No i jeszcze jeden problem - od pt do ndz mają być intensywne opady i burze. W takich warunkach ja na pewno pasuje bo mam łyse opony.
Japon189 - Pon 27 Sie, 2012

No mi w tym tygodniu zostanie chyba tylko Kopiec w razie czego bo w sobotę do pracy na rano wiec na koniec imprezy do Gliwic nie bardzo się opłaca
diter - Pon 27 Sie, 2012

No to w sobote sie widzimy na kopcu ;-)

a potem ewentualnie zajechac do Gliwic ;)

miziel - Pon 27 Sie, 2012

@up jak chcesz zajechać potem do Gliwic jak impreza o 19 to się kończy?:P
diter - Pon 27 Sie, 2012

ee. myslalem ze dłuzej potrwa :kwasny:
miziel - Pon 27 Sie, 2012

Tzn nie wiem do której dokładnie bo nigdzie nie jest napisane. Ale wpadajcie nawet jakby to miał być sam koniec bo na koniec zawsze jest/ była parada (co prawda nie wiem jak długa ale przynajmniej efektywny wyjazd z Areny jest i pewnie gdzieś się potem jedzie:P) :)
diter - Pon 27 Sie, 2012

to chyba sie przejade tam wczesniej a na 18 na kopiec ;)

edit: chyba ze sie jakos umowimy wcześniej (wczesniejsza godzina) i większą paką pojedziemy razem.

mogę wyjechac do Katowic jak co po kogos zeby trafił ;)

miziel - Pon 27 Sie, 2012

dlatego mówię, żeby się spotkać jakoś wcześniej gdzieś po drodze i razem tam wbić w kilka osób zawsze to raźniej ;) a imożna kogoś podprowadzić jakby drogi nie znał :P
diter - Pon 27 Sie, 2012

ide pojezdzic bo sezon sie konczy ;p . zobaczymy jak sie rozwinie temat. LwG ;)
miziel - Pon 27 Sie, 2012

ok, LWG! Dzisiaj jest własnie świetna pogoda do jazdy bo się człowiek nie poci we wdzianku motocyklowym ;)
Alinda - Pon 27 Sie, 2012

ja właśnie wróciłam z Pogori - prawie idealna pogoda tylko gdyby nie te wiatry... przy 120 już mnie zwiewało na a4 :P
a co do tematu spotkania: jak będzie ładna pogoda to ja sobotę mam całą wolną i moge jechać i tu i tam - byle z kimś :P ale to jak widzę najmniejszy problem :)

diter - Pon 27 Sie, 2012

To o ktorej jutro na pogorii? :-P
Alinda - Pon 27 Sie, 2012

ja koncze prace i 16:00 moge wyruszyć - tylko małe ale... ja tam jechalam za kims - wiec samej mi bedzie ciezko tam trafic :P Nie chcesz wpasc do Jaw? :P
diter - Pon 27 Sie, 2012

Obojetnie mi to. Moze byc jaworzno. Powiedzmy 18 pod FH?
Alinda - Pon 27 Sie, 2012

FH? i Czemu tak pozno 18?
Feynman - Wto 28 Sie, 2012

też chętnie wybiorę się na Arenę w sobotę, mogę podjechać gdziekolwiek na śląsk, do Jaworzna też, kolejne km to pzecież nie problem. Nie chciałby ktoś pojeździć coś jeszcze wcześniej, tak żeby dobrze wykorzystać dzień? np. Góra św. Anny i z powrotem czy cokolwiek;] SPOT-y fajna sprawa, ale jeszcze fajniejsza to wspólne śmiganie, a jak ma się psuć pogoda w weekend, to im wcześniej się ustawimy, tym lepiej;]
Alinda - Sro 29 Sie, 2012

pogoda ma się psuć w sob od ok godz 17:00. Na ile się to sprawdzi - nie wiem, aczkolwiek jeśli by tak było to ja proponuję spotkać się w sobotę w Gliwicach o godz. 13:00 (gdzieś już pod tym centrum czy w bliskiej okolicy, żeby się nie szukać po parkingach bo pewnie będzie dużo aut i ludzi) a potem w razie pogorszenia pogody ewakuować się :))
miziel - Sro 29 Sie, 2012

ja bym chcial byc na tej paradzie o 14.30 na pewno :) (info dokladne jest w dziale spotkania i zloty ;p ) zobaczyć pasierbka i drifterów a potem jak sie popsuje to jakos przeżyję xD
Alinda - Sro 29 Sie, 2012

no to jak bedziemy od 13:00 to godzine / 1,5 pogadamy i pojdziemy na parade :) ehh kto ile bedzie miał czasu tyle zostanie. proste.
diter - Sro 29 Sie, 2012

proste ;p jak rondo koło fh ;p
Alinda - Sro 29 Sie, 2012

diter, dokładnie tak :P jak zjazd na S1 :P
miziel - Sro 29 Sie, 2012

kurde mać... w sobotę idę do pracy i o 14 kończę i będę na pewno tylko że własnie lekko po 14, ustawcie się jakoś tak, zebym Was znalazł jk coś... :)
Alinda - Sro 29 Sie, 2012

zostaw najwyżej komuś swój tel albo weź od kogoś i wtedy najlepiej będzie Ci się kontaktować.
diter - Sro 29 Sie, 2012

Alinda napisał/a:
diter, dokładnie tak :P jak zjazd na S1 :P



bo rzucę focha i juz wiecej nie przyjade po Ciebie ;p

mtbikerrr - Sro 29 Sie, 2012

Panowie, jak dostane blachy w piątek, to też będe :) Bez blach, nie bardzo ^^
diter - Sro 29 Sie, 2012

mtbikerrr napisał/a:
Panowie, jak dostane blachy w piątek, to też będe :) Bez blach, nie bardzo ^^


ale Twoj moto jedzie max 160 a my od tylu dopiero zaczynamy zabawe ;p

Alinda - Sro 29 Sie, 2012

diter napisał/a:
Alinda napisał/a:
diter, dokładnie tak :P jak zjazd na S1 :P



bo rzucę focha i juz wiecej nie przyjade po Ciebie ;p


no nie bądź taki hehe ;) jeszcze Ci Jaworzna nie pokazałam :P

[ Dodano: Sro 29 Sie, 2012 ]
diter napisał/a:
mtbikerrr napisał/a:
Panowie, jak dostane blachy w piątek, to też będe :) Bez blach, nie bardzo ^^


ale Twoj moto jedzie max 160 a my od tylu dopiero zaczynamy zabawe ;p


ja to zwłaszcza :P poniżej 160 nie schodze - nawet na zakrętach :))

diter - Sro 29 Sie, 2012

wiem wiem ;p . udowodnisz w sobote ;p

ps. Jaworzno poczeka ;)

jade nad wodę sie kąpać. LwG ;)

mtbikerrr - Sro 29 Sie, 2012

Dzięki.
diter - Sro 29 Sie, 2012

Dzieki za co? To byl zart ;-)
Japon189 - Czw 30 Sie, 2012

Czyli kto bankowo będzie w sobotę? Diter, Alinda, miziel i jeszcze ktoś?
Dajcie na pw może jakiś kontakt bo ja mogę dojechać jak będzie pogoda ale dopiero gdzieś na 14.30 najpóźniej 15.00 bo pracuje.

banan - Czw 30 Sie, 2012

Kurde przyjechałbym ale maszyna w warsztacie ;/ A puszką wstyd :D
mtbikerrr - Czw 30 Sie, 2012

Ubłagałem Panią w wydziale komunikacji o blachy na jutro, więc jeśli sie uda to ja też bede :D
pawell12344 - Czw 30 Sie, 2012

mtbikerrr napisał/a:
Ubłagałem Panią w wydziale komunikacji o blachy na jutro, więc jeśli sie uda to ja też bede :D

To ile w Katowicach się czeka na blachy,że aż trzeba błagać o nie?Ja ostanio u siebie w mieście czekałem dosłownie 5 minut+czas na wypisanie papierków.

diter - Czw 30 Sie, 2012

Japon189 napisał/a:
Czyli kto bankowo będzie w sobotę? Diter, Alinda, miziel i jeszcze ktoś?
Dajcie na pw może jakiś kontakt bo ja mogę dojechać jak będzie pogoda ale dopiero gdzieś na 14.30 najpóźniej 15.00 bo pracuje.


Qrde, okazuje sie ze moge miec problem dojechac w sobote :/ . Jeszcze dam znac ;-)

mtbikerrr - Czw 30 Sie, 2012

Około 2-3 dni.. a dziś skladałem papiery i mialy być na poniedzialek. Zobaczymy jak to bedzie, jak nie teraz, to za tydzien wpadne ;)
pawell12344 - Czw 30 Sie, 2012

To długo. Jak tam koło już zamontowane bo widziałem na sb że masz problemy.
mtbikerrr - Czw 30 Sie, 2012

Dałem rade, rano dokończyłem ;P Wystarczyło poprosić kumpla o przytrzymanie moto i po sprawie w 5minut :) Zobaczymy jak to bedzie jutro z tą rejstracją..
miziel - Czw 30 Sie, 2012

Mój numer macie w profilu jakby ktoś chciał. Ja równo o 14 kończe pracę dosłownie kilometr od Areny więcprosto z pracy jadę tam z kumplem będziemy was szukać :)
mtbikerrr - Pią 31 Sie, 2012

ja bede jutro :) ktos moze jedzie z kato ?
dembis - Pią 31 Sie, 2012

My lecimy o 9 spod CH AKS w Chorzowie ale kierunek Pszów i zlot pszowskich Hanysów :)
Alinda - Sob 01 Wrz, 2012

Z tego co udało mi się podsumować:
- dembis, wybrał Pszów zamiast AMS
- mtbikerrr, jedzie na AMS
- pawell12344, nie ogarnęłam czy będziesz czy nie
- diter, jak tylko się wyrobi to powiedział że wpadnie
- banan, nie bo moto w warsztacie - swoją drogą to mógłbyś wpaść nawet autem (można byłoby hałery zostawić i inne pierdoły żeby nie nosić ze sobą :P )
-Japon189, będzie przed 15:00
- ja, pojadę (jeśli tylko utrzyma się taka pogoda/nie będzie padać i będę miała z kim wyruszyć i wrócić z okolic Jaw/Kato)

Kogoś / coś pominęłam? :)

pawell12344 - Sob 01 Wrz, 2012

Na pewno mnie nie będzie.Moje opony nie nadają się już do jazdy po mokrym. Na pewno wpadne 23 września na Oldtimerbazar w Katowicach.
banan - Sob 01 Wrz, 2012

Teoretycznie mógłbym, zobaczę jak się wyrobię z czasem ale niczego nie obiecuję - a może jedziesz przez dąbrowę g - ząbkowice :D ?
Alinda - Sob 01 Wrz, 2012

Wtedy to ja też będę na pewno (moto lub autem ale na 100%)
A co do dzisiaj - to moje opony tez sie nie nadaja, ale poki co u mnie w Jaworznie nie pada dlatego sie jeszcze waham bo chcialabym tam pojechac i zobaczyc jak to wyglada..
Rozumiem pawell12344, ze dzisiaj nigdzie się nie wybierasz zw na pogodę tak?

[ Dodano: Sob 01 Wrz, 2012 ]
Ok - ja tam jadę - tel do mnie jest podany w profilu - jak coś to dzwońcie. jak nie odbiorę to zawsze oddzwaniam. Lw !

miziel - Sob 01 Wrz, 2012

mnie ominęłaś ;p

dziękuję za fajne spotkanie i miły spacer :) o następnego a zdjęcia właśnie ograniam ;p Ala czekamy na Twoje!:)

To kto był wg nicków żebym ogarnął?
Alinda to wiem ;p

Pzdr!

mtbikerrr - Sob 01 Wrz, 2012

Ja byłem, Mtbikerrr ;) Na niebieskim GS :)
Feynman - Sob 01 Wrz, 2012

no ja byłem na tym różo... yyy fioletowym GS-ie;]
miziel - Sob 01 Wrz, 2012

OK, twarz zapisana xD
https://plus.google.com/u/0/photos/101014974522781433229/albums/5783266070332939169

[ Dodano: Sob 01 Wrz, 2012 ]
no i wszystko jasne ;;p

Japon189 - Sob 01 Wrz, 2012

Ja byłem. No tym gs-ie co w awatarze
Alinda - Sob 01 Wrz, 2012

miziel, po czym mnie poznałeś :P
Feynman, twoja Gs-ka wymiata :D kolorystycznie wypadła najlepiej - pasuje do Ciebie ;))

dzięki Guys za fajne spotkanie - zdjęcia wrzucę jak się nauczę.. może trochę potrwać :P

miziel - Sob 01 Wrz, 2012

Gdzie chesz wrzucić? Na picasę (jak ja)? Jak tak to mogę Ci pomóc ale nie teraz tylko raczej jutro jak coś :)
Alinda - Sob 01 Wrz, 2012

dajcie mi na priv swoje maile to Wam wyślę :P i po problemie heh ;) a teraz wybaczcie...Okocim mi się grzeje :))) mmm...
mtbikerrr - Sob 01 Wrz, 2012

dojechaliscie cali? :)
miziel - Sob 01 Wrz, 2012

Tak, jeśli o mnie (nas;p) chodzi ;)
Alu a pozwolisz, ze dodam te fotki do moich??:) Będ razem oczywiscie dopisze, że to Twoje :)

Alinda - Nie 02 Wrz, 2012

no prob - nie musisz nic dopisywać - wrzuć wszystko w 1 i tak będzie najlepiej :)
miziel - Nie 02 Wrz, 2012

Zdjęcia dodane :)
https://plus.google.com/u/0/photos/101014974522781433229/albums/5783266070332939169/5783509839482315922 od tego są Twoje ;)

banan - Nie 02 Wrz, 2012

No no widzę, że śląskie się bawi :P Szkoda, że nie dałem rady dojechać chociażby autem - z motocyklem mi się sprawa przeciągnie bo robię kompleksowo kilka rzeczy a ciągle wychodzi coś nowego ;/ No nic do następnego ;)
perLucjano - Pią 14 Wrz, 2012

Temat nie ruszany prawie 2 tyg :(
Az chcialo by sie powiedziec ze to juz koniec sezonu :zalamany: .
Ale nie ma tak żle złota Polska jesien ( Brrr :zdziwko: ) jeszcze sie nam pokaze z dobrej strony.
Czy ktos sie pisze na spontana w sobote :hyhy:

miziel - Pią 14 Wrz, 2012

Gdyby nie to, że robię urodziny to na 100% byłbym chętny :( Za tydzień ktoś będzie? Bo wtedy mam raczej wolne :)
dembis - Pią 14 Wrz, 2012

Mnie za tydzien linka sprzegła pęknie, ale jakby nie to na pewno bym był! Ale za 2 tyg mam wolne bedzei ktoś ? :P :przestraszony:

Dla ludzi konkretnych info! Brygada z FŚM w tym ja leci w niedziele na Kraków? Zbiórka dla chetnych AKS Chorzów o 9 30 !

Japon189 - Pią 14 Wrz, 2012

No ja niestety jutro do roboty na 12.00 idę, a za tydzień w piątek na 3 dni do Pragi jadę więc też mnie nie będzie. A za 2 tygodnie się pisze bo nie mam planów narazie :)
perLucjano - Pią 14 Wrz, 2012

To widzimy sie za 2 tyg, a propos mnie tez nie bylo przez 3 ostatnie soboty a ze sezon urlopowy to zrozumiale ze kazdy wyjezdza na weekend czy dwa ;)
Japon189, zrob tam pare fotek w pradze i sie nimi podziel.

mtbikerrr - Sob 15 Wrz, 2012

dziś Motoshow w Kato na muchowcu, bedzie ktos ?
diter - Sob 22 Wrz, 2012

Dzis ktos sie wybiera na kopiec oprocz mnie i luciano?
k2 - Sob 22 Wrz, 2012

Wybierałem się .... ale jak wyszedłem z domu to zaczęło padać :( odpuściłem ....
perLucjano - Sob 22 Wrz, 2012

Na parkingu odbywał się festyn z okazji obchodu rocznicy usypania Kopca.
Szło posłuchać muzy i zjeść coś gorącego prosto z rusztu.
Ja i diter byliśmy mała pogadanka w deszczu - kapało na prawdę lekko - taka mżawka Nas jednak nie wystraszyła, nikt inny nie podskoczył.
Szykować maszyny na 29-ego to będzie ostatni spocik we wrześniu.

dembis - Sob 22 Wrz, 2012

Ja takze zszedlem do garażu, postałem chwilę i się wróciłem :) Może za tydzien! Jutro za to może NATO Days w Ostravie :)
perLucjano - Sob 22 Wrz, 2012

dembis, zapraszamy za tydzień pochwalisz się swoim nowym nabytkiem bo nie było jeszcze okazji,
z forum MOTOTG także się wybierają http://www.mototg.fora.pl...-2012,1173.html
Natomiast ja jutro planuje sie przejsc po http://oldtimerbazar.pl/

Japon189 - Pią 28 Wrz, 2012

Kto będzie jutro na Kopcu bo ja się wybieram?
I co powiecie na to żeby się trochę wcześniej spotkać ze względu na to że dni są coraz krótsze i po 18 już sie ciemno zaczyna robić?

diter - Pią 28 Wrz, 2012

jutro wybieram sie z ekipą na dalsza przejazdzke. jak zdąże wrócic to pod)jade ;
perLucjano - Pią 28 Wrz, 2012

diter, dasz rady i myślę ze tez się zjawie na kopcowni,
Japon189, mrocznie zaczyna się robić tak ok 18.30 o 19 to już jest zmrok i przyznam ze wraz ze przesunięciem godziny zmienimy spoty na 16.
Jutro 18 i tak ostatnimi razy mało kto ma chęci podskoczyć.

mtbikerrr - Sob 29 Wrz, 2012

JJa chyba bede :)
dembis - Sob 29 Wrz, 2012

Byłem równo o 18 ale były chyba 4 grupy na moto i w każdej Gs :) No prócz dwóch CBRek stojacych samotnie! A że nie widziałem nikogo znajomego zrobiłem kółko i dalej w drogę :)
perLucjano, byłeś? Nie widziałem Cie !

diter - Sob 29 Wrz, 2012

Ja nie zdążyłem. Ale za to z ekipą 20 moto wyladowalem w turawie ;-)
perLucjano - Sob 29 Wrz, 2012

dembis napisał/a:
Byłem równo o 18 ale były chyba 4 grupy na moto i w każdej Gs :) No prócz dwóch CBRek stojących samotnie! A że nie widziałem nikogo znajomego zrobiłem kółko i dalej w drogę :)
perLucjano, byłeś? Nie widziałem Cie !

Byłem już od 17.30 przy grupie vwgolf przy której to parkowała honda ( pomarańczowa rapsol), potem o 18 przeniosłem się do ekipy GS500 która miała miejscówkę przy środkowym wjeździe na parking.
Obecni byli marios18 czerwona GS , japon189 niebieska GS , mtbikerrr granatowa GS , perL czarna GS.
Kojarze Twój przejazd, teraz tak sobie przypominam :) jakbym wiedział to bym dał cynka a tak to do kolejnego... za tydzień o 18 jesteśmy na kopcu:)
Za tydzień jak byś się pisał to specjalnie dla ciebie będzie na moim moto znak rozpoznawczy, przy rejestracji będzie powiewała flaga pL z mistrzostw, no i jakby nawet było kilka grupek z motocyklami to spokojnie dasz rady namierzyć nasza z GS-kami

mtbikerrr - Sob 29 Wrz, 2012

Ahh i podstawka na piwo zintegrowana z tablicą :D
perLucjano - Sob 29 Wrz, 2012

mtbikerrr napisał/a:
Ahh i podstawka na piwo zintegrowana z tablicą :D

Do prezentacji tego przydałaby się pusta bądź pełna puszka po piwie, kto nie wie o jakim gadżecie mowa to będzie mógł zobaczyć za tydzień na kopcu

diter - Sob 29 Wrz, 2012

jak pozwoli pogoda i napęd :)
diter - Czw 04 Paź, 2012

Panowie i panie. Moze w sobote jakaś wycieczka? Powiedzmy start o 13 i powrót przed zmierzchem? Cel dowolny byle nie jezdzic w kolo komina?
pawell12344 - Czw 04 Paź, 2012

Trzeba by było się gdzieś ruszyć,bo moto przez dwa tygodnie stoi w garażu i się kurzy :wstyd:
Tylko nie wiem czy się wyrobię na 13

diter - Czw 04 Paź, 2012

Moje jezdzi codziennie. Ale samemu to taka kupa.
pawell12344 - Czw 04 Paź, 2012

masz jakis konkretny cel
diter - Czw 04 Paź, 2012

Obojetnie. Moze byc kraków, opole, żywiec ? Byle zrobić parę km w ekipie ;-)
pawell12344 - Czw 04 Paź, 2012

Może być Żywiec,przynajmniej będzie kręta droga.
diter - Pią 05 Paź, 2012

Wlasnie sie dowiedziałem ze jutro jest zakończenie sezonu w ogrodziencu. Ja sie wybieram jednak tam ;-)
Japon189 - Pią 05 Paź, 2012

Ja bym był chętny ale niestety już sie zapisałem na weekend do roboty bo nie liczyłem na to że będzie cos organizowane :(
diter - Pią 19 Paź, 2012

Ktos jutro bedzie i o ktorej?
perLucjano - Pią 19 Paź, 2012

zgłaszam swoja obecnosc ;) planowo o 18 :hyhy:
diter - Sob 20 Paź, 2012

My to sie widzimy rano :-P
Widze ze to forum umarło :/

k2 - Sob 20 Paź, 2012

Chyba nie doczekam do 18. Mimo że słońce swieci to w łapki zimno. Właśnie wokół mnie zrobił koło niebieski GS z plecaczkiem. Może innym razem :-)
dembis - Sob 20 Paź, 2012

Jak zwykle nie powiem co zastałem na kopcu :kwasny: ale stali bywalcy jak zawsze byli na miejscu, miło było poznać :)
P.S. diter przejazd z Tobą przez Bytom bezcenny :) sama przyjemność

perLucjano - Sob 20 Paź, 2012

Ładna pogoda sprawiła ze przyjechało wiele motocyklistów a wśród nich tylko jedna GS-a a na niej Bea z Zabrza - drogę masz jak po sznurku wiec zapraszamy ponownie:)
Bea - Sob 20 Paź, 2012

perLucjano napisał/a:
Bea z Zabrza - drogę masz jak po sznurku wiec zapraszamy ponownie:)

Teraz to już na pewno sama trafię :) Dzięki chłopacy za podprowadzenie ;)

mtbikerrr - Nie 21 Paź, 2012

k2, to ja byłem z plecaczkiem ;P Tak koło 17.15

Nie widzialem nikogo na Gs i pojechałem dalej :niepewny:
Trza było machnąć czy coś ; :padam:

diter - Nie 21 Paź, 2012

Dembis polecam sie na przyszlosc :-)

Bea: jednak prosta droga co nie? :-P
Co do reszty to dziwne zesmy sie nie spotkali bo ja juz bylem na kopcu o 17.30. Stałem z kumplem przy pandach. A potem dojechała reszta. W międzyczasie kolezanka zdążyła położyć moto na glebie ale na szczescie nic sie nie stalo oprócz ułamanego kierunku ;-)
Ps. Ktos planuje dzis gdzies jechac? Bo szukam towarzystwa. Jak co 604279819

k2 - Nie 21 Paź, 2012

Na kopcu byłem dokładnie w czasie pisania poprzedniego posta. Pisałem z tel. Jakoś zegarki każdemu inaczej chodzą ;-) Nie mniej jednak i tak byłem przed czasem.
dembis - Nie 21 Paź, 2012

diter, szkoda że tak późno ja właśnie wróciłem z trasy Bielsko-Szczyrk-oczywiście Salmopol- Wisła- Chorzów. Szczerze to Wisła juz mi bokiem wychodzi ale na Turawę dzisiaj nie było chętnych! Swoją droga masa motocylistów w Wiśle i wypadek w okolicach Żor. Pas w stronę Wisły zamkniety, heliktoper na drodze i strzaskane moto. Niestety przyszły tydzień chyba już nie będzie taki łaskawy!
pawell12344 - Nie 21 Paź, 2012

Właśnie diter, szkoda że tak późno,byłem dziś w Siemianowicach więc mogłem się podpiąć.
mtbikerrr - Nie 21 Paź, 2012

dembis, chyba razem śmigaliśmy po górkach :P

A co do wypadku, to znajomy z tych.. Nie mam wieści co z nim, wiem tylko że jechał z plecaczkiem i puszka zmieniała pasy (3) z prawego max na lewy max, i zajechała mu droge, jechałw góry do nas..

dembis - Pon 22 Paź, 2012

mtbikerrr napisał/a:
dembis, chyba razem śmigaliśmy po górkach :P

A co do wypadku, to znajomy z tych.. Nie mam wieści co z nim, wiem tylko że jechał z plecaczkiem i puszka zmieniała pasy (3) z prawego max na lewy max, i zajechała mu droge, jechałw góry do nas..
Hej z tego co wiem wypadek miał chłopak i dziewczyna na jakimś białym moto. podobno oboje poturbowani ale zyja! Mam nadzieję że to nie Twoi znajomi!
mtbikerrr - Pon 22 Paź, 2012

Biała R1. Wjechali w tyłek zawracajacej babce. Gosciu ogólnie połamany, ale sie wylize, laska złamane w kilku miejscach obie nogi i kręgosłup...
Goscia znam.

Roksana - Wto 04 Gru, 2012

W przyszłym sezonie pewnie też będziecie śmigać na kopiec :) Mam nadzieję, ze mnie przygarniecie :D ?
dembis - Czw 06 Gru, 2012

Roksana napisał/a:
W przyszłym sezonie pewnie też będziecie śmigać na kopiec :) Mam nadzieję, ze mnie przygarniecie :D ?
Jak będzie Cie miał kto przygarnąć, bo niestety spotkania na kopcu strasznie podupadły na frekwencji :)
Roksana - Czw 06 Gru, 2012

to musimy to jakoś rozruszać :D
Bea - Czw 06 Gru, 2012

dembis napisał/a:
Roksana napisał/a:
W przyszłym sezonie pewnie też będziecie śmigać na kopiec :) Mam nadzieję, ze mnie przygarniecie :D ?
Jak będzie Cie miał kto przygarnąć, bo niestety spotkania na kopcu strasznie podupadły na frekwencji :)


jedną koleżankę przygarnąłeś to i drugą możesz... ;)

k2 - Pią 07 Gru, 2012

reaktywujemy ........ :)
spotkania oczywiście :)

mtbikerrr - Pią 07 Gru, 2012

To co, jutro ? Tylko -14 aktualnie jest, damy rade ;D
Roksana - Sob 08 Gru, 2012

chyba bysmy zamarzli :D
dembis - Pią 21 Gru, 2012

Hej :) Tak sobie siedzę i wpadłem na pomysł zimowego spotu na jakieś piwko, soczek, kawę co kto woli co Wy na to?
Szczerze nie liczę na duży odzew, zwłaszcza po frekwencji jaką spotykałem na kopcu ale do odważnych świat należy :)
Zatem pisać kto chetny!
Wesołych Świąt wszystkim
P.S. jesli chodzi o miejsce to ustalimy potem ale myślę o jakimś większym mieście aby wszyscy mieli w miarę dobry dojazd ( Bytom, Katowice, Chorzów itp)

Japon189 - Sob 22 Gru, 2012

W zależności od odzewu mogę przemyśleć sprawę...
Roksana - Sob 22 Gru, 2012

A to będziecie na moto śmigać ? :> :D
dembis - Sob 22 Gru, 2012

Roksana napisał/a:
A to będziecie na moto śmigać ? :> :D
tak z płozami zamiast opon :D
affectpct - Sob 22 Gru, 2012

e tam wystarczy zamiast butow lyzwy ubrac'd :rotfl:
Roksana - Nie 23 Gru, 2012

Dembis nie glupi pomysl :D

Jakby co Affectpct mam lyzwy haha :D

marios18 - Czw 28 Mar, 2013

Płozy, łyżwy i inne asortymenty sezonu zimowego mam nadzieje że będą już nie przydatne po świętach :)

Aby rozruszać towarzystwo wokół kopca już powstała pierwsza inicjatywa :)
Poinformowany dzięki perLucjano :) Dzięki

miziel - Pią 29 Mar, 2013

Ktoś chce mi rozszyforwać co dzieje się od 16:00 włącznie? :D
perLucjano - Pią 29 Mar, 2013

miziel, przyjedziesz zobaczysz :]
Rafmix - Pią 29 Mar, 2013

miziel napisał/a:
Ktoś chce mi rozszyforwać co dzieje się od 16:00 włącznie? :D




Kliknij to zobaczysz :D

miziel - Pią 29 Mar, 2013

no tu jest ok :D Tamten jakiś skompresowany był :)
diter - Pon 01 Kwi, 2013

ale to same skutery są ;p
Rafmix - Pon 01 Kwi, 2013

Dlatego będziemy najszybsi :D
diter - Sro 03 Kwi, 2013

jakos nie mam parcia byc najszybszym w tym gronie ;p
pawell12344 - Nie 07 Kwi, 2013

Na dzień dzisiejszy najszybszym pojazdem będą sanki zjezdzające z kopca :rotfl: :wstyd:
pawell12344 - Nie 07 Kwi, 2013

Na dzień dzisiejszy najszybszym pojazdem będą sanki zjezdzające z kopca :rotfl: :wstyd:
affectpct - Pią 26 Kwi, 2013

siema w tą sobotę ktoś się pojawi? Bo ja będę na 99% pierwszy raz ;P
marios18 - Pią 26 Kwi, 2013

Ja się pokażę :) Punkt jak zawsze 18.00 :)
perLucjano - Sob 27 Kwi, 2013

Troszku nam przelotnie popadało i nikogo nie było na KOPCOWNI,
Kto na weekend zostaje w okolicy to zapraszam w sobotę.

Bea - Sob 27 Kwi, 2013

Miałam ochotę się dzisiaj pojawić, ale niespodziewanie uwaga....... sprzedałam mojego GS-a......... Trochę smutno, ale być może za tydzień (jak mi się uda) pojawie się nowym nabytkiem.Mam nadzieję, że mogę się zjawić innym motocylem ;) perLucjano, muszę zobaczyć to Twoje świecące cudo na żywo :)
dembis - Sob 27 Kwi, 2013

Z tego co wiem Lucek sprzedał już tego hebla :P
perLucjano - Nie 28 Kwi, 2013

dembis napisał/a:
Z tego co wiem Lucek sprzedał już tego hebla :P

To ty nie wiesz ze gs-a ma 2 heble :rotfl: przedni i tylni :pp .
A tak na poważnie to moja była gs-a będzie śmigać po Wawie, wzorowy stan motocykla plus komplet dokumentacji nie budzących zastrzeżeń sprawił ze poszedł od reki bez zbędnych negocjacji.
Teraz trwają poszukiwania maszyny w która warto będzie zainwestować ;)
Bea, ja tez niespodziewanie szybko i za cenę warta stanu geesy sprzedałem :zalamany: . Teraz możesz jedynie w moim temacie zerknąć jak się prezentowała.
Na razie będę podskakiwał puszką na kopcownie.

Bea - Nie 28 Kwi, 2013

perLucjano napisał/a:
Na razie będę podskakiwał puszką na kopcownie.

Ja długo nie wytrzymałam w "samotności" i w dniu dzisiejszym zostałam posiadaczką Fazera :)
Więc jeśli go poskromię to w sobotę się zjawię :)

dembis - Nie 28 Kwi, 2013

Bea napisał/a:
perLucjano napisał/a:
Na razie będę podskakiwał puszką na kopcownie.

Ja długo nie wytrzymałam w "samotności" i w dniu dzisiejszym zostałam posiadaczką Fazera :)
Więc jeśli go poskromię to w sobotę się zjawię :)

Nooo pogratulować :) Jak to mówią szybki szpil :)
Teraz to za Toba trzeba bedzie gonić :)

Bea - Nie 28 Kwi, 2013

dembis napisał/a:

Nooo pogratulować :) Jak to mówią szybki szpil :)
Teraz to za Toba trzeba bedzie gonić :)

No szpil był mega szybki ;)
Dembis jak wiesz, nie jezdzę zbyt szybko wiec spokojnie... na pewno mnie dogonisz... przynajmniej na pewno na swiatłach :) . A co do mojej Zuzanny to mam z nią "stały kontakt" :) Poszła w znajome ręce (Ruda Śląska), więc jeśli namówię nowego właściciela to też się zjawi na kopcu.

pawell12344 - Nie 28 Kwi, 2013

Bea napisał/a:
w dniu dzisiejszym zostałam posiadaczką Fazera :)

Pochwal się i wrzuć parę zdjęć ;)

lobuz - Wto 07 Maj, 2013

Cześć
Rozumiem że cotygodniowe to cotygodniowe.
Ale chciałem się upewnić czy 11 maja ktoś będzie na kopcu ? Od 2 tygodni jestem jak narazie szczęśliwym posiadaczem GS(mam nadzieje że tak zostanie) i chciałem obadać teren :D

kieran09 - Sro 08 Maj, 2013

lobuz wbijaj w czwartek na chudów a nie na jakieś tam kopce kreta... :P
Bea - Czw 09 Maj, 2013

kieran09 napisał/a:
lobuz wbijaj w czwartek na chudów a nie na jakieś tam kopce kreta... :P

No trzeba przyznać, że dzisiaj Chudów pękał w szwach,... ale niestety nikogo znajomego nie wypatrzyłam

perLucjano - Nie 12 Maj, 2013

kieran09 napisał/a:
lobuz wbijaj w czwartek na chudów a nie na jakieś tam kopce kreta... :P

Małe sprostowanie to KOPIEC WYZWOLENIA - najwyżej położony punkt granicy miasta a zarazem charakterystyczny obiekt przy którym jest b. duży parking i lądowisko helikopterów ze Szpitala Chirurgii Urazowej.

dembis - Nie 12 Maj, 2013

Bea napisał/a:
kieran09 napisał/a:
lobuz wbijaj w czwartek na chudów a nie na jakieś tam kopce kreta... :P

No trzeba przyznać, że dzisiaj Chudów pękał w szwach,... ale niestety nikogo znajomego nie wypatrzyłam

Co prawda nie rozumiem koncepcji spotkań czy to na Chudowie czy na Kopcu, ale od czasu do czasu na Chudowie sie pojawiam obejrzeć maszyny i pogadać ze znajomymi :)
Ale wychodze z założenia że lepiej jeździć niż siedziećna jakimś spocie :)
Beata za to patrz kogo ja upatrzyłem pomimo tego że mnie nie było https://plus.google.com/photos/113247278132954032019/albums/5876120448296585153/5876315800487664498

kieran09 - Pon 13 Maj, 2013

dembis napisał/a:
Co prawda nie rozumiem koncepcji spotkań czy to na Chudowie czy na Kopcu, ale od czasu do czasu na Chudowie sie pojawiam obejrzeć maszyny i pogadać ze znajomymi


właśnie odpowiedziałeś sobie sam co do koncepcji spotkan. :P

affectpct - Sob 18 Maj, 2013

ja dziś będe, pierwszy raz ;p ide tylko na szybkiego grila i umyć moplik. Lucek podjade po Ciebie
perLucjano - Sob 18 Maj, 2013

affectpct, dzięki za odwiedziny , na rondzie w Świerklancu widziałem mario na czerwonym GS i jeszcze ktoś z nim ale to umknęło mojej uwadze, wcześniej z relacji affectpct, -a zjeżdżali z kopca.
marios18 - Sob 18 Maj, 2013

Cześć wszystkim forumowiczom :)
perLucjano, zgadza się to ja byłem z kolegą na Fazerce :)
Nie wiem kogo minąłem zjeżdżając z kopca ale to była chyba zielona Suzi :)
A powiem szczerze że ostatnio mało osób pokazuje się na kopcu :(
Ostatnimi czasy bywając i czekając na kopcu coraz rzadziej spotykam motocyklistów, może jest teraz jakieś inne miejsce a może chyba ja żyje w innej sferze czasowej.
Dlatego dzisiaj wjechałem kółko zrobiłem i pojechałem na Orzesze bo umówiony byłem.

Bea - Nie 02 Cze, 2013

dembis napisał/a:

Beata za to patrz kogo ja upatrzyłem pomimo tego że mnie nie było

Nie zaglądałam dawno na forum a tu taka niespodzianka :) No muszę przyznać, że bardzo spostrzegawczy jesteś ;)

affectpct - Sob 10 Maj, 2014

Witam będzie ktoś jutro na kopcu? Chciałbym przymieżyć gmole do gsy, był bym wdzięczny za pomoc
Lex - Sob 10 Maj, 2014

Jak tylko żona pozwoli:-) to przybędę.
perLucjano - Sob 10 Maj, 2014

affectpct, Ekipa zgaduje sie na M1w czeladzi przy bp - info w innym temacie http://www.forum.gs500.pl/viewtopic.php?t=15017 - Katowickie Spoty.
Natomiast co do miejscowki Kopca to juz w sierpniu bedziemy mieli nową płyte wybrukowana i sporomiejsca na SPOTY - zamieszczam info http://piekaryslaskie.nas...97938,t,id.html

lobuz2525 - Sob 10 Maj, 2014

Po remoncie na Kopcu to myślę że ten zakaz wjazdu tam zostanie :( Ale czekam na efekty modernizacji :)
horbal - Sob 10 Maj, 2014

No zakaz może i zostanie na górnym placu ale na tym małym obok to raczej nie. Tak mi sie wydaje przynajmniej :zdegustowany:
Krzycho - Pon 08 Wrz, 2014

Jakieś coś w tym tygodniu? ;P
Semy - Wto 09 Wrz, 2014

lobuz2525 napisał/a:
Po remoncie na Kopcu to myślę że ten zakaz wjazdu tam zostanie :( Ale czekam na efekty modernizacji :)


byłem tam na kopcu i nie dostrzegłem zakazu wjazdu znaku. Są jedynie słupki aby auta nie wjeżdżały na plac, ale da się między nimi przejechać :)

Krzycho - Wto 09 Wrz, 2014

Fajnie fajnie, ale latać się chce, a pogoda nie sprzyja zbytnio :/ I nikt nie odpowiedział na moje pytanie :( :/ może jutro coś? :P
Semy - Wto 09 Wrz, 2014

co proponujesz.
jak pogoda dopisze to mogę pisać się na to :)

Krzycho - Wto 09 Wrz, 2014

http://www.accuweather.co...forecast/275781
http://www.twojapogoda.pl/polska/slaskie/katowice

jutro podobno ma nie padać :P

Tu był link do mapki :P

Nie zastanawiałem się :P jestem otwarty na propozycje ;)

Semy - Wto 09 Wrz, 2014

jak dla mnie pasi :)
Możemy się umówić gdzieś w bytomiu tylko nie wiem jak dobrze znasz miasto...

co do pogody to ja zawsze ufam ICM i tam mówią że mogą być chwilowe oberwania chmury
http://www.meteo.pl/um/ph...&cname=Katowice

No i która godzina?

Krzycho - Wto 09 Wrz, 2014

To może Shell na Rozbarku? ja teoretycznie do 15 jestem w robocie :P więc tak od ok 17 powinienem już być dostępny :P
Semy - Sro 10 Wrz, 2014

mi pasi, 17 na shellu :)
Krzycho - Sro 10 Wrz, 2014

Pędzę do roboty ;P mam nadzieję, że nic nie wyskoczy nagłego ;) napisz mi esesmana jakby co, nr w profilu ;P pozdro :D
Semy - Sro 10 Wrz, 2014

może ktoś jeszcze wpadnie? :)
Krzycho - Sro 10 Wrz, 2014

Nikt nie wpadł, ale objechane :P
Dzięki Semy, mogłeś mówić, że kajś tam będziesz odbijać :P
I pamiętaj masz dużo miejsca pod kanapą :hyhy:

Semy - Czw 11 Wrz, 2014

Krzycho napisał/a:
Dzięki Semy, mogłeś mówić, że kajś tam będziesz odbijać

okazało się w ostatniej chwili że dobre miejsce na odbicie będzie. No i jak by nie to to bym po drodze nie spotkał kolegę :)

A z tym miejscem to masz racje - słonia tam da radę wsadzić!

Krzycho - Pią 26 Wrz, 2014

Jakiś kopiec jutro jeśli dopisze aura? :P
Semy - Pią 26 Wrz, 2014

obawiam się że pogoda nie dopisze w sobotę http://www.meteo.pl/um/ph...&cname=Katowice

ale za to w niedziele - bardzo chętnie :)

Krzycho - Sob 27 Wrz, 2014

Teraz jest ładnie :P niedziela też może być :P
Semy - Sob 27 Wrz, 2014

teraz to umiewram na kaca więc niedzielka :D
Krzycho - Sob 27 Wrz, 2014

No to jutro coś :P Mam nadzieję, że ktoś jeszcze się pojawi ;)

[ Dodano: Nie 28 Wrz, 2014 ]
To co, o której? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group