.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Forum - problemy z dzialaniem i propozycje zmian - Nowy moderator :) | Małe info.

Grzechu16 - Pon 21 Kwi, 2008
Temat postu: Nowy moderator :) | Małe info.
Witam wszystkich :)
Sprawa numer 1:

Wydaje mi się że wcześniej takiego info nie było na forum także można by napisać:)
nad "bezpieczeństwem" naszego wspaniałego forum czuwają od dosyć dawna BREŻNIEW oraz YARCCOM. Dzisiaj do tego zacnego grona dołączył kolega LEON gdyż myślę, że ta ranga mu się należy ;) W miarę rozrastania się forum oczywiście będzie opcja przyjęcie jeszcze jakiegoś moda i wtedy będzie można zgłaszać kandydatury:) Chyba ze jeden z obecnych modów sprzeda motocykl i przestanie się z nami zadawać ^^

Sprawa numer 2:

Wprowadziłem tak wstępnie (jak moze juz zauwazyliscie) rangi dla użytkowników które automatycznie się pojawiają w miarę nabijania kolejnych postów. Jest to narazie na próbę i nie wiem czy tak zostanie. Nazwy są dosyć "wiejscie" bo zasięgnięte z innego forum ale liczę na wasze propozycje w tej sprawie.
Aktualnie mamy 9 rang i progi postów: 0, 10, 30, 60, 77, 101, 150, 202, 333. Jeśli macie jakieś swoje propozycję co do ich nazw to jesteśmy otwarci na propozycję. Chyba że z tego rezygnujemy? wypowiedzcie się. pozdrawiam !! ! :)

GSadmirer - Pon 21 Kwi, 2008

Leon gratuluje!! ( wiadomix wazelinka:D )

Moim zdaniem nazwy przy rangach to dobra rzecz. Ciekawiej to wyglada. Mam kilka pomyslow co do nazw: on i jego dlugi tlumik, krol poslizgow, zimne dlonie, wystawiacz reki, halasliwy sasiad, tankowacz zup

+ mozna by tak zrobic ze jak ktos przekroczy powiedzmy 500 postow to moze spersonalizowac swoj podpis sam

to chyba tyle :idea: s

Grzechu16 - Pon 21 Kwi, 2008

noo dzięki za fajne pomysły niektóre zdecydowanie lepsze od tego co jest:)
jeśli mieli byście też jakieś obrazeczki jeśli chodzi o stopień ranki (ten pomaranczowy pasek nad waszymi avatarami) to mozecie pisac.

z tą persolanizacją to kurcze możliwości mamy troszke ograniczone bo jestesmy na takim zwykławym forum :/

właśnie do głowy zaświtał mi pomysł żeby wprowadzić specjalną range KOBITKA czy jakaś taka nazwa wyróżniająca nieliczne ale mile widziane Panie na naszym forum :)

leon - Pon 21 Kwi, 2008

No co do mnie, to dziękuję adminowi za zaufanie! Nie mam zamiaru nic zmieniać, jedynie chciałbym wprowadzić kilka zasad:

1. Za użycie słowa "motor" - ban bez ostrzeżenia
2. Za dwa błędy w jednym poście - ban bez ostrzeżenia
3. Za krytykowanie moderatorów, a w szczególności mnie - ban bez ostrzeżenia

No to chyba tyle. Zainteresowani wiedzą dokładnie o co chodzi. Grzechu jak się daje komuś bana?

:D :D :D :D :D


A co do podpisów, to właśnie patrzę na inne fora i tam szczerze mówiąc też takie sobie te opisy mają. Kobitek bym jakoś szczególnie nie wyróżniał. Nie wiadomo czy same by chciały i czy to nie podchodzi pod dyskryminację, tylko zastanawiam się czy mężczyzn, czy kobiet :-)

Plaster - Pon 21 Kwi, 2008

leon prosimy nie wczuwaj sie w role wyluzuj 8) 8) MOTOR, CHAMULEC, NIE DOBRY LEON :twisted: :twisted: :twisted:
Witch - Pon 21 Kwi, 2008

Gratuluje Leon jesteś Zawodowiec :D a co do kobiet to moim skromnym zdaniem, powinno być że "dołączyła" do forum a nie "dołączył" :roll: bo jakoś tak głupio brzmi, i powinno być w informacji zawarte imię użytkownika, tak dla identyfikacji.... :wink: no to chyba na tyle, ale jak mówię to tylko moja osobista opinia :D
Grzechu16 - Pon 21 Kwi, 2008

Ciesze się że się zadomowiłeś w nowej roli ale właśnie zostałeś zdegradowany do rangi użytkownika i dostajesz jako pierwszy w historii forum bana za wywyższanie się i cfaniakowanie. ktoś może by chciał być nowym moderatorem?
taki żartobliwy ten post przepraszam:)

całkiem na poważnie to jeśli nie chcecie rangi kobieeeta to nie ma problemu:) czekam na jakieś inne pomysły co do tych nazw. Chyba ze nie chcecie tego to napiszcie i po temacie:)

Yarccom - Pon 21 Kwi, 2008

leon gratki 8)


Witchnie ma takiej mozliwości

zreszta po niektórych nickach tez nie wiadomo od razy jaka to płec no i jestesmy na darmowym forum z wieloma ograniczeniami

Prezes767 - Pon 21 Kwi, 2008

Gratki leon

Strzeżcie się "motorzyści" :lol:

Grzechu16 - Pon 21 Kwi, 2008

Prezes767 napisał/a:
Gratki leon

Strzeżcie się "motorzyści" :lol:

ja jestem motocyklistą i też trzęsę spodniami :D

leon - Pon 21 Kwi, 2008

Oj, już dawno się tak nie uśmiałem, a sumie to nie temat z działu humor. Rozwaliliście mnie!!!

A z opisami, to ja jestem za tylko żeby były jakieś ciekawsze i więcej mówiące o użytkowniku (ilości jego postów). Jak zwykle nie mam czasu na szukanie podpisów na wszystkich forach motoryzacyjnych, a na tych które już przeglądnąłem też nie ma nic ciekawego. Ale tak z głowy: nowicjusz, czytacz, wąchacz spalin, czyściciel szprych, prawie GSiarz.... Niech każdy wrzuci jakieś pomysły, a potem wyzbiera się te najlepsze propozycje.

Cezarek - Wto 22 Kwi, 2008

No co się uśmiałem to moje :D :D Leon jesteś gość ;) dla wszystkich bany, a może banany :D
Spoko.... bardziej dział humor :P


TAk na poważnie to mnie się bardzo podoba mój podpis i jeśli mogę prosić to niech się nie zmienia jak przekrocze ilość postów ;) "dawca orgazmów" rozbawił moją panią konkretnie :D i mnie też się podoba :D


PS. Chce ban..a :D Lubie motory, strarznie sa fajniotkie. Koham jeździć na moturze i czodź wiadr we wlosah :D :D:D:D

Sorki nie mogłem się pofstrzymać :D

Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

Cezarek na Twoją specjalną prośbę masz stałą rangę DAWCA ORGAZMÓW hehe :)

co do Twojego posta to musze powiedziec że masz bana za ortografię :D i motóry :D ale taką dyskusje bedziemy kontynuować w dziale humor więc koniec:) mówimy o konkretach:)

Majic - Wto 22 Kwi, 2008

Czy zamiast tekstów ( chodzi mi o rangi ) można wrzucić obrazki ? Np prędkościomierz... im więcej postów tym więcej km/h
jankees - Wto 22 Kwi, 2008

Wszystko super ,pięknie tylko czy da rade zrobic oś z tymi wyskakującymi reklamami?? bo mnie to wery wkur..a.
Bociek - Wto 22 Kwi, 2008

Pomysł z prędkościomierzem bardzo mi się spodobał. Będzie taki klimatyczny ;) Tylko czy jak się wstawi coś takiego czy będzie miejsce na avatar i czy ogólnie lewa kolumna nie będzie zbyt długa?
Co do reklam to wiedząc z doświadczenia ciężko się cholerstwa pozbyć... Po skasowaniu reklam najczęściej płaci się więcej za serwer i ogólnie opłaty wychodzą wyższe.

Gratz Leon ;)

sleepy - Wto 22 Kwi, 2008

jankees napisał/a:
Wszystko super ,pięknie tylko czy da rade zrobic oś z tymi wyskakującymi reklamami?? bo mnie to wery wkur..a.


tu jest link do wtyczki dla firefoxa:
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865

instalujesz jak wyskakuje ci reklama klikasz zablokuj. i najlepiej skracasz adres z :
http://dc.sabela.pl/files...etpe/db_450.swf ...
na:
http://dc.sabela.pl/

wtedy z tego adresu nie wlaczaja sie reklamy. na kazdej stronce tak robisz. po pewnym czasie masz baze filtrow i prawie 0 reklam dla wiekszosci stron ktore odwiedzasz

Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

K*rwa zdenerwowalem sie troszke.. chcialem wykupic zeby nam sie reklamy nie wyswietlały a te gnoje zrobiły taki myk że KAZDY musi sobie wykupic za zlotowke na 30 dni brak reklam na forum... co za badziew :/ ;/ :/

co do tych predkosci tez myslalem nad tym... tylko kurde... jakie to obrazeczki znalezc? takie nie za duze a czytelne?

kikon18 - Wto 22 Kwi, 2008

1zł za 30 dni to jeszcze nie tak dużo 12 zł za rok... ale za same reklamy... mozna sobie poradzić tak jak sleepy, instalujac wtyczki.

Leonowi oczywiście gratulujemy awansu :)

Z tym zegraem dobra myśl, jak by sie takiego mniejszego nie znalazło to najwyżej mozna by dac po prawej stornie ale bardziej po lewej bo miejsce obok jeszcze jest:) i tak jak tam ktoś wcześniej napisał żeby imię dodać to też nie jest zły pomysł :)

Yarccom - Wto 22 Kwi, 2008

moze na pocztek nie należy sie martwić jak to bedzie wyglądać tylko czy jest mozliwośc wstawienia tam obrazków ;)
Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

tak jest mozliwe bo ten pasek pod rangą to jest obrazek wlasnie... pytanie tylko jak to bedzie wygladalo... zrobie dzisiaj probe jak jakis obrazek sie znajdzie :)
leon - Wto 22 Kwi, 2008

Co do reklam, to się przyzwyczaiłem. W kur... się tylko jak nie trafię w krzyżyk i mi się reklama w osobnej karcie otwiera. To ze złotówką za zablokowanie reklam, to już kiedyś znalazłem, ale jednak złotówki za coś takiego nie dam. Tak dla zasady!

A jeśli chodzi o obrazek nad avatarem, to na moim regionalnym forum tak to wygląda.



Niby wszystko ładnie, ale ze względu nawet nie tyle na obrazek, co na ilość danych o użytkowniku, każdy post nawet składający się z jednego słowa zajmuje sporo miejsca.

U nas wyglądało by to mniej więcej tak:



Tylko nie wiem skąd takie przykładowe kaski się bierze.

smoku - Wto 22 Kwi, 2008

firefox+adblock plus z polskimi filtrami+no-script=0 reklam i bezpieczne surfowanie
Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

Leon a na jakim serwisie to forum jest postawione? takie kaski dało by się skołować tylko ile by się ich tam zmieściło ? ;>

czy zna sie ktos na forach i mogl by powiedziec czy dalo by sie nasze forum w CALOSCI przeniesc na inny serwis platny ale z wieksza iloscia opcji ?? ??

Yarccom - Wto 22 Kwi, 2008

http://pomoc.phorum.pl/

tu sa wszystkie odpowiedzi
moze ktos ma czas i zapozna z tym

leon - Wto 22 Kwi, 2008

Zaraz tam zerknę, może coś znajdę.

Grzechu co do spraw technicznych i serwisu na którym umieszczone jest forum to znalazłem coś takiego:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

http://www.phpbb.com/
http://www.przemo.org/phpBB2/

O to chodziło?

Aha, kasków mieści się sześć :-)

Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

Panowie i Panie znalazlem alternatywę ale musimy to poddać głosowaniu i musicie wyrazic swoje opinie !
Mam kolegę który bardzo dobrze zna sie na sprawach zwiazanych z internetem itp, mozliwe ze udalo by nam sie przesmerfować forum na platny serwer z dużą iloscia bajerow opcji itp z zachowaniem uzytkownikow tematow postow poprostu tak jak jest. Tylko zmienil by nam sie adres i tyle...

Jestescie za przeniesieniem czy zostajemy tu gdzie jestesmy i jest dobrze?

smoku - Wto 22 Kwi, 2008

ja bym zmienil bo to forum teraz dziala raz lepiej raz gorzej
Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

ja szczerze musze powiedziec ze troche boje sie tej przeprowadzki nie chcialbym zeby forum sie rozpadlo:(
jankees - Wto 22 Kwi, 2008

a co z naszywkami??? były by juz nie aktualne a mam naszyta na kurtce.
Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

fakt o tym wogóle nie pomyślałem... czyli chyba jednak skupiamy się na tych kaskach czy jak tam chcecie obrazeczkach :)
pootietang - Wto 22 Kwi, 2008

jak już kaski rozdajecie to ja chcę jakiś konkretnego szczękowca z blendą przeciwsłoneczną :)
Yarccom - Wto 22 Kwi, 2008

leon to nie jest forum by Przemo !!

co do naszywek
hmm to do końca życie bedziemy siedzieć na tym serwerze bo kilka naszywek było zrobionych
dlatego tez swego czasu cisnąłem na wykupienie domeny co by takiego problemu jak teraz Nie było chetnych ...

pootietang - Wto 22 Kwi, 2008

Grzechu16 napisał/a:
właśnie do głowy zaświtał mi pomysł żeby wprowadzić specjalną range KOBITKA czy jakaś taka nazwa wyróżniająca nieliczne ale mile widziane Panie na naszym forum :)


myślę że wystarczyło by żeby imiona/ksywy były w kolorze różowym i nie ma to nic wspólnego z "sylwusią" z działu "humor" 8)

Keso_turbo - Wto 22 Kwi, 2008

jankees napisał/a:
a co z naszywkami??? były by juz nie aktualne a mam naszyta na kurtce.


WŁASNIE JA TEŻ :P

Nie a tak serio to myśle że nie ma sensu przenosić forum na płatny serwer żeby dodać pare niepotrzebnych bajerów z tymi kaskami i coś w tym stylu czy żeby rozróżnić "dołaczył" od "dołączyła" fakt że czasem forum działa nie tak jak powinno ale ostatnio jest w porządku.

Wiem że forum się ciągle rozrasta i przeniesienie go jest sprawą oczywistą ale moim zdaniem jest na to jeszcze za wcześnie osób jest jednak jeszcze za mało a nie wiadomo jak to będzie po przenosinach no i jak grzechu boje się zeby forum się nie rozpadło kiedy je przeniesiemy :?

Yarccom - Wto 22 Kwi, 2008

Keso_turbo nie chcesz sie przenieść bo masz naszywkę Mam takie wrazenie

łatwiej sie przeniesc 300 osobom niż 1000 zreszta od razu wykruszyłyby sie martwe dusze Jezeli ktoś to bedzie poinformowany 2-3 mailami i sie tym nie zainteresuje znaczy że nie chce sie wiecej logowac
łatwiej przełknąc stracenie 14000 postów z czego 2500 to powitalnia niz poźniej 100 000

to nie sa tylko bajwerki
nawet nie wiesz jakie są mozliwości na pełnym forum np własie by Przemo ...
kazdy daje pomysły i potrzeby których na TYM forum nie da rady zrobić

ale jak juz pisałem ja sie nie napinam i juz sie tego nie podejmuję ...

Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

Yarccom do jest sprawa do obgadania i nie "obrażaj" się bo pomoc kogoś kto się na tym zna była by bardzo cenna przy ewentualnym przenoszeniu forum.
Yarccom - Wto 22 Kwi, 2008

do obrażenie mi daleko juz nie dziecko ze mnie :D

jak poszukasz po forum to juz mnie różnie nazywano ...

leon - Wto 22 Kwi, 2008

Się temat strasznie rozbudował.

Yarccom napisał/a:
...łatwiej sie przeniesc 300 osobom niż 1000 ...


Zgadza się! I tak myślę, że teraz jest dobry okres na przenosiny, bo nawet jeśli część osób się wykruszy, to sezon się zbliża i dołączą do nas nowe. Ale najlepiej by było właśnie z użytkownikami się przeprowadzić.

Yarccom napisał/a:
leon to nie jest forum by Przemo !!


Nie wiem, kiepsko się w tym temacie czuję! Te dwa linki które podałem były na dole strony w tym tekście, który zacytowałem. Tu jest pełny adres forum, może to coś pomoże: http://www.grupa-poludnie.info/


Yarccom napisał/a:
http://pomoc.phorum.pl/
tu sa wszystkie odpowiedzi
moze ktos ma czas i zapozna z tym


Poczytałem sobie trochę i poczułem się malutki. Wyczaiłem tylko tyle, że są różne wersje phpbb cokolwiek to by było, i że są ważne przy przenosinach. Są też konwertery tych phpbb, które umożliwiają przeniesienie, ale phorum.pl ich nie udostępnia. Dodatkowo phorum.pl informuje, że

„...aby uruchomić forum działające na phorum.pl na własnym serwerze, wystarczy wykorzystać kopię zapasową bazy danych z phorum.pl, którą można pobrać przez panel administracyjny...”

..tyle że w latach 2006 i 2007 nie można było pobrać tej kopii zapasowej bo phorum.pl zablokowało tę opcję tłumacząc się, że sami robią kopię, więc po co ktoś ma sobie zajmować czas i robić to samemu. I w ogóle jakoś pokrętnie to tłumaczyli. W jednym temacie tak, w innym inaczej. Jeśli chodzi o rok 2008, to na pytanie użytkownika „czy jest możliwość przeniesienia się z phorum.pl gdzie indziej” phorum.pl odpowiedziało że nie robią w takim przypadku żadnych problemów i na tym temat się zakończył.

W ogóle to po tym co sobie poczytałem odnoszę wrażenie że phorum.pl kombinuje jak TP S.A. Niby cały czas starają się pomóc w takich niewygodnych kwestiach, a tak naprawdę robią wszystko co można żeby tylko przeszkodzić.

Osobiście byłbym jak najbardziej za przenosinami, tylko takimi naprawdę dobrze przeprowadzonymi. Kilka lat temu byłem świadkiem przenosin jednego forum na płatny serwer i po przenosinach szlak trafił forum. Szczegółów już naprawdę nie pamiętam, ale posty zostały tak profesjonalnie przeniesione, że nie można było używać w stosunku do nich wyszukiwarki, ani ich edytować. Coś w stylu jakbyśmy do worda wkleili zdjęcie tekstu. Niby jest word, niby jest w nim otwarty tekst, ale nic nie możemy z nim zrobić. Wiadomo, że funkcja znajdź posty użytkownika i wiele innych też nie działały.

Grzechu16 - Wto 22 Kwi, 2008

jesli przenosiny to tylko kompletne uzytkownicy + posty + tematy itd... jesli cos nie wyjdzie rezygnujemy bo to ma byc kontynuacja a nie od nowa stawianie forum. w sumie te naszywki beda dalej funkcjonowaly bo po wpisaniu gs500.phorum.pl bedzie wyswietlal sie napis ze forum przeniesione na adres bla bla bla. wydaje mi sie ze zrobimy tak, że wykupie serwer przeniesiemy forum z kolegą i zobaczymy jak to wyjdzie, jesli bedzie wszystko ok to podaje nowy adres i forum kreci sie dalej.
ps. mam juz kopie forum da sie ja sciagnac przez panel adm. tak jak Leon pisal

pootietang - Wto 22 Kwi, 2008

no może od nowa to byśmy nie zaczynali bo już mamy pewien bagaż doświadczeń i łatwiej by było ale fajnie sobie czasem poczytać i odświeżyć stare wątki więc jeśli przenosiny to jestem za ale całości jak napisał Grzechu :)
jankees - Wto 22 Kwi, 2008

no to ja jestem tez za ,oczywiscie jak przeniesie sie wszystko.
Plaster - Wto 22 Kwi, 2008

JESTEM ZA A NAWET PRZECIW :D :D
kikon18 - Wto 22 Kwi, 2008

ja myślę że sa plusy dodatnie i plusy ujemne tych przenosin :D
a Tak serio to też jestem za przeniesieniem się ale fajnie by było gdyby posty sie zachowały, jest już tyle wartościowych postów i wypowiedzi że szkoda by było :) No to Grzechu działaj :) czekamy na info

Plaster - Wto 22 Kwi, 2008

dokladnie jak mamy sie przeniesc i stracic cokolwiek to lepiej zostac tutaj.
Keso_turbo - Wto 22 Kwi, 2008

Yarccom napisał/a:
Keso_turbo nie chcesz sie przenieść bo masz naszywkę Mam takie wrazenie...



Yarccom z naszywką to był żart nie naszyłem jej jeszcze z resztą to nie ma dla mnie żadnego znaczenia po prostu nie chciałbym żeby to forum sie rozleciało po przeniesieniu ale mimo to dzięki za wnikliwą psychoanalizę i ukzanie moich perfidnie ukrytych nieczystych intencji :p

Prezes767 - Sro 23 Kwi, 2008

Ja również jestem za przeprowadzką na lepszy serwer. Bardzo dużo info jest na tym forum, więc szkoda by było stracić te wszystkie wątki. Natomiast z drugiej strony patrząc, wiele tematów jest podejmowanych przez osoby na prawdę zaangażowane. Z tego płynie taki wniosek, że nie ma nic, czego przy wspólnym wysiłku nie można by odbudować. Pozdrawiam
leatz - Sro 23 Kwi, 2008

Napewno sie da przeniesc. Moje miejscowe forum ostatnio mialo przenosiny i wszystko jest ok. My dzialamy juz od dwoch lat na platnym serwerze. Zero reklam itp. Jest jeden problem co roku po pare zlotych trzeba sie zlozyc. nie sa to jakies wielkie pieniadze 20-30 zl. Na tamtym forum jest aktywnych ok 50 uzytkownikow. Jak bylibysmy zinteresowni to moge popytac kolesia co sie tym zajmuje co i jak.
Co do nazwy mozna zrobic gs500phorum.pl.
PS. Proponuje wydzielic temat:)(ach te moje zapedy moderatorskie :wink: )

GSadmirer - Sro 23 Kwi, 2008

Jestem ZA... przenosinami :)

@grzechu tylko badz ostrozny z tymi przenosinami i wiesz all righs reserved :!: Do naszych txt, fot i etc. Zeby jakies bubki(z macierzystej strony) po naszym przenosinach nie weszly na to i zaczely zarzadzac po swojemu.. Chocby dla celow reklamowych dlatego ze stoimy wysoko w rankingu phpbb

ale konsipra nie (ta moja glowa) :lol:

nie, po prostu widzialem juz kiedys cos takiego na serwerze o innej tematyce i przez ta ze sie nie zabezpieczyli, nic im nie mogli udowodnic :x

Yarccom - Sro 23 Kwi, 2008

tzn tak
1) mozna spróbować przenosin jak sie nie uda stare przeciez dalej działa Jak wyjdzie zrestoruje sie najnowszy backup i w ciągu nocy przeniesie o ile testy wypadną poprawnie

2) jezeli forum na tych serwerach jest nieużywane jest kasowane ale i na to mozna znależć sposób Pozamykać tematy bez możliwości pisania a zostawić tylko jeden temat w którym bedzie sie pisac Jak w przeglądarkach nowy adres bedzie juz wysoko to zamknie sie całkowicie

takie moje propozycje
BTW Grzechu ja te backupy robiłem co jakiś czas i zawsze kopie trzymałem na swoim kompie mimo zapewnień że automatem robia sie co noc ;)

Cezarek - Sro 23 Kwi, 2008

No mam nadzieje ze jak sie przeniesiecie to jakims sposobem dostane nowy adres i jak wyjde z woja znow bede mogl sie udzielac ;)
Grzechu16 - Sro 23 Kwi, 2008

yhy Yarccom ja mam wlasnie w planie wykupic serwer sprobujemy to przeniesc wszystko i zobaczymy czy sie uda... jak nie to te kilka złotych w plecy przebolejemy no. a jak by sie udalo wszystko ładnie to sie przeniesiemy w calosci i tu zostawimy tylko informacje ze forum przeniesione. tez wlasnie kopie forum mam na dysku wczoraj zrobilem wiec jak by coś to jestesmy zabezpieczeni.
pomyslimy nad serwem mysle ze jutro jakies konkretne kroki podejmiemy w tym kierunku.

leon - Sro 23 Kwi, 2008

A jak wygląda sprawa czasu przenosin i czasu wykonania kopii zapasowej? Bo jakby nie było co dzień przybywa postów, tematów i użytkowników.
Yarccom - Sro 23 Kwi, 2008

na poczatek weź serwer miesiąc
z reguły masz nawet 14 dni testów po zamówieniu także nic nie treacisz
szukaj taki z obsługa PHP i mySQL

leon
backup mały
mozesz na próbę sobie sciągnąc z panelu administracyjnego ;)

hubertgontarz - Sob 03 Maj, 2008

Jestem za przenosinami i dobrowolną opłatą w wysokości dobrowolnej (nawet 5 zł).
Forum się rozrasta a wg mnie ważne jest żeby wszystko działało tak jak ma działać.
Powiedzmy sobie szczerze wzrost forum jest ograniczony dlatego że forum jest typowo jedno tematyczne (GS500). Nie jest to forum na którym można poruszyć temat GPZ500, GS-a, R1 itd.

Na nowym (tzn. przeniesionym) forum jestem za uruchomieniem kilku nowych działów. Tak aby przyciągnąć nowych użytkowników.
Przykładowy inny dział: inne 500
Dodatkowo jestem za uruchomieniem mapki forumistów GS-iarzy.

I zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora.

karwyg - Czw 05 Sie, 2010

Mam pytanie do moderatora forum, chodzi mi o wyjaśnienie zasady wysyłania wiadomości prywatnych. Jak to działa, że jak klikam wyślij wiadomość to ona się nie wysyła tylko zostaje w "folderze" Do Wysłania. Czy to jakiś mechanizm czasowy powoduje wysyłanie wiadomości o określonej porze?!
Yarccom - Czw 05 Sie, 2010

dopóki ktoś jej nie odbierze bedzie w folderze do wysłania
karwyg - Czw 05 Sie, 2010

Dzięki za mega szybką odpowiedz :) :zdziwko:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group