.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

wielkopolskie (P) - kogo widziałam/em ??

garfield - Pią 29 Cze, 2012
Temat postu: kogo widziałam/em ??
Która to z Poznanianek jeździ na niebieskiej Fce, w kasku chyba Suomy (czarny z kolorowymi malunkami, sorki, ale nie miałam okularów :) ), raczej blond włosy spięte w warkocz ??
Machu - Pią 29 Cze, 2012
Temat postu: Re: kogo widziałam ??
garfield napisał/a:
Która to z Poznanianek jeździ na niebieskiej Fce, w kasku chyba Suomy (czarny z kolorowymi malunkami, sorki, ale nie miałam okularów :) ), raczej blond włosy spięte w warkocz ??


F-ka i warkocz toż to rosche :) Tylko ona miała HJC a nie SUOMY.

tholin85 - Pią 29 Cze, 2012

a dziś na rodzie w Stęszewie ok 22 z plecaczkiem?
Bzdryk - Sob 30 Cze, 2012

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :)
garfield - Sob 30 Cze, 2012
Temat postu: Re: kogo widziałam ??
Machu napisał/a:
garfield napisał/a:
Która to z Poznanianek jeździ na niebieskiej Fce, w kasku chyba Suomy (czarny z kolorowymi malunkami, sorki, ale nie miałam okularów :) ), raczej blond włosy spięte w warkocz ??


F-ka i warkocz toż to rosche :) Tylko ona miała HJC a nie SUOMY.



Machu Marzena nie ma już Fki !! !

yaszczi - Pon 02 Lip, 2012

Marzena ma SV'ke, tradycyjnie widuję ją codziennie pod blokiem idąc po moto na parking :P
danny - Wto 10 Lip, 2012

Kto byl dzis na kontenerach po 21. Niebieska Fka, 06 lub 07. Rejestracja: PZ 8...
andy963 - Czw 12 Lip, 2012

O ile się nie mylę to widziałem dzisiaj koło godz. 14, użytkownika Calanthe na cieszkowskiego w swaju koło chaty polskiej xD
Calanthe - Pią 13 Lip, 2012

andy963 napisał/a:
O ile się nie mylę to widziałem dzisiaj koło godz. 14, użytkownika Calanthe na cieszkowskiego w swaju koło chaty polskiej xD

To pewnie masz racje,wszyscy mnie widza, a ja jakos nikogo nie widzę :kwasny:

EXUS_94 - Pią 13 Lip, 2012

Trudno żeby z takim moto Cię nikt nie widział :rotfl:
yaszczi - Sob 14 Lip, 2012

Calanthe napisał/a:
wszyscy mnie widza


w Kórniku o 12:30 to byłeś Ty czy akurat podobny Dzior z czerwoną kierą ?

Calanthe - Sob 14 Lip, 2012

yaszczi napisał/a:
Calanthe napisał/a:
wszyscy mnie widza


w Kórniku o 12:30 to byłeś Ty czy akurat podobny Dzior z czerwoną kierą ?

Tak to byłem ja z jeszcze jednym kolega na bandziorze.Niebawem filmik z tego wypadu w odpowiednim dziale :P

garfield - Sob 14 Lip, 2012

Calanthe napisał/a:
yaszczi napisał/a:
Calanthe napisał/a:
wszyscy mnie widza


w Kórniku o 12:30 to byłeś Ty czy akurat podobny Dzior z czerwoną kierą ?

Tak to byłem ja z jeszcze jednym kolega na bandziorze.Niebawem filmik z tego wypadu w odpowiednim dziale :P


Nieźle, nieźle jeszcze trochę a wszyscy z Poznania i okolic gdzieś Cię zobaczą :rotfl:

yaszczi - Nie 22 Lip, 2012

kolega Calanthe widziany dziś w Kórniku ok. 12:30 przy knajpach koło zamku z większą ekipą motórzystów ;) byłem puszką, chciałem zagadać, ale spieszyłem się na statek :P
Calanthe - Nie 22 Lip, 2012

yaszczi napisał/a:
kolega Calanthe widziany dziś w Kórniku ok. 12:30 przy knajpach koło zamku z większą ekipą motórzystów ;) byłem puszką, chciałem zagadać, ale spieszyłem się na statek :P

..rozumiem,ze na statek słuzbowo :D ?

garfield - Nie 22 Lip, 2012

yaszczi napisał/a:
kolega Calanthe widziany dziś w Kórniku ok. 12:30 przy knajpach koło zamku z większą ekipą motórzystów ;) byłem puszką, chciałem zagadać, ale spieszyłem się na statek :P


Ponoć łazienkę remontować miałeś. A tu wychodzi, że w Kórniku się "rozbijałeś" :hyhy:

danny - Nie 22 Lip, 2012

Gdzie tam są knajpy jakies? Byłem dzis w Kórniku na 2oo ale jakos po 14 :D

Ok, skoro juz tu pisze: Dzis po 19, na Solnej: czarny gs 500 e, o rejestracji PZ 52xx (czy jakos tak :D )

Machu - Pon 23 Lip, 2012

Skrzyżowanie św. Wawrzyńca i Niestachowskiej czarny Five Stars, kask Airoh, dziewczyna niebieski plecak godz 7:10 ?
yaszczi - Pon 23 Lip, 2012

Calanthe napisał/a:
..rozumiem,ze na statek słuzbowo :D ?

rejs wycieczkowy :P często jestem w Kórniku i w końcu się przepłynąłem

Garfield napisał/a:
Ponoć łazienkę remontować miałeś. A tu wychodzi, że w Kórniku się "rozbijałeś" :hyhy:

mała odskocznia od prac domowych, najważniejsze, że remont zakończony sukcesem :D

Danny napisał/a:
Gdzie tam są knajpy jakies? Byłem dzis w Kórniku na 2oo ale jakos po 14 :D

Ostatnio byliśmy w punkcie B, a ja zawsze wbijam do punktu A
https://maps.google.pl/maps?saddr=Zamkowa&daddr=Nieznana+droga&hl=pl&ll=52.248876,17.088375&spn=0.019995,0.066047&sll=52.253303,17.080028&sspn=0.009996,0.033023&geocode=FR4lHQMd3cMEAQ%3BFZpEHQMdcJkEAQ&t=h&mra=dme&mrsp=1&sz=16&z=15
Kórnik popularnym miejscem schadzek widzę :)


rosche pozdrowienia, kiwałem Tobie po 8.00 na Dziadoszańskiej jak odstawiałem jednoślad do serwisu Rapid'a, skupiona jechałeś na swojej pięknej SV'ce i nie widziałaś :hyhy:

danny - Pon 23 Lip, 2012

Ah, dzieki! :D

Ja w niedziele zebrałem sie zeby zwiedzic wreszcie ten zamek w Kórniku, ale tam dalej nie jechalem.

Calanthe - Pon 23 Lip, 2012

Nastepnym razem musze wbić do tej tawerny pod żaglami, bo jeszcze nigdy tam nie byłem :zdegustowany:
Krykki - Pon 30 Lip, 2012

Do kogo należy czerwony GS z przyklejoną łapką heyah na baku? Widziałem go dzisiaj na parkingu Telekomunikacji Polskiej na os. Przyjaźni. Lśnił w słońcu tak bardzo, że aż wstyd było stanąć obok moim brudasem :)
Toretto - Pon 30 Lip, 2012

Albo moze z kim sobie dzisiaj kiwalem na bukowskiej? (niebiesko bialy ef) I kogo wymijalem na alejach solidarnosci (czerwony 'e') zaraz za puszka ktora przeleciala mi na zoltym swietle przed nosem ;p .
andy963 - Wto 14 Sie, 2012

Widziałem Calanthe w Sarbinowie, kiwałem Ci siema :D
Calanthe - Wto 14 Sie, 2012

andy963 napisał/a:
Widziałem Calanthe w Sarbinowie, kiwałem Ci siema :D

Tak się zastanawialem własnie kto to? Pozdro ;)

[ Dodano: Wto 14 Sie, 2012 ]
Własnie mi się przypomnialo,ze dzisiaj w Swarzedzu na os Dabrowszczakow widzialem zaparkowanego czerwonego z bialymi wstawkami gs,a w godzinach wieczornych mijal mnie wlasciciel jadac z gitara na plecach, ktos z forum ?

danny - Sro 15 Sie, 2012

Czarny E przed liftem, Po 39xx (czy jakos tak). kolo 0:00 widziany na Małych Garbarach (zaparkowany kolo HaH)
garfield - Sob 18 Sie, 2012

Danny czy ok. 20.00 mogłam Cię widzieć z Plecaczkiem przy PKS na ul. Wierzbięcice ??
danny - Nie 19 Sie, 2012

Niet, to nie bylem akurat ja. Nie wiedzialem ze jest w PO jakis inny zolto-czarny F :)
Machu - Nie 19 Sie, 2012

danny napisał/a:
Niet, to nie bylem akurat ja. Nie wiedzialem ze jest w PO jakis inny zolto-czarny F :)


A jest w PO miejsce dla dwóch żółto-czarnych F-ek?

danny - Nie 19 Sie, 2012

Machu napisał/a:
danny napisał/a:
Niet, to nie bylem akurat ja. Nie wiedzialem ze jest w PO jakis inny zolto-czarny F :)


A jest w PO miejsce dla dwóch żółto-czarnych F-ek?

Zdecydowanie nie :)

yaszczi - Nie 19 Sie, 2012

dzisiaj ok. 21 na Baraniaka (Poznań, okolice Malty) ktoś prowadził ciemną GS'ke ze srebrna ramą w stronę stacji Shell. Czyżby benzyna się skończyła czy awaria? ktoś z forum?
Calanthe - Sro 22 Sie, 2012

Ja często widzę tego sprzeta u mnie na osiedlu.ktoś z forum ?


Machu - Sro 29 Sie, 2012

Fioletowo różowy GS na Wojska Polskiego po 15:00, kiwałem z ulicy (w czerwonej koszulce) :) Już któryś raz widzę jak tamtędy śmigasz .
Piotras_5 - Sro 29 Sie, 2012

Sorry, zawsze jeżdżę tak szybko, że nie zdołam Ci odmachać...
Toretto - Sro 29 Sie, 2012

Heh Machu zalozyl czerwona koszulke (bog jeden wie co jeszcze mial na sobie czerwonego :P ) i teraz sie dziwi ze nikt mu odkiwac nie chce;p
EXUS_94 - Pon 03 Wrz, 2012

Dziiaj, 3 września, około 11 może 12 na odcinku między przejazdem kolejowym na Sołaczu (obok cmentarza) a strzeszynem, taki czarno szary czy coś
danny - Pon 03 Wrz, 2012

EXUS_94 napisał/a:
czarno szary czy coś
Amelininiowy!
Toretto - Pon 03 Wrz, 2012

Taa :P to je ameliniowe :P u mnie ostatnio na kwiatowym jakis czarno srebrny ef stal xD
EXUS_94 - Pon 03 Wrz, 2012

danny napisał/a:
EXUS_94 napisał/a:
czarno szary czy coś
Amelininiowy!


MY BAD MEA CULPA etc etc :wstyd:

obiecuję poprawę :hyhy:

Machu - Pon 03 Wrz, 2012

Dzisiaj kto stał za mną i kawałek jechał od Wojska Polskiego do Kiekrza? Żółty GS chyba poliftowy golas, niebiesko-biały kask?
danny - Pon 03 Wrz, 2012

Wracajac z pracy widzialem na Szamarzewskiego/Wawrzyniaka czarnego golasa, dosc mocno przerobionego. Cały malowany, dziwna, dosc ciekawa lampa i zegary..
tholin85 - Pią 14 Wrz, 2012

W o klocach kościana śmiga czerwony fazer. Zna może ktoś
danny - Pią 14 Wrz, 2012

Zapytaj na forum Fazera :P

Ja za to dzis widzialem:
EXUS_94 napisał/a:
Dziiaj, 3 września, około 11 może 12 na odcinku między przejazdem kolejowym na Sołaczu (obok cmentarza) a strzeszynem, taki czarno szary czy coś

Dziewczyna w bialym kasku i bialo czarnej kurtce, Czarno szara Fka, PZ 53xx

maxi - Wto 25 Wrz, 2012

jakaś amazonka jechała dziś po 16 od Malty w strone Ronda Rataje i spotkaliśmy się 2 razy na światłach, czerwony GS500E. Ktoś z forum?
EXUS_94 - Sro 03 Paź, 2012

Dzisiaj, około 14 20, na Szamotulskiej na wysokości Technikum Geodezyjno-Drogowego (do którego uczęszczam), na przeciwko, czerwone Suzuki RF 600, kojarzy mi sie z RF sezrga
sezrg - Czw 04 Paź, 2012

Jaka szamotulska? W poznaniu?
danny - Czw 04 Paź, 2012

Tak tak, zapewne chodzi mi o szamotulska w poznaniu.

Teoretycznie powinnismy czesto na siebie wpadac Exus, gdyz ja mieszkam ulice dalej ;)

EXUS_94 - Czw 04 Paź, 2012

no tak tak, w Poznaniu, na bukowskiej czy marcelińskiej danny czy wgl w drugą strone do palotynów ?
sezrg - Czw 04 Paź, 2012

nie nie.to nie ja
jaggred - Nie 07 Paź, 2012

a ja czesto widuje GSke w poznaniu, zaparkowaną na tym parkingu:

link do streetView

czesto po pracy jak ide do kawiarni z laskami :P

ktoś stąd?

danny - Nie 07 Paź, 2012

GS'a tam? Ja stawalem przez rowno rok na Taczaka troche dalej i zadnego gsa tam nie widzialem :P
jaggred - Pon 08 Paź, 2012

codziennie tamtedy nie przechodze, ale kilka razy w miesiacu idac tamtedy, prawie zawsze widze stojacego GSa
danny - Pon 08 Paź, 2012

Nic, przejade sie tam dzis, zobacyzmy :P
danny - Sob 10 Lis, 2012

Kogo dzis spotkalem na alejach niepodleglosci? :D
yaszczi - Sob 10 Lis, 2012

pierdu pierdu ? :D dwa razy tam dzisiaj jechałem, do i od Macha :P
danny - Sob 10 Lis, 2012

Ładna fioletowa GSka przed liftem ;)
yaszczi - Sob 10 Lis, 2012

eee tam... to kibel jest brzydki ? wiem jest brzydki, dlatego sprzedaję :P
danny - Sob 10 Lis, 2012

Hahah :D
GSadmirer - Pią 23 Lis, 2012

Calanthe miałeś dzisiaj jakiś biznes w redakcji Głosu Wielkopolskiego?
przed, ładny bandit 1200 stał :]

yaszczi - Czw 27 Gru, 2012

26 grudnia o godz. 13-14 na wylocie z Wronek (kierunek Sieraków-Międzychód) widziany fioletowo-różowy GS z akcesoryjną szybą zatrzymany do kontroli przez policję. przemek_posp ? No i czy rutynowa kontrola czy mandat ? :P
GSadmirer - Pią 28 Gru, 2012

spałowali pewnie...
za ten fioletowo-różowy :]

Rest - Sob 05 Sty, 2013

a ja dzis widziałem Jake 'a na pomarańczowo-czarnej GS'ce z gmolami i kufrem chyba o ile sie nie myle. Kolo galerii krakowskiej :)
tholin85 - Sob 05 Sty, 2013

to chyba nie ten region Rest, :)
Zechowany - Wto 08 Sty, 2013

tholin85 napisał/a:
to chyba nie ten region Rest, :)

To ze nazywa sie Krakowska nie znaczy ze jest z Krakowie :D

tholin85 - Wto 08 Sty, 2013

patrzyłem z kod jest kolegaRest,
Rest - Sro 16 Sty, 2013

pardon, mój błąd, wybaczcie :D :wstyd:
Zechowany - Pią 18 Sty, 2013

I teraz mi jest glupio :wstyd:
Machu - Pią 18 Sty, 2013


Kuraś - Pią 18 Sty, 2013

Zechowany, idz do kąta przemyśl swoje zachowanie i wymyśl sobie kare..
szymongs - Czw 14 Mar, 2013

Panowie doszły mnie słuchy,żę we Wronkach jakaś Laska jeździ czarną susi taką jak ja mam może zna ktoś tą Panią albo coś więcej na jej temat?
Można wogóle sprawdzić czy na forum jest ktoś z mojej okolicy?

jaggred - Czw 14 Mar, 2013

Ja z roska mam Five stara :)
we wronkach widziałem kilka gsów ale zadnej laski na czarnym

danny - Czw 14 Mar, 2013

Osob na GSach w okolicy jest sporo, niestety maly procent z nich jest na forum ;]
szymongs - Czw 14 Mar, 2013

Widze kolega z Rokietnicy pracowałem tam swojego czasu :)
jaggred - Pią 15 Mar, 2013

Aktualnie mieszkam w Roko, ale pochodze z Roska, 5 km do mezyka :)
szymongs - Pią 15 Mar, 2013

To napewno sie znamy :)
jaggred - Pią 15 Mar, 2013

na pewno...

Kutwa panowie ja sie pytam kiedy ten snieg zejdzie wreszcie? !

danny - Pią 15 Mar, 2013

Moze przeniesiecie sie do tematu: http://forum.gs500.pl/vie...1320&start=1440 bo tutaj to troche spam jednak ;]
yaszczi - Sob 30 Mar, 2013

os. Czecha
dzisiaj ok. 15
fioletowa GS'ka w towarzystwie Yamahy XJ600 :P
koleżanka na GS'ie z forum ? ;)


Gamer - Sob 30 Mar, 2013

Fioletowa? ja gdzieś te moto widziałem, a już wiem znajomy takiego miał. Sprzedał go na jesień i Wspominał że kupiła go dziewczyna może to ten bo widzę że z przodu ma Lasertec'a założonego tak jak kolegi:P A może tylko marudzę. Głupia zima a ja chciałem po świętach jechać po moto :/

Po analizie fotek stwierdzam że to ten kolegi bo lusterka ma takie same :P

danny - Pon 15 Kwi, 2013

Kto był dziś F'ka w okolicy ulicy Brzask w Poznaniu. W sumie dwie niebieskie (jedna z kufrem) widzialem tam dzis z rana :D
Kuraś - Pon 15 Kwi, 2013

wypatrujcie sv w poz :wstyd: napewno wpierw usłyszycie jak bedzie bez dbkilera
GSadmirer - Pon 15 Kwi, 2013

ja dzisiaj widziałem kogoś w godzinach popołudniowych na E, przy Plazie, odwinął na prostej do końca^^
Machu - Czw 18 Kwi, 2013

Kogo obtrąbiłem koło targów na czerwonym GS z 96 roku w kasku airoha? :D
Gamer - Pon 13 Maj, 2013

Czy będąc dzisiaj w PZ śledziłem pod stajenkom seicento i na tylnej szybie wpadł mi w oko taki szczegół


To byłeś ty sezrg ??

yaszczi - Wto 14 Maj, 2013

To na bank sezrg :) jest tylko jedno takie seicento :P
Gamer - Wto 14 Maj, 2013

Pytam tylko bo mam nadzieje że nie czuł się śledzony jak mu na ogonie wsiadło ciemne BMW i kluczyło przy teatralce a potem do samych targów :P
DziK - Wto 14 Maj, 2013

dobra to tera ja:D

może ktoś od nas? dziś na złotowskiej (okolice skórzewa) o godz 18.45 widziany GS. Mial wstawki fioletowe/purpurowe a motocyklista miał kask ciemny (chyba) ale z dość jasnym wizjerem. Rysy twarzy, bądź też oczy raczej żeńskie,ale jeśli to jakiś kolega to proszę bez urazy ;p Moto widziane na wysokości hotelu 'U Mocnego' :)
w sumie to mało szczegółów podałem,ale wracałem z pracy puszką i tylko tyle udało mi się zobaczyć ;)

edit: widze ze nikt sie nie chce przyznac, to moze dzis?
2 GSy na skrzyzowaniu Hetmanska/Rolna o godzinie 11.50 ;) jeden czerwony drugi wiśniowy w plastiku (jeśli to był GS :P ale na 80% tak)
pozdrawiam;)

yaszczi - Sro 15 Maj, 2013

Dzisiaj ok. 19:30 niebieska F'ka ze stelażem bez kufra centralnego - jechała od Katedry w stronę centrum, ktoś z forum? Ja przepuszczałem pieszych na przeciwnym pasie.
andy963 - Sro 15 Maj, 2013

DziK napisał/a:
2 GSy na skrzyzowaniu Hetmanska/Rolna o godzinie 11.50 ;) jeden czerwony drugi wiśniowy w plastiku (jeśli to był GS :P ale na 80% tak)
pozdrawiam;)


Być może to byłem ja z kumplem ale to o 10:50 :D drugi też czerwony gs five stars :)

danny - Sro 15 Maj, 2013

Czarny Five Star na Grochowskiej kolo 17:30, kierowca w kamizelce odblaskowej ? :>
DziK - Sro 15 Maj, 2013

andy963 napisał/a:
Być może to byłem ja z kumplem ale to o 10:50 drugi też czerwony gs five stars
tak też myślałem że ten drugi to Five Stars (jechał za nakedem w strone wiaduktu) ale co do godziny to przysięgam że o 11.45-11.50 ;)
andy963 - Czw 16 Maj, 2013

DziK napisał/a:
tak też myślałem że ten drugi to Five Stars (jechał za nakedem w strone wiaduktu) ale co do godziny to przysięgam że o 11.45-11.50 ;)


W stronę wiaduktu- rondo starołęka? Jeśli tak to akurat my jechaliśmy ;D

DziK - Czw 16 Maj, 2013

andy963 napisał/a:
W stronę wiaduktu- rondo starołęka? Jeśli tak to akurat my jechaliśmy
zgadza sie :D no to pozdrawiam serdecznie ;)
yaszczi - Czw 16 Maj, 2013

Niebieska F'ka na Piotrowie przy budkach z kebabem rejestracja PZ... ktoś od nas?
DziK - Czw 16 Maj, 2013

z tego co wiem to niebieska eFka jezdzi moj kumpel z lic co takze studiuje na PP..i jest zarejestrowany na forum,ale jaki ma nick i czy tu zaglada to nie wiem ^^
maxi - Czw 16 Maj, 2013

DziK napisał/a:
z tego co wiem to niebieska eFka jezdzi moj kumpel z lic co takze studiuje na PP..i jest zarejestrowany na forum,ale jaki ma nick i czy tu zaglada to nie wiem ^^

Emka Kondziu ^^
Ale ja praktycznie cały dzień w pracy byłem więc to nie ja :P poza tym, moją Suzi łatwo rozpoznać po nieoryginalnym malowaniu ;)

DziK - Czw 16 Maj, 2013

maxi napisał/a:
Emka Kondziu ^^
Ale ja praktycznie cały dzień w pracy byłem więc to nie ja poza tym, moją Suzi łatwo rozpoznać po nieoryginalnym malowaniu
aaa :D to teraz juz wiem kto tu co i jak :P pozderko;))
yaszczi - Sob 18 Maj, 2013

fioletowy GS - kierownik w białym kasku LS2, plecaczek nie wiem :P - widziany na mostku na Torze Poznań dzisiaj ok 16.00

pomarańczowy GS - widziany na Baraniaka przy stacji shell, kierownik mi kiwał :)

aktywni forumowicze?

mrozik - Nie 19 Maj, 2013

melduje się fioletowy GS :D
jaggred - Nie 19 Maj, 2013

w sobote okolo 15 widziałem w szamotułach pod restauracja alanya czerwonego GSa z grafitową ramą :)

jesli wlasciciel widział mnie to ja tak go obczajałem jak wychodziłem :p

DziK - Pon 20 Maj, 2013

dzis miedzy 14 a 15 GS na Słupskiej w Baranowie ( okolice jeziora Kierskiego )
jesli dobrze pamietam to czerwony,jechal w kierunku w wiaduktu na starej A2
kiwnalem i kierownik odkiwnal :)
ktos z forum? pozdrawiam szerokosci:)
ps. latalem dzis z plecaczkiem w okolicach Skórzewa,Lusowa,Kiekrza, może ktoś zauważył :P

GSadmirer - Wto 21 Maj, 2013

godz. 18:30, serwis Wena, kto z forum był na tym nakedzie ;) jak wyjeżdzałem
Radek887 - Sro 22 Maj, 2013

Prawdopodobnie my się spotkaliśmy, witam witam :D
yaszczi - Sro 22 Maj, 2013

mrozik napisał/a:
melduje się fioletowy GS :D

;)


dzisiaj inny fioletowy GS mknął ok 17:30 Bukowską w stronę Kingcrossa :)
kierownik w ciemnym kasku także to nie mrozik :P przyznać się :P

GSadmirer - Czw 23 Maj, 2013

@Radek
co robiłeś w Wenie?
ten dziadek jak i paru innych mechaników ma awersję do internetowych forów. Wiesz, taki old timer, co lubi rzucić "niech Tobie teraz forum pomoże" :D
nie dociera, że można naprawdę znaleźć solidne i fachowe persona pokroju Breżniewa, Studiego czy też Katany :)

andy963 - Pią 24 Maj, 2013

koło 14:10 na krzyżówce w Paczkowie w stronę Poznania jechała czarna F-ka, kierowała bodajże płeć piękna :)
Radek887 - Pią 24 Maj, 2013

@GSadmirer
Najbliższy mechanik, wymiana simmeringów, sam wolałem się za to nie brać. A dziadek nic o forum nie wspominał, ale wiadomo, są osoby, które wiedzą swoje i niczym ich nie przekonasz.

danny - Pią 24 Maj, 2013

A Ty GS, co znowu w Kicinie robiles? :D
GSadmirer - Sob 25 Maj, 2013

Radek
poza samym wstępem :hyhy: pewnie się juz wypalił na ten dzień :P
simmeringi czego?

Danny
patrzyłem jak im poszło z kanalizą czy nadal można szlify zaliczać :D
uszczelki w lagach mi wymieniali i płyn

Radek887 - Sob 25 Maj, 2013

Simmeringi na lagach
Jak oddawałem to tak, ale jak już odbierałem to nic nie mówił :D

Szejku - Sob 25 Maj, 2013

Myślę ,że nie warto jeździć do Weny bo najlepszych opinii to oni nie mają i już miałem okazję składać Crossa po ich wyczynach ;) . Jak by ktoś potrzebował pomocy z dziedziny mechaniki a jest z okolicy poznania lub samego poznania to zapraszam do mojego skromnego garażu. Tymczasowo porządkuje garaż ale myślę ,że jak skończę to będzie miejsce i będzie można poprawiać pracę partaczy + wypić dobrą kawę z klientem ;) .

Radek887, Myślę ,iż Cię kojarzę ponieważ chyba dzisiaj byłeś pewnego pana w Promnicach :> ?

Radek887 - Sob 25 Maj, 2013

Szejku, bardzo dobrze myślisz, byłem u pana w Promnicach :D
A z ciekawości spytam, skąd kojarzysz? :P

Szejku - Nie 26 Maj, 2013

Radek887 napisał/a:
Szejku, bardzo dobrze myślisz, byłem u pana w Promnicach :D
A z ciekawości spytam, skąd kojarzysz? :P


Kilka razy mijaliśmy się na mieście tylko ,że ja ostatnio jeździłem częściej kibelkiem bo nigdy nie mam czasu na regulacje zaworów w gs'ie no i wczoraj zawitałeś do Darka ;) . Mieszkam dosłownie 50m od niego także możesz kiedyś podbić i pogadamy.

danny - Pon 27 Maj, 2013

Dzis z rana wymienialem laczki w Art-moto. Gdzies miedzy 10-11.
Spacerowalem sobie po okolicy i widzialem dwie Gski na Goreckiej (miedzy jedna a druga byl odstep moze 5 minut.). Obie przedliftowe. W obu kierowca i pasazer.
Jedna czarno-zlota, druga fiolet.

GSadmirer - Pon 27 Maj, 2013

skrzyżowanie Słowiańskiej i Mieszka I-szego, godz. 18, niebieski GS po liftcie. Blachy PO320M. Kierownik bez rekawiczek :] ktoś od nas?
Piotras_5 - Pon 27 Maj, 2013

Nie sądzę, u nas latają w pełnym kombi nawet do sklepu, więc nikt by się bez rękawiczek nie wypuścił :hyhy:
GSadmirer - Wto 28 Maj, 2013

może być, nikt poniżej dajnejze i A* nie schodzi :D
Gamer - Sob 08 Cze, 2013

Za gorącego prawa, dzisiaj o 12.55 na rondzie w Stęszewie mijałem Czerwoną GS zmierzającą do Pz Kierowca z plecaczkiem ubrani w stylu ninja (na czarno :D ).
EXUS_94 - Nie 09 Cze, 2013

Dzisiaj 9.06.2013 w Rokietnicy czarny Fazer i niebieski Hornet koło dworca, z plecaczkami. Fazer taki jak yaszcziego (tak mi się skojarzyło ale nie wiem czy nadal go masz :D )
danny - Nie 09 Cze, 2013

Yaszczi dzis we wloszech :P
Gamer - Pon 10 Cze, 2013

Wczoraj w Grodzisku koło parku mijalem czarnego GSka z mocowaniami pod kufry. Ktoś od nas?
EXUS_94 - Pon 10 Cze, 2013

Dzisiaj na ogrodach o 15 30, czarno szary GS 500 F z kufrem centralnym...kierownik w czarnej kurtce i dżinach, blondyn, plecak płci męskiej (kumpel, podwózka na spotkanie z dziewczyną chyba)
Szejku - Pon 10 Cze, 2013

Śliwkowa przedliftowa Gs'ka widziana dzisiaj na ulicy gdyńskiej przed przejazdem na karolinie. Kierownik lekko zestresowany był bo w korku się trzymał a ja akurat jechałem kiblem na pół ubrany w moto ciuchy a na drugie pół w ciuchy smerfno-robocze ;) . Nie zdążyłem pomachać bo lekko mi się śpieszyło.
danny - Sob 29 Cze, 2013

Kto stał na Dworcowej kolo 15stej? przedliftowy GS, kolor fiolet :P
Tesqs - Wto 16 Lip, 2013

Nebieski/granatowy 500e Poznań skrzyżowanie Bułgarskiej z Grunwaldzką okolo 18 ?? ?
jaggred - Pią 19 Lip, 2013

na skrzyżowaniu pułaskiego i wlkp widziałem FiveStara fioletowego. i jakaś laska z kaskiem się przymierzała do niego. w czwartek około 8 rano. ;)
Krykki - Pią 26 Lip, 2013

Kto śmiga o poranku pomarańczowym GSem na Mateckiego w Poznaniu?
tezet - Sob 27 Lip, 2013

Dzisiaj ok. 12.30 skrzyżowanie Bułgarska/Bukowska "jakaś" koleżanka na ładnym czerwonym Gsie :D
Ok. 13.30 na Tor Poznań wjechał fioletowy GS driver w białym kasku ;)

andy963 - Pią 02 Sie, 2013

Wczoraj na Śródce koło 19:30 widziałem bodajże użytkownika vees, to byłeś Ty? :)
danny - Sro 23 Paź, 2013

Wczoraj kolo 16:30 na niestachowskiej ktos mi mignal na golasie przed liftem. A myslalem ze w taka pogode tylko ja jezdze :D
Machu - Sro 23 Paź, 2013

danny napisał/a:
Wczoraj kolo 16:30 na niestachowskiej ktos mi mignal na golasie przed liftem. A myslalem ze w taka pogode tylko ja jezdze :D


Codziennie śmigam do pracy. Gdyby tylko lepiej laczki kleiły i nie było mokro rano to pogoda by była idealna.

Teraz ludzie już moto zimują bo piździ ale jak w marcu będzie taka pogoda to już się będzie nazywać super, ciepło i przyjemnie :D

mrozik - Sro 23 Paź, 2013

codziennie jeżdżę po niestachowskiej o 4.45 do pracy i jest cieplutko :rotfl:
yaszczi - Czw 24 Paź, 2013

Wczoraj po 18 na Solnej ciemny GS przed liftem pędzący na złamanie karku w asyście drugiego dawcy na ciemnym moto z kufrem. Ktoś z forum?
GSadmirer - Czw 24 Paź, 2013

a to nie Tholin pożyczył na chwilę starego GSa? :rotfl:
danny - Czw 24 Paź, 2013

Machu napisał/a:
Teraz ludzie już moto zimują bo piździ ale jak w marcu będzie taka pogoda to już się będzie nazywać super, ciepło i przyjemnie

Dokladnie, gdy jest 5 stopni tylko skuterowcow widac, gdy jest jak dzis 10-15, kilka motocykli mijam

mrozik napisał/a:
codziennie jeżdżę po niestachowskiej o 4.45 do pracy i jest cieplutko

Ja tez po niestachowksiej, lecz o 7 - czasami pizdzi ostro, wiec nie wiem jak o tej 4:45 dajesz rade :D

tholin85 - Czw 24 Paź, 2013

GSadmirer, mi już nikt GS nie pożycza:(
Machu - Pią 25 Paź, 2013

yaszczi napisał/a:
Wczoraj po 18 na Solnej ciemny GS przed liftem pędzący na złamanie karku w asyście drugiego dawcy na ciemnym moto z kufrem. Ktoś z forum?


Z czerwonymi paskami na kołach i kanapie, grafitową ramą, czarnym kaskiem?

Jeżeli tak to nie wiem kto.

sezrg - Pon 28 Paź, 2013

Machu napisał/a:
Jeżeli tak to nie wiem kto.


hehehhehehehe

Zechowany - Nie 20 Kwi, 2014

Wczoraj widzialem bordowego gsa na Krotoszynskiej kolo wiaduktu kolo 17 ktos od nas ??
Kuraś - Nie 20 Kwi, 2014

ja w piątek widziałem czarnego gsa w Raszkowie :troll2: to ktos od nas?? :D :D:D
Machu - Nie 20 Kwi, 2014

Kuraś napisał/a:
ja w piątek widziałem czarnego gsa w Raszkowie :troll2: to ktos od nas?? :D :D:D


Taki zblokowany może?

Zechowany - Nie 20 Kwi, 2014

Taki zgruzowany ze ledwo dojechal tez widzialem ale to chyba nikt od nas tutaj ludzie dbaja o swoje 2 kolka :D
Kuraś - Nie 20 Kwi, 2014

Machu, dokladnie... znasz go? :troll2:
pawel - Nie 20 Kwi, 2014

Zechowany napisał/a:
Wczoraj widzialem bordowego gsa na Krotoszynskiej kolo wiaduktu kolo 17 ktos od nas ??


Jeżeli driver miał portki moro i jechał bardzo wolno to mogłem być ja. Wczoraj krążyłem po mieście między 16 a 18

Zechowany - Wto 22 Kwi, 2014

Dokładnie :)
Diesel21 - Sro 23 Kwi, 2014

Kuraś napisał/a:
ja w piątek widziałem czarnego gsa w Raszkowie :troll2: to ktos od nas?? :D :D:D

u nas z GS to jest tylko fioletowy i pomaranczka :D

Kuraś - Sro 23 Kwi, 2014

waszych Krzychu nie widziałem bo pewno stoją gdzieś zabunkrowane :P
Diesel21 - Sro 23 Kwi, 2014

spoko zobaczysz :D tylko trzeba jeszcze jej zarejestrowac ;)
foxia - Sob 24 Maj, 2014

Dziś, chwilę po 8, na przejeździe w Puszczykowie pomarańczowa GS'ka z czarnymi naklejkami i siatką na kask :) Ktoś z forum śmiga po Puszczykowie i Mosinie? :)
yaszczi - Czw 05 Cze, 2014

odblokowany GS startujący na jednym kole na Garbarach dzisiaj ok. 9:00 ?
Machu - Sob 07 Cze, 2014

Widziałeś mnie?
yaszczi - Sob 07 Cze, 2014

kiedy?
GSadmirer - Sob 07 Cze, 2014

kogo?
Diesel21 - Nie 08 Cze, 2014

poznań , naramowice koło tesco 24h godzina 18, 7 czerwca, czerwono czarny GS przed liftem ?
danny - Pon 09 Cze, 2014

Dzis prawdopodobnie widzialem tego samego co Ty na kaponierze: czerwono czarny przed liftem, kierownik kask CMS, z wydechu dzwiek jakby sam szatan tam siedzial.
zena - Pon 09 Cze, 2014

w Kaliszu przy castoramie na czarnej fjr jakiś długi rudy zbir leciał aż przycierał kufry :P ktoś z forum :troll2:
GSadmirer - Wto 10 Cze, 2014

na pewno na forum GS siedzi :hyhy:
zena - Wto 10 Cze, 2014

Trolololo wiem że siedzi :-P
Diesel21 - Sro 18 Cze, 2014

poznań 18 czerwca, 10:17 , rondo solidarności czarny GS 500 F z jeźdźcem w białek koszulce na krótki rękaw
Zechowany - Sro 18 Cze, 2014

Diesel21 napisał/a:
z jeźdźcem w białek koszulce na krótki rękaw

Teraz sie nikt nie przyzna :troll2:

Diesel21 - Sro 18 Cze, 2014

Ciebie jak ostatnio widziałem też cisnąłeś na krótki rękaw tylko w czerwonej :P
Zechowany - Czw 19 Cze, 2014

Ja z reguły jeżdżę na krotki rękaw jak wypadam z warsztatu bez kasku na "test drive" czescto bez kasku nawet :wstyd: Wiem to glupie i nie odpowiedzialne :D
Kuraś - Czw 19 Cze, 2014

ale musisz słyszeć jak bardzo spierdoliles serwis i co trzeba poprawić ewe zatuszować xD :rotfl:
Diesel21 - Nie 22 Cze, 2014

to bardziej wyglądało jakbyś do skelpu sie śpieszył po jakąś flaszunie a nie test drive :P ale niech Ci będzie ;)
Zechowany - Nie 22 Cze, 2014

Na LS 650 savage :D Krol halasu :D Fakt po fajki jechalem :D I sprawdzalem czy sprzeglo ciagnie :D
maxi - Sro 02 Lip, 2014

niebieska F-ka Poznań na ulicy Ługańskiej chwilę przed 8, ktoś stąd?
GSadmirer - Pią 08 Sie, 2014

zaparkowana niebieska F`ka przed Globisem, ktoś z forum? :)
danny - Sob 09 Sie, 2014

Na placu cyryla zolto czarna Fka, ktos z forum? :P
Piotras_5 - Czw 21 Sie, 2014

Dzisiaj koło 19 pod Bricomarche fioletowy GS na krotoszyńskich numerach. Z naklejką forumową na prawej stronie. Przyznać się, kto to? Ryder? :D
lencol - Sob 30 Sie, 2014

Radek na pewno nie, bo obecnie ma jajko a Gsa sprzedał:P
kaka - Nie 28 Wrz, 2014

Dzisiaj S5, wlot do Poznania,czarna F-ka?
foxia - Nie 28 Wrz, 2014

Jakbyś napisała, że E, to ja :p
pawel - Wto 22 Wrz, 2015

Dzisiaj w Ostrowie na moscie Odolanowskim ok 17:30 czarny GS przedlift E - kierowca z kamerką na kasku - ciekawe co to za tłumik bo brzmiał rasowo :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group