.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Bikemaster?

Ciapek - Sob 19 Maj, 2012
Temat postu: Bikemaster?
Witam Pomorzan, co możecie powiedzieć mi o salonie Bikemaster w Gdańsku? Kumpel przymierza się do zakupu hajki od nich i ciekawi mnie co o nich sądzicie.Dzięki za pomoc :padam:
Mili - Nie 20 Maj, 2012

Z miesiąc temu gdzieś na forum czytałam jak się chłopacy o nich wypowiadali i nie były to pozytywne opinie. Jeśli znajdę to Ci podeślę .




Podesłałam Ci linka na PW.

Zelot - Nie 20 Maj, 2012

Lepiej niech sie trzyma z daleka :P Widzialem na wlasne oczy R1 "nowke sztuke nie smigana 100% full wypas" ze spawana rama ;)
Ciapek - Pon 21 Maj, 2012

Dzięki wielkie,muszę ostudzić entuzjazm kumpla, a szkoda bo wybór spory tam mają.
Bieniek - Pon 21 Maj, 2012

no i warsztat motocyklowy, w którym naprawiają motocykle też raczej odradzam. Znajomego na B4 trzy razy już holowałem do nich na naprawę w ramach gwarancji :/ , bo wcześniej tematu nie ogarnęli zbyt dobrze.
radmike - Pon 04 Cze, 2012

Kolego Ciapek :)
wspomniane przez Ciebie miejsce jest dobre tylko i wyłącznie pod względem różnorodności i możliwości wybrania/przymierzenia się do interesującego nas modelu motocykla ale nie samego kupna.
Pozdrawiam

Ciapek - Wto 05 Cze, 2012

Dzięki, szkoda tylko że takie smutne te wieści.Byłem tam przejazdem i powiem że mają troche towaru.Kumpel strasznie najarany na hajke co tam stoi.Reszta to już jego decyzja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group