.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

Filmy - Nie pogadasz

GSadmirer - Wto 15 Kwi, 2008
Temat postu: Nie pogadasz
http://pl.youtube.com/watch?v=tTFWfJZqzHo

Juz teraz wiem dlaczego o nim marzylem hehe No GSkiem tak nie poleciesz :wink:

W tunele napewno ekstra musi byc efekt. Chwilami naprawde tam niewiele brakowalo...

P.s. Aaa licznik w milach jest, bo hawaje zaliczaja sie do terytorium usa

P.s.2 O stanie ich nawierzchni chyba nie musze pisac

Grzechu16 - Wto 15 Kwi, 2008

kurde w tym tunelu aż mi się ciepło zrobiło jak mało co się za tą ciężarówką nie zmieścił ;) ogólnie to ostra jazda nie da sie ukryc osobiscie nie odwazyl bym sie na taką :)
Shadow - Wto 15 Kwi, 2008

O.o nie no na serio to juz przegiecie :D podobnie jak na tym filmiku co centralny dzwon moto-moto byl tyle ze to byla dwukierunkowa i lusterkowe sytuacje byly ostre :D
Cezarek - Wto 15 Kwi, 2008

oni mają pobocza lepsze niż my autostrady :(
leon - Sro 16 Kwi, 2008

No w tym tunelu, to rzeczywiście! Na "grubość lakieru"! :-)
GSadmirer - Pon 16 Cze, 2008

Starszy brat
http://pl.youtube.com/watch?v=KqcdtsQpKrQ&NR=1

1:20 odjazd ma niesamowity, na II go chyba trzymal z 50 do 165 :przestraszony:

Ogolnie koles cierpliwy, nie buja sie po calym pasie, grzecznie czeka az mu z lewego zjada.
W 2:20 i 4:25 jest slyszalny charakterystyczny swist powietrza przy okolo 300 :zdziwko:
Tylko nie jestem pewien czy licznik mu dobrze dziala, no mija niektore samochody, po ktorych takich predkosci bym sie nie spodziewal :|
No i stawia na gume,strzela ze sprzegla, odkreca na maxa niezle :P

Koger - Pon 16 Cze, 2008

GSadmirer napisał/a:
Tylko nie jestem pewien czy licznik mu dobrze dziala, no mija niektore samochody, po ktorych takich predkosci bym sie nie spodziewal

Jakoś ściemnioną ma tą prędkość, na 3:25 jedzie jakiś rodzinny van z prędkością 180km/h? Możliwe, ale musiałby nieźle silnik katować, ryczałby jak cholera... Tak samo jakiś wiekowy golfik czy coś w tym stylu około 4:00 pyrka sobie 150km/h...
Chyba coś kręcony ten licznik :P
A pozatym no to fajnie sobie jedzie ;)

alesklar - Pon 16 Cze, 2008

kolejny idiota!!! później jak ludzie się naoglądają takich filmików to zaczynają tak jeździć i mamy kolejne wypadki z udziałem motocyklistów na własne życzenie!! :kwasny:
To na pewno nie sprawia, że opinia o motocyklistach się poprawia :kwasny:

milowski - Sro 18 Cze, 2008

"kolejny idiota!!! później jak ludzie się naoglądają takich filmików to zaczynają tak jeździć i mamy kolejne wypadki z udziałem motocyklistów na własne życzenie!! :kwasny: "
Tego to już chyba i tak nie zmienimy... Zawsze będziemy źli bo np. nie czekamy w korkach, albo pojawiamy się z nikąd... Wszyscy mówią jechał z 200km/h!! A ty po prostu katujesz jedynkę i tylko tak słychać ;/ ...
A co do prędkości, chyba każdy z nas zaczął by tak odwijać gdyby miał czym i gdzie :)

MATI.Evo - Sro 18 Cze, 2008

milowski napisał/a:
A co do prędkości, chyba każdy z nas zaczął by tak odwijać gdyby miał czym i gdzie :)

Mam nadzieję, że nie.. :)

matoshiba - Nie 03 Sie, 2008

Od kiedy to cyfrowe liczniki pokazują 300 km / h i więcej ? Nie pamietam dobrze ale chyba pomiędzy Honda , Suzuki , Kawasaki i Yamaha jest umowa ze wszystkie motory maja prędkość max 299 i tyle też pokazują liczniki i ani km więcej fakt maszyny lecą więcej ale licznik zatrzymuje sie przy 299.
Irek - Nie 03 Sie, 2008

a tak na marginesie to r1 nie osiąga 300km/h.. no chyba ze to jakies dynojety miało albo inne ustrojstwa..
a po pierwszysm filmiku to juz wiem dlaczego uczą nas slalomu na egzaminach;)

ADaS - Sro 06 Sie, 2008

Tak samo jakiś wiekowy golfik czy coś w tym stylu około 4:00 pyrka sobie 150km/h...
- Mam wiekowego golfika 1,6 td i 150 no problem, ale na tym filmiku, to też coś jest nie tak z licznikiem, a może tak się nam tylko wydaje

Podkopnik - Sro 06 Sie, 2008

co do drugiego filmiku to gosciu przynajmniej w miare bezpiecznie jedzie bo przed kazdym napotkanym autem na swoim pasie chamuje i czeka az ten mu zjedzie a nie gna jak niektorzy slalomem...

i predkosciomierz cos lewo wskazuje raczej:)

a pierwszy filmik nie chce mi sie otworzyc a z tego co piszecie musi byc ciekawy:)
moze innym razem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group