.:: Forum o Suzuki GS 500 ::.
...::::Suzuki - Way of Life::::...

pomorskie (G) - Śmiganie

radmike - Pon 16 Kwi, 2012
Temat postu: Śmiganie
Witajcie :-)
ktoś chętny pośmigać po trójmieście?
podawajcie terminy kiedy komu pasuje ;)
Pozdrawiam

nospoon - Pon 16 Kwi, 2012

Zastanawiałem się czy nie wpaść do trójmiasta na chwilę jakoś na początku maja, ale jeszcze nie wiem.
mr0zd - Pon 16 Kwi, 2012

W taką pogodę? :kwasny:
Ale jak się zrobi NORMALNIE to ja chętny :)

radmike - Pon 16 Kwi, 2012

hehe bez przesady z tą pogodą ;) w poniedziałek wielkanocny przyjechałem do Gda motkiem z Białegostoku (470km) przy tych 8 stopniach nie było tak źle. Najważniejsze żeby nie padało tylko bo tak to można już przecież śmigać.
Wybieracie się na rozpoczęcie sezonu do Pelpina w niedzielę?

Chrupq - Nie 22 Kwi, 2012

Jeśli komuś nie przeszkadza dziadowske tempo (jeszcze przez jakiś czas nie chcę przekraczać 5.5tys obr ze względu na remont silnika), to gdy pogoda będzie dobra jestem chętny na śmiganie.
shanta84 - Pon 23 Kwi, 2012

Hej!
Ja też szukam kogoś na przejażdżki :) gdyż jestem świeżą motocyklistką i chętnie z kimś bardziej doświadczonym pośmigam :)
Czas mam raczej w weekendy...

rollo - Pią 27 Kwi, 2012

to co może 29.04 śmigamy na hel ? Ktoś jest chętny ?
shanta84 - Pią 27 Kwi, 2012
Temat postu: Śmiganie
Hej!
hmmm mi pasuje niedziela kierunek Hel na 70%, ale na 100% będę pewna w sobotę wieczorem więc wówczas moglibyśmy się dokładnie dogadać co do miejsca czasu :)
Pozdrawiam

P.S. Rozmawiałam z kolegą długoletnim motocyklista i odradza wypad w nd. z uwagi na korki, bez sensu się wówczas tam przeciskać wiec może jakaś inna trasa??

kempes - Pią 27 Kwi, 2012

A może macie ochotę skoczyć na wschód? Prawdopodobnie z Nospoonem wybierzemy się w niedzielę, w okolicę Fromborka.
Chrupq - Sob 28 Kwi, 2012

Ja myślałem sobie w poniedziałkowe przedpołudnie (na ulicach też powinno być trochę mniej katamaranów) trochę pośmigać, ale tempo emeryckie/mało dynamiczna jazda (musze tak jeszcze ok 300km zrobić).

Wie ktoś jak w tym roku wygląda nawierzchnia na "trasie/drodze kaszubskiej" lub Chwaszczyno-Bojano-Wejherowo-Kartoszyn-(coś tam coś tam ;) )?

michał_maly1992 - Sob 28 Kwi, 2012

to co ktoś wybiera sie jutro na Hel ,ja jestem chętny czekam na dalsze propozycje
radmike - Nie 29 Kwi, 2012

widzę, że się wreszcie ożywiliście trochę :)
ja aktualnie śmigam codziennie do pracy Osowa->Sopot (dla nie wtajemniczonych pomarańczowa GS'a)
Jak ktoś ma ochotę polatać to może we wtorek tak około 18:00? -może być emerycko-społecznikowskie tempo jazdy ;)

Chrupq - Pon 30 Kwi, 2012

Ja prawdopodobnie tempem emeryckim dziś ruszę na zwiady jedną z tras o które pytałem dwa komentarze wyżej, jakby ktoś chciał się przyłączyć to czekam (start planuję jakoś między 17 a 19).

Na wtorek też się wstępnie piszę, ale raczej dopiero ok godz 19. Ewentualnie wcześnie rano (start ok. 10tej?)

radmike - Sro 02 Maj, 2012

kto chętny to 16:00 zbiórka na stacji benzynowej pod multikinem/operą we wrzeszczu.
szybkość przejazdu: emerycko/społecznikowska
kierunek: się zobaczy, prawdopodobnie gdynia skwer.

michał_maly1992 - Pią 04 Maj, 2012

Ktoś lata jutro ?
Chrupq - Sob 05 Maj, 2012

Jeśli będzie dobra pogoda to możliwe że pojadę w eskorcie weselnej (info na m3m), a potem pewnie jeszcze gdzieś sobie polecę :)
radmike - Pon 04 Cze, 2012

Ktoś chętny na śmiganie w tym tygodniu? nie muszą być żadne długie trasy.
Podawajcie co komu i gdzie pasuje :)
pozdrawiam

rollo - Pon 04 Cze, 2012

Ja latam jutro, napewno bo koniec sesji, a stęskniłem się za gsem :P ,
koło 12 ruszam z wrzeszcza. Ale póki co żadnej konkretnej trasy nie mam zaplanowanej.
Jeśli chcesz ustawić to ja jestem chętny :) a co do dalszej trasy to może bożej ciało?

maruder07 - Pon 04 Cze, 2012

Ja jutro wieczorem powinienem do Gdańska dotrzeć. Jak coś to łapać mnie pod kom 515 588 907 we środę jade na Hell. a w czwartek zamierzam pozwiedzać trochę trójmiasto. Jeżeli znalazł by się ktoś chętny polatać pokazać mi piękne zakątki waszego miasta to zapraszam, pisać jutro od rana tylko pod komem będę dostępny.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group